Ряженка• 12 августа 2023
У скільки років ідуть/пішли ваші діти в школу? 6 чи 7?
Напишіть, у скільки років пішли чи будуть іти ваші діти в школу? 6 чи 7? І хлопчик чи дівчинка? Особливо цікаво хто осінній, у скільки ідуть
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляБешене сарі
Хлопчик йшов у 6 років і 5 місяців
Дівчинка піде в цьому році у 6 і 11 місяців
Уже лучше в 5.11
БальзаковскийВозраст• 12 августа 2023
Ответ дляМорожена_курка
Когда были готовы.
Старший в 5,10. Младшая в 7,2
Что значит были готовы?
Мадам Подлинник• 12 августа 2023
1. Старшая дочь пошла в семь (мы очень довольны)
2. Младшая в 5 до 6 не хватало 2 месяца (считаем себя придурками. Дитё мучалась всю школу, хоть и была лидером в классе и вечной старостой)
3. Сын пошёл с 7. (Хотели с 6, но подойдя к школе на подготовительное занятие, он стал плакать и просить, не надо. Естественно, решили подождать год)
4. Средний сын пошёл с семи.
5. Младший сын пошёл с семи.
4. Средний сын пошёл с семи.
5. Младший сын пошёл с семи.
Кондуктор трамвая• 12 августа 2023
В 6.1 думаю треба було в 7. Але вже як є)) Вчиться дуже добре, але важко було їй морально, в нас в класі в основному були діти від 6.8 до 7.3. Плюс вже недавно консультувалась з ортопедом, то він каже що школа краще пізніше, ніж раніше, щоб краще укріпилась спинка
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2023
Ну, осінньому йти в 7, щоб одразу виповнилося 8, це треба мати серйозні підстави, наприклад, трулнощі в навчанні чи відставання в розвитку. Всім іншим осіннім логічно піти в 6, щоб виповнилося 7.
Щоб йти в 5, щоб виповнилося 6 - це треба, щоб дитина мала дцже високий пізнавальний інтерес, стійку увагу і фізичну посидючість.
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2023
У мене син ще 7 років тому йшов у 7,3 в школу, він один з найстарших в класі був, але у нього дисграфія. Дочка пішла в 6, 9, дуже вчасно.
З царем в голові• 12 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У нас двоє є таких, що в листопаді і грудні 8 виповнилось. Нудились серед шестирічок. Мені здається з осіннім і зимовими дітьми найпростіше: виходить 6 з добрим плюсом.
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
4. Средний сын пошёл с семи.
5. Младший сын пошёл с семи.
4. Средний сын пошёл с семи.
5. Младший сын пошёл с семи.
Щасливі ви батьки, таке багатство :)
ТАЗератти• 12 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
В 7 і 1 міс, дівчинка.Дуже задоволена.Зараз 6 клас
Так само - в 7,1.
В 6,1 було б набагато важче. Пояснити навіщо це все потрібно і що вимагається. Менше істерик, більше розуміння і свідомості.
Стрибну в гречку• 12 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
4. Средний сын пошёл с семи.
5. Младший сын пошёл с семи.
4. Средний сын пошёл с семи.
5. Младший сын пошёл с семи.
А в чем было мучение младшей дочки? В этом году дочь идет в школу, только в сентябре будет 6. Думаю к чему готовиться.
Мадам Подлинник• 12 августа 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Щасливі ви батьки, таке багатство :)
Благодарю)))
Дочери уже замужем. Сын в лицее. Двое младших школьники.
Мадам Подлинник• 12 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Она не готова была учится. Поэтому занималась чем угодно все 11 лет обучения, только не училась)))
Со старшей дочерью и сыновьями никогда и ничего не нужно контролировать. Все ответственно относились и относятся к своему образованию.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 августа 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Это все-таки вопрос темперамента ребенка, а не разницы в этих несчастных месяцах.
Мадам Подлинник• 12 августа 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Может быть.
Автор спрашивает про возраст. Поэтому ответ соответствующий. Таков наш опыт.
ГороховаЯ• 12 августа 2023
6 сент др, будет 7 лет мальчик будет идти в первый класс. Старший так же
Підмітайло• 12 августа 2023
Син 6 років (серпневий)
Донька 5.11 (вереснева)
Проблем з навчанням у сина взагалі не було, ліцей закінчив без репетиторів, вже студент. Донька у старшій школі, також все нормально.
Донька 5.11 (вереснева)
Единорог_помог• 12 августа 2023
Я ноябрьская, пошла в 7 лет. Дочка февральская, пошла 7 тоже. Отличный возраст, уже все понимаешь, не было замечаний, что ребёнок на уроках занят другим или не понимает ради чего он в школе
Чарочка діда• 12 августа 2023
автор, кожна дитина різна, що Вам дасть опитування за чужих дітей? треба дивитись по дитині, чи готова вона до школи, чи ’дозріла’ як то кажуть ментально. І натаскане вміння читати-писати, котрими тут яжемамки вихваляються одна перед одною, до цього не має ніякого відношення. Ведмедя теж можна навчити на ровері їздити і на балалайці грати...
Мої по-різному йшли:
грудневий - майже в 7
вересневий - в 5,11
червневий - 6,2
липневий - в 6,2
вереснева - в 7 (могла йти в 6. але хотіли потрапити до конкретної вчительки, а вона якраз випустила сина і взяла дочку до себе в клас)
З того, що спотерігала за ці всі роки у дітей в класах: від уміння читати-писати до школи ніяким чином не впливає на успішність дитини. На перших порах так, але вже в другому півріччі діти вирівнюються
Мої по-різному йшли:
грудневий - майже в 7
вересневий - в 5,11
червневий - 6,2
липневий - в 6,2
Мої вже дорослі, обоє пішли в 6, але от краще б пішли в 7. Обоїм було складно. Хоча дочка після школи і в коледжі і в інституті навчалась потім на відмінно. А у сина РДУГ (21 рок тому назад про таке не знала), тому йому в початковій школі взагалі всидіти навіть складно було.