Жирафовое варьенье• 09 августа 2023

Познайомилися з мамою хлопця і вона спитала чи я добре заробляю?

Я трошки шокована... А також здивована, що він їй геть усі подробиці про наші стосунки докладав... Я накручую себе?
Детские_Будут?• 09 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Да? Ну тогда быт, заботы о детях и по ночам с младенцем в том числе тоже четко пополам. А то какое-то очень избирательное гендерное равенство - тут да, а там нет
Кстати отлично когда с ребенком мама и папа пополам. Очень рекомендую из собственного опыта.
Голос_Разума• 09 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Умница мама. Правильные вопросы задаёт.
А Ваша мама интересуется Вашим благополучием? Или в Вашей семье так не принято?
В нормальних сім’ях не прийнято лізти в особисте життя повнолітніх дітей)
А у нормальних людей немає потреби мовчати нос у особисті справи інших людей. Дохід дорослої людини - це особиста справа.
КлаваЧерепиця• 09 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Работает, да. Но в любом случае, может днем поспать вместе с ребенком, если ночью куролесил. А муж не может, улавливаете разницу? А если работа ответственная, если от нее не только благосостояние семьи зависит, но и жизнь людей, например?
Женский эгоизм страшная вещь. А глупость еще хуже.
Ще раз.
Є дві форми сімейного устрою: традиційна, назвем її патріархальною, и сучасна, назвем її рівноправною.
Так от, якщо це патріархальна родина, то чоловік бере на себе повністю відповідальність за безпеку та забезпечення родини, а жінка - догляд за дитиною і хатні справи. І ніхто не має права питати в жінки, скільки вона заробляє чи вимагати, щоб вона ще й на роботу ходила.
Якщо модель родини рівноправна, то чоловік і жінка однаково працюють, і неважливо, чия зарплатня вища, бо ’жіночі’ професії переважно менш оплачувані, і порівну займаються хатніми обов´язками і доглядом за дитиною. Тож, якщо чоловік вибрав працюючу жінку і рівноправну модель родини, то хай буде послідовним - раз його влаштовувало, що жінка працює повний день, як і він, то він теж повинен нарівні з нею доглядати дитину і займатися господарством.
А вимагати від жінки щоб вона і працювала, ще й багато заробляла (як потенційна свекруха зі стартпосту), і при цьому вважати, що вона повинна ще и повністю виконувати хатні обов´язки і доглядати дитину, бо в чоловіка робота - це страшенне свинство.
КлаваЧерепиця• 09 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
Я в декрете намного меньше уставала, чем на работе. Работа кормилицей при гв не напрягала даже ночью, был совместный сон. Готовка? Я готовлю только простые блюда, поэтому тоже не уставала . Убирала в день по 15-20 минут, на выходных -нет. Если ребёнок не особенок то в чем проблема?
В тому, що ви - це не всі жінки.
Деякі після кесарева розтину, деякі - після важких пологів, ще хтось - з післяродовою депресією, в деяких дітей колики декілька місяців, в багатьох немає ГВ. І навіть якщо все класно, то це не виправдання чоловічим лінощам.
Багато хто не обмежується яєчнею чи макаронами в меню, в багатьох є ще дитина, окрім немовляти.

І, врешті решт, якщо чоловіка влаштовувало, що дружина працювала і заробляла гроші, то його повинно влаштовувати і те, що він повинен займатись господарством і доглядом за дитиною/дітьми. Сам же був за рівноправ´я.
КлаваЧерепиця• 09 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
А зачем тогда мужчине жениться вообще? Уже сейчас убежденных холостяков вокруг полным полно, а с такими условиями, как вы предложили , женатых будут единицы
А, по вашому, чоловіки одружуються, щоб мати безкоштовну прибиральницю, кухарку, безкоштовний доступний секс за першою вимогою, а самі при цьому нічого нікому не винні?))
КлаваЧерепиця• 09 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Ну я не думаю, що якась з мам мріє що прийде невістка та сяде синові на шию.
Якщо вона хоче для сина безтурботне життя, чистоту в квартирі, різноманітне меню, чистий одяг, хороший настрій, бо хороший секс - то нехай готується до того, що або невістка не працюватиме чи працюватиме чисто номінально, або син буде сам виконувати половину вимог, що висунули невістці.
ХикориДикори• 09 августа 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
та ну не знаю
Я б відповіла і поцікавилася, скільки заробляє ця мама.
Пишу, не читаю• 09 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
Тю. У меня муж до брака 7 лет жил сам. И готовил, и убирал, тоже мне проблема. Это легче, чем зарабатывать
Ну кому как, мне нет
Міняйловна• 09 августа 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
та ну не знаю
Дорослішайте..
Зайченя• 09 августа 2023
Ответ дляБайрактара
Яка маячня
вам знакомо такое слово ’ирония’? ))))))
Доктор Хаос• 09 августа 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Свекрухи всегда больше любят невесток , которые много получают. Их это тешит прям. В отличие от той, которая сидит на шее у мужа.
Это точно. Но такие свекрухи почему то потом забывают, что у зарабатывающих невесток мнение сверкрух сидит под шконкой со всеми вытекающими.
Борщик• 09 августа 2023
Вам бы было лучше если недосвекруха спросила вы девочка ещё или уже нет?)))
а потом спросила: и сколько?
Байрактара• 09 августа 2023
Ответ дляЗайченя
Таких іроністок більшість) накачають губи, потім цицьки (інвестують в себе) і розповідають про своє признання прикрашати життя чоловіку умори
Зайченя• 09 августа 2023
Ответ дляБайрактара
ну не завидуйте так открыто
спальное место• 09 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Ну а що ви думали, що тільки вашим мамам можна цікавитися скільки заробляє майбутній зять і чи є у нього квартира і машина. У нас гендерна рівність.
Я щаслива людина, в нас ні мої батьки, ні чоловікові ніколи не питали скільки ми заробляємо. А якщо б і спитали, я б особисто відповіла, що вистачає для себе і своїх дітей.
Байрактара• 09 августа 2023
Ответ дляЗайченя
ну не завидуйте так открыто
Чому заздрити? Вагіні на обличчі? Небажанні протезувати другорядні статеві ознаки, бо щаслива з тими, які мені подарувала природа? Бездарності у можливості самостійно заробити собі на гідне життя? Уточніть будь ласка щоб я була в курсі чому я так відкрито заздрю 😁
Зайченя• 09 августа 2023
Ответ дляБайрактара
похоже, вы сами все перечислили )))
Я б еще добавила - возможности жить и работать в свое удовольствие, а не потому что нужно самой себя и детей тянуть ))
Звездолётчица• 09 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В тому, що ви - це не всі жінки.

Ой, оте рівноправʼя то повна фігня. Надивилась я на сімʼї в Америці. Це триндець, жінки самі собі гірше роблять. Пашуть, домашня робота типу пополам ( але в більшості випадків левова частка за жінкою), а як діти зʼявляються - то триндець. Дурні люди. Але їх зі школи виховують так, щоб пахали, а не думали, придумують ідіотські цінності і мізки промивають.
Рабства немає, а хто тоді ті, що пашуть на 2-3 роботах, щоб платити кредити за елементарне? :)
Витворунка• 09 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
А работать с младенцем тоже пополам? Или таки утром муж работу работать и поспать с младенцем не удастся днем?
Младенцы бывают разные , с моими днем не спала , потому что спали по 20-30 мин , я за это время пыталась хоть что-то сделать , так как с рук не спускались , орали и мамкали , муж приходил с работы и помогал . Я реально работу вспоминала как рай.
Невісточка ж• 09 августа 2023
Ответ дляВитворунка
Что, круглые сутки спали по 20 минут? Ну это клиника какая-то видимо. По 40-50 мин обычно днем спят, можно подремать. Да и не один раз, пока младенцы. И сами приучаем постоянно на руках, а потом героически преодолеваем.
Вишня на торті• 09 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ще раз.
Что то не поняла логики в равноправном браке, значит содержать семью так и остаётся на мужика, но плюс ещё и быт, а в чем равноправие? это из серии быт полностью на женщине и пополам бюджет семьи. Надо определиться, и что такое ’женская’ профессия? вот я глав бух, это женская профессия? Зп у меня очень приличная, если что, а в многих крупных фирмах глав бухи мужики
Я б такое не носила, но продаю• 09 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Доход жены/девушки = благополучие сына? Я не согласна. Я мама двух сыновей, для меня важно видеть чтобы сыновья хорошо зарабатывали и как мужчины состоялись. Могли обеспечить всю семью. А ихние женщины должны быть ласковыми и нежными, дающие им тепло, заботу и силы для новых подвигов, а не вторым мужиком в доме или ламовой лошадью. Меня бы больше такая невестка порадовала.
А Вьі как мама не собираетесь учить мальчиков самомотивации
? Юбочка только может єто сделать
? Никакой осознанности в таком поведении не замечаю. Вопрос мамьі парня нормальньій.
Витворунка• 09 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ночью каждый час просыпались, с груди не слазили
КонФФетОшка• 09 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
А я готую сина до того, що він має виконувати дом обов´язки так само як і жінка.
А не до ’безтурботного життя’. Дикість якась, коли один дорослий сидить на шиї в іншого.
Ответ дляЛенне-Рейма
Я мама двух дочерей и трёх сыновей. Все мои дети имеют собственный капитал и стремиться к финансовой независимости. Пока её имеет только старшая дочь. Девочки должны быть финансово-независимы от своих избранников для того, чтобы всегда чувствовать свободу в выборе своих действий. Мальчики должны быть независимы для того, чтобы не горбатиться всю жизнь за деньги, а быть рядом со своими любимыми жёнами и детьми всегда, после родов, первые и последующие годы жизни детей, когда режутся зубы, когда не спят по ночам и приходится тех детей на руках таскать сутками. Мужчина должен быть рядом. Он должен позволить жить своей семье в достатке.

И мне очень интересно сколько зарабатывают будущие избранники моих детей лишь потому, что я чётко могу понять КТО передо мной. Самодостаточный человек, кое-чего добившийся уже на сейчас. Или сопли, ничего не умеющие и ждущие, кому бы побыстрее взобраться на шею.
Дуже добре написали. А то як подивишся на думки матусь тих принцнс, що ні готувати не вміють, но щось не уявляють з себе - то взагалі незрозуміло. То попу дівчатам татусі у першому класі підтирають, то на спорт нн водять, бо то не треба - на танці водять можливо.... щоб по дискотеках гоцати - це не мої фантазії, а те, що з реального життя бачила чи чула...
Атятя_тётя• 09 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
? Юбочка только может єто сделать
Вы путаете мотивацию и вдохновение. Вопрос мамы парня - бестактный. Юбочка? Вы точно женщина, чтобы себе подобных так обзывать?
Ответ дляАтятя_тётя
Я не асоціюю себе з жінками, які впадають у образу від реального світу
Ниф_ниф• 09 августа 2023
Скажите мамо что е работаете и надеетесь что она поможет деньгами
КлаваЧерепиця• 09 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Це право жінки - вибрати, як вона хоче жити.
І право обох в парі - обрати форму відносин, прийнятну і комфортну обом.
Якщо чоловіку подобається спільний бюджет та те, що жінка заробляє, то нехай подобається по ночам з дитиною не спати.
Якщо ж для родини приорітетніше жінка, що повністю віддається домашньому господарству, чоловіку та дітям, то ніяка свекруха не вправі питатися в неї, скільки вона заробляє або чи заробляє взагалі.
КлаваЧерепиця• 09 августа 2023
Ответ дляВишня на торті
Ну, наприклад, в нас вчитель, вихователь, медсестра, продавчиня, бібліотекар, лікар (терапія і педіатрія) - це на 90-95% жіночі професії, де людина працює ті самі 40 годин на тиждень або й більше, але оплачуються ці професії дуже не дуже.
Так, звісно, є професії у жінок, які оплачуються більш-менш достойно, і це прекрасно.
Але, якщо медсестра, або вчителька відпрацювали цілий день, але отримали за це менше, ніж чоловік, це не означає, що вони і їхні зусилля на роботі вартують менше, ніж чоловічі.
І вони не повинні після повноцінного робочого дня виконувати всі хатні роботи через те, що заробляють менше. Я про це.