дожену і ощасливлю• 12 августа 2023

Чого це 300 тис гривень на родину з 3 людей багато? Ми так живемо, норма

на мiсяць Власне житло, авто. Щоправда, продукти з села батьки не привозять. Кредиту нема. Чи це панство?
Мама Чели• 12 августа 2023
Толсто. Тренируйтесь 15 рубликов не заплатят
Байрактарна• 12 августа 2023
Кем работаете? И кем муж работает?
автор дожену і ощасливлю • 12 августа 2023
Ответ дляМама Чели
Де у вас вам товсто) Дивіться тему нижче.
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Бо більшість навіть 30 тис. не мають на родину з трьох людей.
Мрія• 12 августа 2023
Мені здається я б не придумала куди витрачати таку суму щомісячно....
Ну за місяць закрила б усі ’хотєлки’, а потім куди ті гроші дівати?
Ответ дляСвисток ля-минор
Це так. Але уже ж не панство. От якби 300 тис уе
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Я знаю родину, яка має приблизно ваші доходи. Але проблема в тому, що вони не платять податків в повному обсягу і це злочин
Ответ дляМрія
Вам би не вистачало все одно. Бо Ви б купували більш дорожче, більш якісне
Свята• 12 августа 2023
Не смешно. Ниже нормальная тема, ваша нет
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Це панство навіть для родин з країн Євросоюзу.
Ответ дляСвисток ля-минор
Здайте їх в податкову!
Тишком нишком• 12 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Кем работаете? И кем муж работает?
Троляками
Байрактарна• 12 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
Троляками
Не, хочу услышать от автора. Сейчас так живут, только блогеры или те, кто бюджет пилит.
дамаБезСобачки• 12 августа 2023
Та щоб всі так жили ! Ну чи ще краще) Автору тієї теми вистачає 30 ,комусь мало 300 . Головне аби вистачало … ну і омарів в соусі з трюфеля білого не всі люблять)
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Здайте їх в податкову!
Хотіла поскаржитись, але анонімно на сайті налогової не знайшла можливості. Як ви вони не вихвалялися, що вони молодці та трудяги, то я би і не подумала б скаржитись. А так вони мене дуже вибісили своїм менталітетом і я би дуже хотіла, щоб такі як вони були покарані.
Ответ дляСвята
Не смішно, всі заздрять......
Марипосса285747• 12 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Это у вас просто зависть
Ответ дляСвисток ля-минор
Я пані за євростандартами
З царем в голові• 12 августа 2023
на що можна в місяць витрачати 100 тис на людину?
Автор, або не забріхуйтесь або дивіться скільки ви нулів ставите )
Natal_ka91• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Не смішно, всі заздрять......
Зараз таким хвалитися, як то кажуть, не на часі.. Радійте тихо, що маєте такі суми, коли інші все втратили.
Бабайко• 12 августа 2023
Автор,я создала тему ниже.Мы живем на 30.Вы что,решили приколоться с людей?
Майская киска• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Я пані за євростандартами
Ви мені Катюшу Рєпяхову нагадуєте за стилем, не здивуюсь, якщо це вона))
Марипосса285747• 12 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А зачем все тратить?
Ответ дляБайрактарна
Кем работаете? И кем муж работает?
Не працюємо
Ответ дляБайрактарна
Ми безробітні. Грошима нам допомагають родичі мільйонери
Ответ дляСвисток ля-минор
Не анонімно напишіть заяву.
Ответ дляМарипосса285747
Это у вас просто зависть
Ні, якщо напише скаргу не анонімно.Не за часів сталіна живемо, люди.
Ответ дляЗ царем в голові
Харчування. Лікування. Навчання.
Ответ дляNatal_ka91
Ніхто не хвалиться. Чим тема про 300 тис гірше теми про 30? Я не хвалюсь, а кажу норм. А комусь не вистачає і 300
Ответ дляБабайко
Ні.