Звожу з розуму• 19 августа 2023

В когось є дорослі діти, які не допомагають

Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Айпишница• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Да, от нового мужа
Это вы лучше меня знаете?

наКоблучках• 20 августа 2023
Автор, вибачте, але це реально з боку сина недопустиме відношення. Ви попросили позичити, це не дати, ге утримувати, не купувати щось цінне, це проханнч про допомогу, відмова не просто непристойна, а принизлива. Не мовчить. Проговоріть своє відношення до цієї ситуацвї сину. Корректно, чітко, спокійно. Але жорстко. Або ви почуєте справжню причину або задумається або зробить вигляд, що не розуміє , що тут такого. Це нормально, в такому випадку дати різкий зворотній зв´язок своїй дитині дорослій, що так поводитись з батьками наче б то цого не вчили, завжди були поруч, підтримували і не очікували в скрутній ситуації лінків на місця, де видабть кредити. А також наголосити, щоб розраховував на майбутнє також на себе і на місця, де дають кредити.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Автор,у меня так же с дочкой.Мы лишились абсолютно всего,бежали из дома в одних трусах в прямом смысле слова.Я позвонила дочери,сказала,что урааа-мы живы и наконец выехали(до этого нас не было на связи).Попросила её помочь нам найти ночлег на первую ночь.Сказала,что рада,что мы выехали,но помочь ничем не может. А когда я рассказывала,что нам с её младшим братом в буквальном смысле слова нечего есть(это было не долго,но было),она вздыхает и говорила,что ничем не может помочь,потому что у неё 6 тыс в месяц уходит только на салон(маникюр,педикюр,брови,ресницы) и продолжала рассказывать,как съездила в аквапарк,к подружке на день рождения или во Львов погулять.Как это все больно слышать,я не могу передать.Не ждала от неё много, но хотя бы попыталась предложить помощь.
Співчуваю, емпатія і родинні зв´язки відсутні у вашої доньки чи вона так егоцентрична, що світ тільки навколо неї крутиться? Я думаю, що будь-яка людина б допомогла хоч мінімально. Бажаю вам, щоб у вас все добре склалось і життя налагодилось, повернувся дім і мирне життя. А з донькою тепер спілкуєтесь як приятелі. Мені було б важко бачити в ній свою дитину.
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Интересно, а у вас самой дети есть? 7 лет - это первоклашка, плюс тяжёлый портфель. Если маршрутка резко затормозит, то полетит ребенок на другой конец салона. Это в первую очередь вопрос безопасности.
Хотя бы дать сидящему сынулечке самому держать портфель уж точно можно
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ну да, пусть ребенка сносят, толкают, можно ещё упасть на него. Тут вопрос скорее здоровья, а не воспитания, к чему эти выпады.
Такие дети уже взрослых с ног сбивают . Ничего ему не будет!
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Это вы лучше меня знаете?
Вы вроде бы не автор?
Рожайтретьего• 20 августа 2023
То у Вас Автор ещё хорошо ,у меня мой так сказать сын ,супер богач ,еще и ворует ,не то что чтобы помогал . Снял все с моего счета ,пару украшени й стащил ,и уехал отдыхать . Отдавать не хочет мое ,все дурочку из меня делает ,что мол сама украшения потеряла ,а деньги когда-нибудь потом отдаст . Не общаюсь сейчас ,очень обидно ,но такие не меняются .

Сирожено_пирожено• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Донька, 3200 € зарплатня. До 26 років жила з нами ( ще є менша донька 11 років) , навіть хліба не купувала, як у готелі , їла спала до обіду , трохи працювала і гульки. Оплатила навчання в Україні, потім у Європі. Виїхали з війною , вона зараз у Лондоні живе у 3 поверховому будинку зі служницею ( будинок друзі дали), не оплачує майже нічого , 11 разів вже мандрувала по світу за рік , працює віддалено , ми у іншій країні. Я вся у боргах , працюю на заводі по 9 год на день , навіть у суботу, а вона за 5 місяців ні разу навіть не дзвонила , лише пише як стомилася , бо хоче до Бостону , до свого МЧ поїхати, а не може... Колишній чоловік який не виховував її з народження, а зараз з´явився став найближчим . Я виявилась найбільшим мудилом у її житті. Бо виявляється просила приходити її до дому до 12 ночі , а не о 4 ранку , бо мені на роботу о 6.30 вставати , а вона шуміла... То я виявляється її пресувала, аб´юзила, маніпулювала і вбила її психологічно! Во как ! Я у неї грошей не прошу , а вона сподівається що квартиру в Україні або продам і їй шрошей дам , або їй залишу , а сама іпотеку в іншій країні візьму на 30 років , щоб аже померти від старості прямо на роботі! У неї заощаджень немає !
Просто обійму Вас
Ніхто з нас не застрахований від вибриків дітей, аналогічно як і діти від закидів дорослих батьків
Панна Кота• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я хотіла позичити, на пару тижнів
На що гроші?
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
Почему не обратитесь в полицию?
Жалко наказывать сынульку роднульку?
Панна Кота• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Меншому сину одяг до школи хотіла купити
Так он ненавидит младшего брата, ясен пень.
Ведь для вас он любимчик
Сирожено_пирожено• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
За что боролись, на то и напоролись
Надо было воспитывать Мужчину, а не кАрзинАчку
А ви не зловтішайтесь - ніхто від такого не застрахований

Для чого добивати і так безсилу жінку
Панна Кота• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
З відчимом так собі, холодно-вічливі.
Ну вот и ответ
МАМА НИКИТКИ-2• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Менший син від 2 шлюбу?
Яке відношення в сина з вашим чоловіком? До речі, чоловік працює?
IQ 80• 20 августа 2023
Вы молодая женщина, что случилось, что надо у сына брать
МАМА НИКИТКИ-2• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Жах. Вивчили? Ви погнали на роботу сина, не давши закінчити інститут?
Пазл, особисто в мене склався.
В щось я думаю, не все так гарно, як ви написали. Вигнали сина з дому в угоду чоловікові?
.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Сама виростила, потім вийшла заміж вдруге
Виростила це до скількох? До 15?
IQ 80• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Где отец ребенка? Вагоны грузить наверное всегда нужны люди
МАМА НИКИТКИ-2• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ні, маркетинг. До цього - таргет. Ваша справа.
Він в США?
Чи що таке таргет?

Незламна• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
якась маячня...я впевнена, що не просто так син відмовив . Ви просто не все розповіли. Вам всього лиш 45, маєте ще сина 7 років, й просите позичити у старшого сина на такі банальні речі, на одяг? а чому 6 , чому не 16 тисяч? Скільки ж то одягу потрібно хлопчику 7 років.... цікаво, що чоловік дізнався й вже питання грошей вирішив. Вибачте, а нащо Ви зверталися тоді до старшого сина? В даному випадку він нічого Вам не винен, навіть зичити. Або розповідайте все, або не треба питати
IQ 80• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Мені здається, не важливо на що. Я - мама, і просто попросила позичити, не давати. Для мене це шок.
Скорее всего причина, что сын у вас недолюблен был вами
IQ 80• 20 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
люди, ви чим читаєте? Автор не просила дати, автор просила позичити
Наверное и не вернула б..у него много
Незламна• 20 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
а Ви перечитайте назву теми, потім те що в темі, й відразу все ясно. Автор хоче допомоги БАГАТОГО сина, хоча має чоловіка з котрим син не має гарних стосунків. Нащо йому одягати молодшого брата? Взагалі, коли треба позичити, то про це обговорюють жінка й чоловік, а тут вона проблеми чоловіка переклала на сина, ще й образилася
Сирожено_пирожено• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
До речі , пригадала картину - іду біля школи , бачу виходить бабуся та дві онучки- 5-6 та 3-4 класи. І несе та жінка свою сумку і два рюкзаки
Мишка-шалунишка• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну так дайте сину тепер на ноги стати, я б ніколи не попросила
Единорог помог• 20 августа 2023
Звернула увагу, що в жодному зі своїх коментарів ви не сказали нічого хорошого про сина. Навпаки - суцільні звинувачення, порівнення з батьком, звинувачення в генах і тд. Може в цьому причина? І це, на мій погляд, набагато страшніше ніж фінансові непорозуміння.
Рожайтретьего• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Почему не обратитесь в полицию?
Жалко наказывать сынульку роднульку?
Не жалко ,полиция только посмеется ,знаю ,обращалась уже .
Цибулька зла• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Більше 3000 доларів
Да уж,автор,сочувствую(((Мой поменьше немного зарабатывает,но я ему пишу,дорогой надо бабушке выслать 15 тыс.,он в ответ -так давай уже 20 вышлю.Я ему отвечаю,если понадобится,тогда вышлешь,пока не надо,я верну тебе,а он говорит,что это копейки,забудь.Но и мы ничего для него не жалели,выучили,квартиру купили,все -все дали. Я на него чуть в обиде только что не пишет мне (((Пока я сама не напишу или пока не позвоню...ну и немногословный-да-нет-хорошо и все слова.
Цибулька зла• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Кинув лінк, де можна кредит взяти
читать даже больно такое(
Угги в горошек• 20 августа 2023
Автор, очень Вам сочувствую, понимаю, как это больно, такое отношение от близкого, родного человека, своего ребенка. Держитесь, не падайте духом. Время идет, все меняется. Кто знает, может Ваш сын, несмотря на свой характер прижимистый, со временем, станет более человечным к своей маме, может что-то осознает в этой жизни, сделает выводы, задумается, станет добрее и мягче. Мы же не знаем, что там впереди и что нам уготовано в будущем.
У меня ,со старшей дочерью, тоже непростые отношения. Теперь я осознаю свои промахи в ее воспитании. Было много правильного, но и много ошибок с моей стороны. У меня , Слава Богу, пока не было такой ситуации, что требовалась ее помощь, возможно она и не откажет, но я особых иллюзий не питаю, потому , что эта дамочка с крепкими эгоистическими наклонностями.
Как говорят, что не надо очаровываться, что бы потом не разочаровываться. Вот, я начала сейчас жить по этому принципу и становится легче.
Я Ваша одногодка, действительно, мы еще молоды, уже вырастили ,отпустили ,детей в свободное плавание и у нас есть еще время позаботится о себе и своем будущем, без особой привязки к детям, а они уже пусть сами строят свою жизнь. Бог им в помощь