Дай подивлюся• 29 августа 2023

Клаудиа Шиффер в 53 года. Что с фигурой?

Вот увидела свежие фотки.
Ну как бы для 53 лет хорошо, но для бывшей супермодели...почему-то исчезла грудь, хотя всегда присутствовала.
Талия так себе, ну и форма ног как для красотки не очень.
( И да, лично от меня - слишком белые волосы, дешёвый такой блонд именно здесь).

Может просто нет смысла быть идеальной, если тебе до сих пор платят сотни тысяч за съёмку плюс есть фотошоп?
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
Удалено администрацией...
За хамство будуть скарги вибачте.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
То яке ви маєте право когось засуджувати? Ви не помітили, що ви одна така на всю тему з застоєм жовчі, стосовно неї? Складається враження, що ви якраз маєте ожиріння і поносите людей, щоб піднятися у власних очах.
Не засуджую. Обговорюю. При тому очевидні речі.
Не подобається, не обговорюйте
Сунуся в чужі справи• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
За хамство будуть скарги вибачте.
Жесть 😂 Самі пройшлись по Клавдії, а у ваш бік не можна? З чого це раптом?
Ируся-пуся• 29 августа 2023
С фигурой норм. Но меня удивляет другое: как профессионалка на постановочных фото может так некрасиво показать ноги?
Синди Кроуфорд• 29 августа 2023
Какая она красивая! 💖
Асталависта бэйби• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ні, дуже плаский груди на фоні об´ємних стегон, тільки і всього.
І ще в неї в молодості груди були ок, а зараз ніби здулися, чи що.
А де об´ємні стегна?
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляСовбез
и по поводу волос, она сама говорила, что волосы у нее не очень, рассказывала в интервью, что моет каждый раз разными шампунями. И что внешний вид ее волос заслуга парикмахера и правильной укладки.
По моєму, вони реально перепалені блондом тут. Не дуже і перепалені це трохи різні речі.
бифидобактерияЖоржик• 29 августа 2023
Она тут будто Барби из коробки распаковали))
Выглядит супер. Как, кстати, и большинство моделей, что иностранных, что украинских, в отличие от актрис и певиц, модели держат себя в ежовых рукавицах)
Сунуся в чужі справи• 29 августа 2023
Ответ дляИруся-пуся
Людина на відпочинку взагалі. Ви звикли до постановочних інста фото просто.
Совбез• 29 августа 2023
Ответ дляИруся-пуся
а где написано, что это постановочные фото? Женщина в купальнике где-то на домашнем отдыхает, это не фотосессия
Белая и пушистая• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Объемные бедра? Реально? Вы самоутверждаетесь за счёт красивых женщин? Что с вами не так? Фото в студию?)
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Удалено администрацией...
Я стежу за її кар´єрою. Не подобаються зміни, невдалі фото.
Розбиватися в ліпьошку не буду
буреЛОМКА• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
это такой стьоб? автор, ей 53 года, она выглядит великолепнейшим образом!
буреЛОМКА• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Я вважаю, що з особистим тренером і перукарем можна краще. Фігура непропорційна.
Якби ми мали її дані і гроші все життя, і працювали в 53 моделлю, думаю, можна було б і краще імідж зробити.
а как изменить пропорции данные природой? ну вот реально?
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я не публічна персона і переходити на особистості на форумі заборонено.

Обговорювати зірок дозволено.😄
Голодаю• 29 августа 2023
Не заздріть.
Вона виглядає шикарно на 53 і навіть не на 53.
Якщо вже так критикуєте, то виставляйте свое фото поруч як ідеал фігури і гарного волосся , будемо Вас хвалити.
Бриджит_Фрикандо• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
Розбиватися в ліпьошку не буду
Работайте с самооценкой лучше, ваш вброс тут никто не оценил.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляИруся-пуся
Ну так, вона ж все життя позує.
Чому так встала, не знаю.
Мабуть, знімав непрофесіонал, не підказав.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
А де об´ємні стегна?
Внизу. Стегна і ноги.
Посудомойка• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся

Обговорювати зірок дозволено.😄
Так и вас можно
Если вы в публичном пространстве выступаете )
Сегодня я не я• 29 августа 2023
Я так хочу в 53 выглядеть)
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляСовбез
Жінка заробляє мільйони своєю ідеальною зовнішністю.
Як би... Не айс. Може кажу зіркам все одно, адже одне ім´я все багато значить. Платять за ім´я і зірковість.
КонФФетОшка• 29 августа 2023
А что не так, подтянутое тело, хорошая кожа, ничего не висит и это в 53 года, вполне очень даже хорошо, как по мне
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Зі мною все так. Обговорюємо зірку, а не мене.
Груди пласкі, талія не струнка, стегна навпаки виражені, округлі.
Трохи дисбаланс. Може пушап треба було вдягти зверху.
Голодаю• 29 августа 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Как бы я хотела такие объемные бедра😁 И такой жирный живот тоже)))
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляПосудомойка
Так и вас можно
Я анонімно пишу. Моя особистість ні до чого.
Совбез• 29 августа 2023
Ответ дляДай подивлюся
ця жінка заробила свої мільони ще в 30 років і тепер може собі дозволити просто жити, а не позувати для порадниць. Думаєте кар´єра моделі це так просто і легко?
Белая и пушистая• 29 августа 2023
Ответ дляГолодаю
И не говорите. Автор как будто с Марса прилетела и не видела реальных женщин на пляже...
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я щось не зрозуміла, моя думка це вброс, чи що?)
З самооцінкою все гаразд.
Фото невдалі. 53 роки для моделі з її статками це не так багато.
автор Дай подивлюся • 29 августа 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Мені не треба пляж і жирухи. Багато зірок тримають себе в формі і в 50, і в 70.
В не тільки зірки, а навіть звичайні жінки, що за собою доглядають. Навіть на форумі є гарні приклади.