Звожу з розуму• 19 августа 2023
В когось є дорослі діти, які не допомагають
Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Автор, а в общественном транспорте вы наверное сажали семилетнего бубочку, а сами с портфелем стояли рядом
Доктор Варвар• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Він не знав, що я хотіла позичити. Накричав і сам знайшов. Справа ж не в цьому зовсім
Дивно, що батько не в курсі, що його сина треба зібрати до школи, а грошей немає
Звожу з розуму
• 20 августа 2023
Ответ дляСердючка
Удалено администрацией...
Звожу з розуму
• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Десь так і було
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Да
Почему содержать ребенка от вашего любовника должен сын, а не ваш любовник?
Пусть пойдет заработает папаша на школьную форму своему сынАчке
Леди_в_ночи• 20 августа 2023
Донька, 3200 € зарплатня. До 26 років жила з нами ( ще є менша донька 11 років) , навіть хліба не купувала, як у готелі , їла спала до обіду , трохи працювала і гульки. Оплатила навчання в Україні, потім у Європі. Виїхали з війною , вона зараз у Лондоні живе у 3 поверховому будинку зі служницею ( будинок друзі дали), не оплачує майже нічого , 11 разів вже мандрувала по світу за рік , працює віддалено , ми у іншій країні. Я вся у боргах , працюю на заводі по 9 год на день , навіть у суботу, а вона за 5 місяців ні разу навіть не дзвонила , лише пише як стомилася , бо хоче до Бостону , до свого МЧ поїхати, а не може... Колишній чоловік який не виховував її з народження, а зараз з´явився став найближчим . Я виявилась найбільшим мудилом у її житті. Бо виявляється просила приходити її до дому до 12 ночі , а не о 4 ранку , бо мені на роботу о 6.30 вставати , а вона шуміла... То я виявляється її пресувала, аб´юзила, маніпулювала і вбила її психологічно! Во как ! Я у неї грошей не прошу , а вона сподівається що квартиру в Україні або продам і їй шрошей дам , або їй залишу , а сама іпотеку в іншій країні візьму на 30 років , щоб аже померти від старості прямо на роботі! У неї заощаджень немає !
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Десь так і було
За что боролись, на то и напоролись
Надо было воспитывать Мужчину, а не кАрзинАчку
Весела пiсенька• 20 августа 2023
Автор, не понимаю вас, почему сделали вид, что ничего не случилось и так и надо? Я бы обязательно дала знать, что мне это неприятно и обидно
Айпишница• 20 августа 2023
Автор,у меня так же с дочкой.Мы лишились абсолютно всего,бежали из дома в одних трусах в прямом смысле слова.Я позвонила дочери,сказала,что урааа-мы живы и наконец выехали(до этого нас не было на связи).Попросила её помочь нам найти ночлег на первую ночь.Сказала,что рада,что мы выехали,но помочь ничем не может. А когда я рассказывала,что нам с её младшим братом в буквальном смысле слова нечего есть(это было не долго,но было),она вздыхает и говорила,что ничем не может помочь,потому что у неё 6 тыс в месяц уходит только на салон(маникюр,педикюр,брови,ресницы) и продолжала рассказывать,как съездила в аквапарк,к подружке на день рождения или во Львов погулять.Как это все больно слышать,я не могу передать.Не ждала от неё много, но хотя бы попыталась предложить помощь.
Заела_пластинка• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Меншому сину одяг до школи хотіла купити
Ну ясно конкурент.
Звожу з розуму
• 20 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
В нього характер важкий, своєї вини ніколи не визнає, навпаки обізлиться і буде мовчати, якшо почати щось виказувати
Весела пiсенька• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
За что боролись, на то и напоролись
Ну в 7 лет вполне нормально посадить ребенка в транспорте. Это не 10 лет и старше, когда и сами спокойно постоят
Айпишница• 20 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
Бакалавр не полное высшее.. Автор писала, что хорошее образование дала. Мне считать не надо, моему сыну осенью будет 24, универ закончил этой весной, диплом магистра получил в мае.
Я не знаю,что он там делал до 24 лет,но моя закончила бакалавра в 20 лет
Весела пiсенька• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ничего страшного. Замалчивать проблемы тоже не вариант
Мания-Величия• 20 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Младший от другого отца?
Звожу з розуму
• 20 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Я намагаюся змиритися і просто любити його, приймаючи все як є. Якщо не можна змінити ситуацію, треба міняти ставлення. Вже такі є, нічого не поробиш(((
Мания-Величия• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Почему не отвечаете на вопрос,почему к отцу ребенка не обратились за деньгами?
Айпишница• 20 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Младший от другого отца?
Нет,отец один.Что это меняет?
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Сажайте, но потом не удивляйтесь, что вырос такой сына, как у автора.
Дую на вітер• 20 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Это заметно по вашему комменту выше...
Мой учился.
Ковбой Хагис• 20 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Младший от другого отца?
Да, от нового мужа
Айпишница• 20 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Младший от другого отца?
Что самое интересное,младшему мы сейчас даже примерно не можем позволить того,что позволяли старшей-репетиторы,кружки,море и т.д.Сейчас жизнь распорядилась так,что уже нет такой возможности.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Прочитали б уважно, а потім ось це г писали. У автора чоловік, вона має право облаштовувати своє життя з другим чоловіком і не нянчити підлітка. Можливо якби вона менше дула йому в дупу, то син виявився більш вдячним і емпатичним. А не просто сказав, що він не дасть гроші, і кине посилання на кредитну організацію.
Звожу з розуму
• 20 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Весела пiсенька• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Интересно, а у вас самой дети есть? 7 лет - это первоклашка, плюс тяжёлый портфель. Если маршрутка резко затормозит, то полетит ребенок на другой конец салона. Это в первую очередь вопрос безопасности.
Оля_с_киркою• 20 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ну да, пусть ребенка сносят, толкают, можно ещё упасть на него. Тут вопрос скорее здоровья, а не воспитания, к чему эти выпады.
Госпожа Белладонна• 20 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
розвелося тих розумників, які розказують, що ніхто нікому нічого не винен. Скоро людина помиратиме і ніхто не допоможе, бо одні егоїсти навкруги. Фу
дети не просили чтоб их рожали
Заела_пластинка• 20 августа 2023
Ответ дляСердючка
Автор уже пожилая? В 45лет?
На мне в 45 дети подростки и старые родители. Не кому на шею присесть.))
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
дети не просили чтоб их рожали
Уті Бозе мой, яка ж фраза, хтось її сказав, а товпи інфантилів підхопили. Цікаво, як би світ жив, якби ненароджені ще б щось просили