Можу брикнути• 19 августа 2023

В каком возрасте ваши дети начали пользоваться дезодорантами

Клин_Кляйн• 19 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
А какой выход , когда ребенок воняет
Дезодорант
Salsa-24da• 19 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
А какой выход , когда ребенок воняет
Дезодорант детский, которы не блокирует выход пота, а просто устраняет запах
Salsa-24da• 19 августа 2023
Ответ дляФантазерша
А что не так? Обьясните.
Блокирует потоотделение.
Он и для взрослых не очень, а для детей вообще не годится.
Перекус беру завжди• 19 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Вони дійсно ще в цьому віці діти, але вже смердять добряче. У сина з 9 років хвилеобразно з пахв смерділо, десь років в 10 почав дезіком користуватися. Доньці 9, вже ледвечутно, але буває що є запах. Купила на її прохання дезік, користується поки що тільки перед тренуваннями. А ось її однокласниця вже смердить що капець, хоча на вигляд дитинка. Мама дівчинки вважає, що дезодорант ще зарано. Як на мене, то в цьому питанні треба орієнтуватися не на вік, а на потребу.
Звичайно! Старша дуже комплексує з цього приводу, хоча нікуди не ходим, ніхто не почує навіть. Кажу щоб не переживала, перед школою купим.
Шалена красуня• 19 августа 2023
Дочке 12, с начала лета иногда пользуется антиперспирантом именно, дезодорант ее не устраивает.
Алина-1240• 19 августа 2023
Лет с 9 .а спреи для тела и дезики для тела то и раньше тырила и пшикалась
Salsa-24da• 19 августа 2023
Ответ дляТАЗератти
Веледа є.
Хто сказав, що не буває?
Веледа как раз дезодорант. Посмотрите внимательно на флакон
VitalinkaGL• 19 августа 2023
дочка в 6.сейчас,ужас запах и резко появился.
сын с 11 ти.
Папобус• 19 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
О, ні, як почне смердіти, то одразу купимо. Він не дуже активний, душ щодня, може тому і не має поки що запаху поту. В старшого, як тільки стало відчутно, то одразу купили. Оце всілякі зарано я не розумію, якщо є потреба, то треба купувати. Старшому одразу купували олдспайс, а не всілякі типу безпечні, які до одного місця від смороду
Щира українка• 19 августа 2023
11 лет
Медсестричка• 19 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
А чого зараз не купуєте? навіщо чекати школи, як дитина вже зараз комплексує?
Salsa-24da• 19 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Купите до школы.
Бедный ребенок настолько комплексует, что дома сидит
Salsa-24da• 19 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Экономят видимо 🤷‍♀️
Сама купляю квіти• 19 августа 2023
В 10 лет , не понимаю зачем ходить вонять
ТАЗератти• 19 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ну ви даєте 😁
То є суттєва різниця?
Для мене то все антриприспірант
iryna _b• 19 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Антиперспирант 11 летнему????
А нужен определённый возраст или достаточно принять решение,если есть неприятный запах?
iryna _b• 19 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
А чего раньше не купили? Зачем школу ждать?
Впораюсь зі всим• 19 августа 2023
Син в 11
Идууу--уууу блин• 19 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дезодорант
Запах дезодоранта смешанный с запахом пота- это ещё хуже,чем просто пот
Идууу--уууу блин• 19 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Дезодорант не устраняет запах,а просто маскирует его. Но когда человек потеет, то запах пота смешанный с запахом дезодоранта- это просто невыносимо
Тантрический кекс• 19 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Если именно антиперспирант, то он дитячім не бывает.
А вот дезодорант детским быть может.
Мой AXE покупает - запахи есть хорошие для подростков. Такой диссонанс - ребенок меняется гормонально и запах после спорта ойойой, честно говоря - не понимаю почему природа придумала такой трюк с запахом.
Губи до вух• 19 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Блокирует потоотделение.
Поэтому у нас в общественном транспорте летом невозможно ездить
Клин_Кляйн• 19 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Нет
Королева краси• 19 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
купите сейчас, не издевайтесь над ребенком
Клин_Кляйн• 19 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Не от всех детей начинает вонять потом уже в 9 лет
Королева краси• 19 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
ага
некоторые мамы думают что только после 18 лет будет вонять
и то не точно
Тантрический кекс• 19 августа 2023
Ответ дляМедсестричка
Ось і мені якось дивно - в мене старший за Вашого і теж хвилеобразно - то ніякого запаху, то як обійме - у мене запаморочення. Не була б моя дитина, подумала, що і до гігієни не привчили. Як та хімія в організмі працює не зрозуміла. Мій axe використовує - не знаю які може побезпечніші є, але сам обрав (і запах нормальнтй) - ок, бо щось за незгодою брати - просто не буде користуватись.
Идууу--уууу блин• 19 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Нет
О, вот и ’ароматный ’ товарищ отозвался
Тантрический кекс• 19 августа 2023
Дівчата, а порадьте щось для хлопця нейтральне за запахом і більш безпечне для здоров´я - зараз користується axe. Але гадаю ж скоро більш доречно купити ненав´язливий гарний парфюм і якийсь ’непомітний’ антиперспірант, чи щось таке
Salsa-24da• 19 августа 2023
Ответ дляТантрический кекс
Для отпугивания самок возибежание ранней беременности🤣