Бабулька• 18 августа 2023

Яку допомогу надати дівчині студенту.

Є знайома, з якою давно знайомі. Її донька щойно поступила в універ в Києві, самі з Хмельницька Є можливість допомогти.Що краще зробити оплатити навчання, чи допомогти зняти житло в Києві!?
Белая и пушистая• 18 августа 2023
А ви їм хто? Такі широкі жести)
Ноунэйм• 18 августа 2023
А нужна ли ваша помощь и участие? Ваши отношения не ясны.
ВЫВсеВрете• 18 августа 2023
Взять на пожизненное содержание
Злата1747• 18 августа 2023
Денег дайте, пусть сама решает что ей надо.
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Відносин ніяких немає, знайомі давно, є можливість допомогти.
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляЗлата1747
Дати просто грошей, це неітично. Потрібно якось допомогти
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
А нужно ли, помощь ваша? Не думаете, что поставите людей в зависимость?
Неправдиша• 18 августа 2023
Я думаю , що житло важливіше . Тим більш , що дівчина вже вступила на навчання . Так ?
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Ми всі від когось залежні в певному сенсі
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
В общежитие пусть живёт, квартира раззорит щедрого помощника.
TANYA 0 0 0 0• 18 августа 2023
Фінансово допомогти? Краще , дійсно, запитати чи треба допомога. Якщо треба не давайте гроші напряму в руки. Краще оплатити навчання, якщо житло оплатити, то економ класу
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Вы передергиваете. Не все и не от всех и всего. Помогать дочери какой-то там знакомой, не пойми с чего? Ну такое себе, люди могут вас не правильно понять и потом считать себя должными и обязаными вам. Не думали?
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Ви залежні від свого роботодавця, ні, то від ДСНС, які закриють за протипожежні правила, ні, тоді НПУ прийде, всі від когось залежні...
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Повторяю, передергиваете. Трольте дальше, помощница......
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Коли немає, що сказати по факту....
Зайченя• 18 августа 2023
Якщо дійсно потребує допомоги,то сплатити навчання
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Коли немає, що сказати по факту....
Вам? Вы сравнили йух с пальцем, на мой вопрос не ответили и что-то хотите ещё? Ответьте хоть на один мой вопрос, нормально, потом, возможно прожолжим общение.
короткопамятна• 18 августа 2023
заплатіть контракт
Ms. Анонимная• 18 августа 2023
А що ви розумієте під ’допомогти зняти житло’? Походити з нею по переглядах квартир?
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ длякороткопамятна
заплатіть контракт
Мабуть так і буде на наступний рік, 32 000 менше ніж житло зняти
Затишне кубло• 18 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
Ми не знаємо, що людей пов´язує. Можливо ця знайома колись автора дуже виручила. У мене подруга так з чоловіком допомогали іноземцю, який жив в Україні, а з початком війни він допоміг їм облаштуватися в своїй країні, з роботою допоміг.
Затишне кубло• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Дівчина може і в гуртожитку пожити мабуть.
Ноунэйм• 18 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Это понятно, но вы же видите, как мне отвечает автор, ещё и оскорбилась, на моего,, троля,,. Она либо реальный троль, либо больной человек, не понимающий своих же писаний и того, о чем спрашивают ее, что бы помочь ей определиться с выбором.
Ненька наша• 18 августа 2023
Автор, вы мужчина??
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Скільки зараз коштує гуртожиток?
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Автор, вы мужчина??
Так
Ненька наша• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Так
В таком случае, на что Вы рассчитываете? Или просто из чистых побуждений? Или на ответные чувства женщины? Или её дочери? Понять можно по- разному..
Затишне кубло• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Скільки зараз коштує гуртожиток?
Значно дешевше, чим зйомна квартира. Я не в Києві, син ось буде влаштовуватися в гуртожиток від універу, сказали півтори тисячі грн наче, в кімнаті по двоє.
автор Бабулька • 18 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Чому Ви все переводите в особисте. Знаю їх давно, є можливість допомогти.
Ненька наша• 18 августа 2023
Ответ дляБабулька
Я просто уточнила, без обид. Варианты бывают разные, это жизнь.. В таком случае, имхо, оплатить учёбу.