дожену і ощасливлю• 12 августа 2023
Чого це 300 тис гривень на родину з 3 людей багато? Ми так живемо, норма
на мiсяць Власне житло, авто. Щоправда, продукти з села батьки не привозять. Кредиту нема. Чи це панство?
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляМама Чели
Толсто. Тренируйтесь 15 рубликов не заплатят
Де у вас вам товсто) Дивіться тему нижче.
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Бо більшість навіть 30 тис. не мають на родину з трьох людей.
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Це так. Але уже ж не панство. От якби 300 тис уе
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Я знаю родину, яка має приблизно ваші доходи. Але проблема в тому, що вони не платять податків в повному обсягу і це злочин
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляМрія
Мені здається я б не придумала куди витрачати таку суму щомісячно....
Ну за місяць закрила б усі ’хотєлки’, а потім куди ті гроші дівати?
Вам би не вистачало все одно. Бо Ви б купували більш дорожче, більш якісне
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Це панство навіть для родин з країн Євросоюзу.
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Здайте їх в податкову!
Байрактарна• 12 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
Троляками
Не, хочу услышать от автора. Сейчас так живут, только блогеры или те, кто бюджет пилит.
дамаБезСобачки• 12 августа 2023
Та щоб всі так жили ! Ну чи ще краще) Автору тієї теми вистачає 30 ,комусь мало 300 . Головне аби вистачало … ну і омарів в соусі з трюфеля білого не всі люблять)
Свисток ля-минор• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Здайте їх в податкову!
Хотіла поскаржитись, але анонімно на сайті налогової не знайшла можливості. Як ви вони не вихвалялися, що вони молодці та трудяги, то я би і не подумала б скаржитись. А так вони мене дуже вибісили своїм менталітетом і я би дуже хотіла, щоб такі як вони були покарані.
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляСвята
Не смешно. Ниже нормальная тема, ваша нет
Не смішно, всі заздрять......
Марипосса285747• 12 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Это у вас просто зависть
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Я пані за євростандартами
З царем в голові• 12 августа 2023
на що можна в місяць витрачати 100 тис на людину?
Автор, або не забріхуйтесь або дивіться скільки ви нулів ставите )
Natal_ka91• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Не смішно, всі заздрять......
Зараз таким хвалитися, як то кажуть, не на часі.. Радійте тихо, що маєте такі суми, коли інші все втратили.
Бабайко• 12 августа 2023
Автор,я создала тему ниже.Мы живем на 30.Вы что,решили приколоться с людей?
Майская киска• 12 августа 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Я пані за євростандартами
Ви мені Катюшу Рєпяхову нагадуєте за стилем, не здивуюсь, якщо це вона))
Марипосса285747• 12 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А зачем все тратить?
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Кем работаете? И кем муж работает?
Не працюємо
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Ми безробітні. Грошима нам допомагають родичі мільйонери
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Не анонімно напишіть заяву.
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляМарипосса285747
Это у вас просто зависть
Ні, якщо напише скаргу не анонімно.Не за часів сталіна живемо, люди.
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Харчування. Лікування. Навчання.
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Ніхто не хвалиться. Чим тема про 300 тис гірше теми про 30? Я не хвалюсь, а кажу норм. А комусь не вистачає і 300
дожену і ощасливлю
• 12 августа 2023
Ответ дляБабайко
Ні.