Пез Году Неделя• 09 августа 2023

Підліток.Як себе вести?

Може в кого дітки вже старші і таке було в підлітковому віці? Син,14 років.Дуже часто дратівливий.Його дратує що я задаю запитання,як погуляли,ну як фільм,а хто ще їздив з вами.Або ось був в таборі.Позвоню спитати як тобі там?Відповідь:»Нормально мам давай»
Мені сумно.Наче він мене не любить(((
Дуже лінивий.Треба просити щоб щось зробив,і то не один раз треба нагадувати .Ми з чоловіком і не цяцькалися з ним.Чому він такий?Думаю може до психолога вже піти всім разом.
іронічна антитеза• 09 августа 2023
пойдите пока сами. но вы ничего ужасного не написали. у него нет потребности делится с вами всем подряд

всегдаДаДа• 09 августа 2023
ну не пьет же и не не курит
Гл. Амурная• 09 августа 2023
Мене теж дратують такі питання, хоч вже давно не підліток. Тому дітей не задовбую, що хочуть - самі розказуюють
Триндю-бриндю• 09 августа 2023
Сколько времени проводит со смартфоном?
Бодіпозітівна• 09 августа 2023
обычная сепарация
грешница кающаяся• 09 августа 2023
А может не расспрашивайте его,захочет сам расскажет,а лучше скажите ему,что Вы за ним скучаете,спросите скучает ли он за Вами,расскажите ему что то интересное,покажите ему,что он Вам дорог,что Вы любите его.
Фантазерша• 09 августа 2023
Автор, це нормально для підлітка. Тільки не відштовхуйте його, любіть, продовжуйте питати, піклуватись, він потім вам за це подякує, повірте мені. Я через це пройшла з сином (зараз 19 років йому, золота дитина, вчиться і працює, має дівчину, живе окремо, сам знімає квартиру). І я сама була жахливим підлітком, вдячна батькам, що терпіли і підтримували мене.
язззззь!!!• 09 августа 2023
Моєму зараз 19, але в 14 років він почав зустрічатися з дівчиною і навпаки дуже часто звертався до мене за порадою, дуже багато розповідав про переживання, про друзів.. дуже близькі і довірливі стосунки були, та і зараз нічого не змінилося..
автор Пез Году Неделя • 09 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Сколько времени проводит со смартфоном?
Точніше з компʼютером.Ну і телефон також.Вранці постійно.Потім іде гуляти ,дуже любе баскетбол,і в вечері комп з друзями до пізна.

100pudov• 09 августа 2023
То, что ничего по дому не делает - это плохо, но вы сами его так воспитали. А насчет ответов на вопросы - это подростки, он не хочет ничего вам рассказывать, ждите, когда захочет, не доставайте
Сірничок• 09 августа 2023
Автор,вы же не цяцкалися, то почему решили,что он захочет с вами вести задушевные разговоры? Вы- ’строгие и справедливые’ и он отвечает тем же. Растет и выбирает тех,кто с ним ’цяцкается’
Пупуговка• 09 августа 2023
значит если беременная -гормоны.
родившая,кормящая,климакс-гормоны.
а у подростков тоже гормоны,но им никто не сочувствует.
что вы там хотите от подростка?
может он сам себя не любит, а тут ещё вы, недополучившая от него...
Алина-1240• 09 августа 2023
Он вырос,представьте себя на его месте,лавина глупых вопросов и вечные требования любви от него
волосатое стекло• 09 августа 2023
на таке питання я теж відповім ’нормально’. Ви не так ставите питання. Треба конкретизувати: що сьогодні робили? чим був зайнятий сьогодні? що нового дізнався? що робили з друзями і тп.
На_оба_рот• 09 августа 2023
Меня бы тоже ваши вопросы бесило. Душные они.
Не удивлена реакции сына
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
По вашому опису нормальний підліток
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляГл. Амурная
+