Пишу каліграфічно• 27 августа 2023

какие трусики лучше, памперс или хагис для мальчиков

посоветуйте пожалуйста
Результат:
вже голосів: 22
14 (63.64%) хагис для мальчиков
8 (36.36%) памперс
Невловимий Джо• 27 августа 2023
Я беру Хаггис, как ночные, они больше впитывают. И у Памперс по-моему отдушка есть, не люблю отдушки.

автор Пишу каліграфічно • 27 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
подскажите пожалуйста, они не маломерят, т.к. многие трусики этим грешат
Невловимий Джо• 27 августа 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Они меньше Памперсов. Я почти все марки перепробовала, как по мне, Памперсы большемерят, Хаггис идут в размер, Либеро например маломерят. Но у меня худой ребенок. Ему сейчас один и тот же размер у Хаггис и Памперс подходит, но Хаггисы мне нравятся куда больше
Несу пургу• 27 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Мне кажется, отдушка есть у всех подгузников
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 августа 2023
А ви які спочатку брали? Я з першою дитиною перші брала Хагіс, з другою памперси і з третьою теж памперси. Коли не змінюєш марку тоді так меньше ймовірність подразнення
Ответ дляНесу пургу
пользуюсь libero touch, у них нет отдушки, но очень маломерят и цена(((
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
libero touch, мені вони дуже подобаються, а ось ціна на них не дуже

ЭкстрасенсиХаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Поняла)) тоді і вибирайте по цині, бо в принципі всі плюс мінус трусики хороші і зручні, але чисто субʼєктивно я хагіси люблю, хоча і памперси трусики хороші
Радикальная• 27 августа 2023
Спробуйте, діти різні.
Моїм взагалі трусики були незручні.
Хагіс збоку застібки терли, памперси починали сильно висіти через півгодини.
Підійшли звичайні підгузки хагіс ультракомфорт.
Ну ниче се• 27 августа 2023
мені немає краще Памперс , ще Лакі Пін з Єви зайшли, перепробовала, майже все .А і до речі Дада золота , саме з Польші теж сподобалась , а от від Хагіс я чула запах сечі після першого випорожнення ,хоча перша дитина виросла саме в Хагіс, може якість інша
Щедрик ведрик• 27 августа 2023
Спробуйте Joy трусики, Туреччина. Ціна смішна, якість достойна.
Вареничніца• 27 августа 2023
Памперс взагалі не подобається. Лакі пін
Я Вас не боюся• 27 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Теж лакі пін подобається, але тільки на день, нічь не витримують