Патриоточка• 24 августа 2023
З усіх боків малюки
Останній місяць. Багато друзів, знайомих : ми вагітні. Колишній: може ти мені доньку народиш? Тільки почали зустрічатися: давай дитину народимо.
Дівчата, реально, з усіх боків. Вчора друг, хвалився що скоро стане татом, привітала його з цим, він " навзаєм".
Патриоточка
• 24 августа 2023
Ответ дляДомашка
Это же отлично
Так) за тих, хто стане батьками, дуже рада.
Патриоточка
• 24 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Це ж прекрасно. Життя продовжується
Так, в цьому суцільному мороку новини про нове життя доводять до сліз радості
П´яна вишня• 24 августа 2023
Мабуть особисто вам це питання зараз актуальне, навіть якщо ви собі в цьому не зізнається.
Мені не актуальне, тому я навіть не звертаю на таке уваги. Світ - це відображення наших думок, бажань, страхів.
Патриоточка
• 24 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Ну десь підсвідомо я б хотіла. Ще раз заміж , насолодитися вагітністю та радістю народження малюка. Але щоб так сильно - про це не думала. Тільки про відносини.не про дітей точно.
Всім шампаньського• 24 августа 2023
Это такой возраст, скоро вы и ваше окружение станете старше и беби бум для вас прекратится.
Тишком_нишком• 24 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Ми з чоловіком самі в очікуванні
Патриоточка
• 24 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Знаєте, з 10 коментарів тільки ви одна зрозуміли про що я написала
Добродійка• 24 августа 2023
Не романтизируйте материнство. Если б у нас показывали, как оно на самом деле заранее, то не было бы столько послеродовых депрессий. А рожали бы реально готовые к этому.
Міняйловна• 24 августа 2023
Очень мало детей вообще вижу вокруг, живу в одном из микрорайонов Киева. В нашем подъезде на 36 квартир детей до 5 человек. Беременных не вижу вообще, с колясками, как, например, лет 10 назад днем толпами ходили, мало.
Коли мовчу- приємна жінка• 24 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
Значит живете в старом доме
Патриоточка
• 24 августа 2023
Ответ дляДобродійка
😂😂😂😂 ви прямо очі відкрили.
У мене є діти
Добродійка• 24 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
😂😂😂😂 ви прямо очі відкрили.
У мене є діти
Читалось, как будто нет)
Тогда я вообще удивлена😳