Бабуся Бетман• 27 августа 2023
Де класні пляжі в Іспанії?
Щоб було чисто,піщаний пляж, прозора вода, гарна природа , скелі , багато зелені, гори виднілися. Раніше була лише в Розас і Тосса де мар
Наивная Хо• 27 августа 2023
Не бачила брудних пляжів в Іспанії. З останнього відвіданого Кала-Фонда біля Таррагони - шикарно
Бабуся Бетман
• 27 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Це мені за розміщенням дуже підходить. Там є ще що подивитися, крім пляжу , в якому місті зупинялися?
Наивная Хо• 27 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ми жили в Салоу. Каталися в Камбрильс, Таррагону, Ла Пінеду. В Таррагоні дуже гарно, вода неймовірного кольору і старе місто - є де погуляти
Бабуся Бетман
• 27 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Дуже дякую!
Банан-барабан• 27 августа 2023
Для меня лучшее море в Испании -- на Майорке. На Коста Брава есть неплохие места, но Майорка круче
Бабуся Бетман
• 27 августа 2023
Ответ дляБанан-барабан
На Майорку чим добиралися?
Омлетик• 27 августа 2023
Майорка. Пляж в Са Комо лучший в Испании
Вообще на Майорке много очень классных пляжей. С континентальной Испанией ни в какое сравнение не идут.
ротцвеники• 28 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
На Майорку чим добиралися?
Теж за Майорку
В минулому році летіли з Бухаресту
Интимная• 28 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Теж за Майорку
В минулому році летіли з Бухаресту
А як до Бухаресту добирались?
ротцвеники• 29 августа 2023
Ответ дляИнтимная
А як до Бухаресту добирались?
Трансферт з Чернівців