Зубная фея• 09 августа 2023
На скільки можна схуднути за 2,5 місяці
З ваги 70 кг?..зріст 155..
Зубная фея
• 09 августа 2023
Ответ дляYanulia_25
Я з вами в мене 71,5 кг
В мене теж так іноді показує 70.800 , 71.800..
Зубная фея
• 09 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
На 10 - спокійно і без шкоди для здоровя
А як?))
А на 15 нереально?)
Yanulia_25• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
В мене зріст вищий
Але сьогодні була в примірочна на шопінгу і нічого не купила коли побачила себе в дзеркалі і джинси всі на мені не гарно сиділи що все знову рот на замок
Вот Она Я• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А як?))
А на 15 нереально?)
Крім дефіциту калорій ніхто нічого ще не вигадав нового
Чим менше їсте - тим більше худнете
Я десь на 10 худала за 2 міс (трохи вища, правда) на зменшенні порцій і відмові від борошна
Можна і на 20 - на воді і ложці каші, але здоровя наче ж важливіше
Чим менше їсте - тим більше худнете
Аристократка-тунеядка• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А як?))
А на 15 нереально?)
Реально. Спорт і пп
Трахтибидох• 09 августа 2023
10-12 кг абсолютно реально скинути. Правильне харчування на 1300-1400 ккал. Спорт не можна поки що - занадто багато зайвої ваги, лише ходити побільше.
Цідило правди• 09 августа 2023
Перший місяць -8%, другий ще -6% і півмісяця -2%. Це максимум без шкоди для здоровʼя. І виходить 59кг
Зубная фея
• 09 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Дякую!! 🫶🏻
Просто красавица• 09 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
Чим менше їсте - тим більше худнете
Блин, сижу на 1400-1500 2 месяца - вообще ничего не ушло((
Наверно пора уменьшать
А насколько вы уменьшили порции? Выпечку, сахар я давно не ем, но этого мало
Наверно пора уменьшать
Цідило правди• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
+/- 1 кг це норм в залежності від циклу й отьочності, бо літо.
Головне зважуватися в одному місці й зранку до сніданку
Сама купляю квіти• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А як?))
А на 15 нереально?)
И отказ от фруктов (
Анонім Завгосп• 09 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
У меня так и вышло.
Цідило правди• 09 августа 2023
І ще- лімфодренажний масаж з самого початку. Потім масаж тіла загальний
Цідило правди• 09 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Наверно пора уменьшать
Застою лімфи немає?
ЕлькиПальки• 09 августа 2023
За 5 тижнів я схудла на 5 кг😊 ще попереду 5 тижнів і 5 кг), ріст 160, вага не велика (писати не буду бо заклюють) але мені заважає.
Області пітьми• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А як?))
А на 15 нереально?)
Подбирайте диету, что Вам подходит. Я люблю овощи, молочку на Протасова скинула 13 кг
Зоркая Зорро• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
А як?))
А на 15 нереально?)
ви хоч 2-3 кг спочатку зкиньте, а потім дізнаєтесь, реально чи ні 15)))
Зубная фея
• 09 августа 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Та де я не зможу схуднути за 2 ,5 місяці на 15 кг
Kusalochka• 09 августа 2023
На сколько угодно. Смотря, какие средства применить. И на мой взгляд возраст важен
Продаю витрішки• 09 августа 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Як? Зріст той самий, Анна в цифрах теж хоч не пиши, але мені 5-7 зайві, ніколи такою не було, відчуваю їх
Зубная фея
• 09 августа 2023
Ответ дляKusalochka
25 років .. в ідеалі треба 15 кг але то нереально (
Просто красавица• 09 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Застою лімфи немає?
Гипотиреоз есть, субклинический как сказали. Отеков вроде нет, не знаю как определить застой лимфы, следов на теле от топика/носков не остается
Зоркая Зорро• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
я маю на увазі, що треба починати просто худнути, а не рахувати, скільки ви можете максимально чи мінімально скинути.
В середньому при дієтах і суттєвих обмеженнях худнуть на 1-1,5 кг за тиждень. Спочатку більше, потім менше.
Тобто 5 кг за місяць - це цілком реально.
Kusalochka• 09 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
Молоденькая. Желание+сила воли+ приложенные усилия. Вес небольшой, но учитывайте, что 10 уйдёт относительно быстро, а на 5 уже придётся поднапрячь все ресурсы) во всяком случае у меня так всегда. удачи