Ласкове телятко• 17 августа 2023

Двічі зробили прививку, чим чревато?

Минулого року влаштовувалася на роботу з санкнижкою і мені зробили прививку дифтерія і столбняк. Я забула. Сьогодні прийшла проходити нову комісію, відправили знову на прививку, не глянувши історію щеплень. Тепер світиться дві прививки. Питання ось в чому, чим це чревато, а то я розхвилювався?
Брюнетка в Мармеладе• 17 августа 2023
Та шо вже. Розкажете потім)

Фима Собак• 17 августа 2023
*загрожує
Мотористка• 17 августа 2023
Черевато подвійною відміткою в карті щеплень)
Туся муся• 17 августа 2023
Ого. Это что за идиоты неглядя там прививки делают
Дама_с_коготками• 17 августа 2023
Ответ дляТуся муся
что за идиот мог забыть что ему ее делали?
Доставучая• 17 августа 2023
У Ань робочий день закінчився, тому ніяких страшилок не почуєте.

Насправді реакція організму на будь-яке зовнішнє втручання може бути непередбачуваною. Наймовірніше - або нічого не буде, або алергія, або перенесете ці хвороби на ногах.
Сумчатая кошка• 17 августа 2023
Вырастут рога и копыта

Нужно пропить препараты для памяти.

Natal_ka91• 17 августа 2023
Нічим, не переживайте
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Так, забула, від ковід пам´ятала, про дифтерію забула(((
Туся муся• 17 августа 2023
Ответ дляДама_с_коготками
На врачах ответственность за то что делают. Как можно не посмотреть в прививки,они же вписывали их туда. А то они там может вместо адс краснуху влили, ну а че случайно тоже
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Так отож. Я спочатку і не зрозуміла, чого врач вискочила із питанням,вже вкололи? Як себе почуваєте? Думаю, глянь, як хвилюється.
А потім вдома як відкрила хелсі, роздивилася і прозріла, все стало на свої місця
Бабайко• 17 августа 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та шо вже. Розкажете потім)
Або в новинах покажуть
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляБабайко
Або в новинах покажуть
От дякую, дівчата. Що мені тепер не спати? Ще й індійська.
Бабайко• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ну ещё б Вы про ковид не помнили, со всех щелей неслось. А то какой-то столбняк
Бабайко• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Та спіть вже. Якщо б щось мало бути, то вже б було.
черная мамба• 17 августа 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Та шо вже. Розкажете потім)
.... може
Брюнетка в Мармеладе• 17 августа 2023
Ответ дляБабайко
Або в новинах покажуть
Нє
черная мамба• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
може їм до плану душ не вистачало? дякуйте, що не тричі підряд)))))))))))
Директор Пляжу• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Так Вам реально 2 раза укололи вакцину? Или только на бумажке 2 раза?

автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Да капець. Читала в інеті, що інколи роблять екстрені від столбняка. Буду вважати, що все ж таки можна так вчиняти і не відкинусь.
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Реально, з терміном рівно рік, а не десять, як треба.
Бабайко• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ну от ковида вообще непонятно шо кололи на быструю руку склепаное, и не откинулись же. А тут все таки шото более-менее проверенное
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляБабайко
Та да. Мені коли від ковід кололи, то там на стільчику і від´їжджала, бо дуже мнітєльна, нашатирьом приводили у свідомість, хоча погано не було, сама себе накрутила. Як про АДС могла забути, це капець.
черная мамба• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
о все прививка від ковіду((((
Бабайко• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ну может прививка от ковида сработает как антидот к столбняку)) короче Вы отписывайтесь о состоянии, может советчицы на старости лет какую нобелевку получат
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Дякую за відповіді, що повідповідали, також за гумор, будьте і ви уважні, все потрібно перевіряти... Тихої ночі.
Я_канеша_извиняюсь• 17 августа 2023
Вам лично можно делать каждый раз по новой)
автор Ласкове телятко • 17 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую. Чоловік теж так сказав, бо ще рік пройде
Я_канеша_извиняюсь• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Блин, я думала это Юра темы строчит опять)
Давно без алко• 17 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Тоді у фільмі індійському.