Сиамская сороконожка• 12 августа 2023
Крем/мазь /гель від болі в спині
Привіт, допоможіть з назвою крему від болі в поясниці (або інше).
Упаковка була біла і на ній здається рожевим був намальований фігурка (чоловічок) що біжить, з піднятою ногою в повітрі. Крем чи гель мав охолоджуючий ефект.
Він мені дуже допомагав, та десь не можу знайти упаковку із залишком, щоб купити новий.