Прийшло повідомлення в Інстаграмі з пропозицією зніматися у реаліті шоу😁.
Я ніколи не дивилася цю передачу і не збираюся, якщо чесно.
Мене приголомшило що за це не платять))) тобто я маю витратити 10 днів свого часу безкоштовно 😁😁😁
Як вам?
Результат:
вже голосів:
827 (79.29%)
Нізащо!
157 (15.05%)
подивитись результат
59 (5.66%)
Я б погодилась на участь
Ответ длязаварний look
Вам в Інсті підписники потрібні? До речі, скільки їх у вас вже?
Ви жартуєте чи що?))
personality• 28 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Знаю по шоу Хата на тата що там заставляють робити треш і позоритись.
Тааа вони дико все перекручують. Піпл хаває
Кидстаффовна• 28 августа 2023
Если хотите монитезировать и раскрутить свою инсту - идите - это бесплатная реклама
IQ 80• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
Ні, я не блогер((
Маю свій акаунт, але як у всіх.
Просто у мене троє дітей, може це їх зацікавило))
Маю свій акаунт, але як у всіх.
То ви можете стати блогером, якщо вам цікава ця тема. Завчасно попрацювати над своєю сторінкою, викласти з десяток інформативних постів, ілюстрованих яскравими фото. З часом зможете його монетизувати.
Маргарита и Мастер• 28 августа 2023
Я завжди думаю як люди потім живуть після цих шоу!такого накрутять, опозорять
Кто крайний?• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
В сенсі?
Кого рекламують?
если бы блогер и вам нужны подписки
Ответ дляIQ 80
И не забывайте, что такой проект может стать для вас как раз антирекламой. Спровоцируют, смонтируют и нарежут как им более выгодно. Внимательно читайте договор.
Ну и еще одно. Возможно вы сможете проговорить свой образ заранее и просто сыграть его.
Я нікуди йти і не збиралась. Не мааю на то ні часу, ні бажання.
Просто мене вразило що умови у них такі...вирішила поділитися з суспільством)
Невгамовна Бу• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
В сенсі?
Кого рекламують?
Рекламирую уже более-менее известных людей.
После выхода выпуска много людей подписывается на них в инсте.
Это реклама, которую делают вам
personality• 28 августа 2023
Ответ дляGuzelli
Исключительно если вы владелец бизнеса и вам нужна реклама или блог/канал раскрутить все
Не бывает позора без выгоды
Я участвовала в «Поверніть мені красу» на 1+1, денег конечно нам не платили но делали взамен на вывернутую душу - дорогостоящими операциями
Не бывает позора без выгоды
А що саме вам зробили?
IQ 80• 28 августа 2023
Але ж як вони на вас вийшли і як дізналися, що ви маєте троє дітей? Просто ви не ховаєте своє імʼя та прізвище. Схоже, що ви таки досить відкрита до медійності людина.
Ондатрова шуба• 28 августа 2023
Ответ дляGuzelli
Не бывает позора без выгоды
Интересно как . Вам повернули красу ?)
БальзаковскийВозраст• 28 августа 2023
Потім будет популяріті, але там постанова, але можна попробувати сняться
Любви вам!• 28 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Там такое позорище. Из крайности в крайность. Каждого клинит по своему. Зачем это на люди выставлять?)
тому що якщо б там було все чинно і блгородно, то ніхто б той трешняк не дивився))
Там мають бути скандали, інтриги)
заварний look• 28 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
Ви жартуєте чи що?))
Ви дика чи перелякана? Напевно, вам треба взяти учать)
Стрибну в гречку• 28 августа 2023
они всех более-мене активных мамочек из инстаграмма зовут. Можно хайпануть и заработать потом на рекламе, но это если вы фрик какой-то
Ответ дляGuzelli
Не бывает позора без выгоды
Ого.
Ну, я не можу судити, але сподіваюсь що Ви залишились задоволені? Це найголовніше.
БальзаковскийВозраст• 28 августа 2023
Ответ дляКукусики
Ну ви ж можете стати популярною,вас по телебаченню покажуть,тому я думаю і не платять за це кошти
Так, а також здивувалася питання про оплату
personality• 28 августа 2023
Ответ дляGuzelli
Много чего, 5 операций на разных частях тела
Косметологічні?
Кидстаффовна• 28 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Что выставлять? Там нет ничего реального, рассказывают то, что нужно режисеру. Чем больше сначала, тем больше хайпа. Я бы пошла, может деток аккаунты потом выстрелят. Доп заработок никому не помешает
БальзаковскийВозраст• 28 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
я б не участвовала, но смотреть этот треш люблю
=
БальзаковскийВозраст• 28 августа 2023
Ответ дляШкала Радощів
Про ваши личные моменты узнает вся страна , а по реакциям может и весь мир . Посмотрите для профилактики хоть один выпуск
Там постанова, а не личные моменты
Позитивна• 28 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
Аналогічно))
БальзаковскийВозраст• 28 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Так майже на всіх шоу
Трусиковед• 28 августа 2023
Ответ дляGuzelli
Наверное некорректно просить, ну а вдруг не откажете - покажите, пожалуйста фото ’до’ и ’после’
Вообще не факт• 28 августа 2023
Ответ дляpersonality
Хата на тата вообще тихий ужас, невозможно смотреть
Ответ дляIQ 80
Ні, я звичайна людина. Не медійна, не популярна, не блогер. Повірте.