Все будет, но потом• 30 августа 2023
Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах
Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
Тримаю свічку• 30 августа 2023
Чому він вважає, що Ви маєте віддавати йому особисто зароблені в декреті гроші?
Я-ваш шанс• 30 августа 2023
Якщо зовсім скрута, то він правий.
Діти повинні варитись в цьому і розуміти ці труднощі. Оберігаючи їх ви робите собі гірше, вони вас розуміть не будуть і рахуватись з часом
Кудесница_с_пургеном• 30 августа 2023
Для розуміння ситуації, автор, скільки чоловік заробляє?
Бо якщо 10 тис це одне, а якщо 50 чи 100, то інше
Заела_пластинка• 30 августа 2023
Как бы не было финансово трудно, надо иногда расслабляться, позволять себе лишнее.
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Тоді і він не має віддавати особисто зароблене
Жирафовое варьенье• 30 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо зовсім скрута, то він правий.
крім того, діти не зрозуміють ціну грошей
Представила себя на Вашем месте. Я бы так не поступила. У нас семья, все в равных условиях, мы с мужем фин вопросы решаем вместе, придерживаемся одного подхода, нет моё/твоё.
Если бы у нас были серьёзные трудности, я бы организовала что-то для всех членов семьи и нам по карману.
Топтунша• 30 августа 2023
Если бы в нашей семье были материальные трудности, то мой муж бы не кричал, но и я не поехала бы в этот бассейн... Взяли бы мяса и все вместе поехали на речку, на шашлыки, прекрасно бы провели время...
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо зовсім скрута, то він правий.
+100. Труднощі у всіх, а не лише у батька. Інакше це не сім´я, а приживалки
Джага-джага• 30 августа 2023
Я особисто за декрет змогла заробити близько 40 000 грн. І так, часто витрачала на іграшки. Якби мені таке влаштували, то мені було б не дуже ок
Все будет, но потом
• 30 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо зовсім скрута, то він правий.
Не до такої степені, що не можемо раз за літо поїхати в комплекс чи сходити в ігровий центр.
Таке враження, що чоловіку просто подобається знущатись
Молода і нерозважлива• 30 августа 2023
Мій віддає всю зарпрату мені, я в декреті з двома. Грошей не хватає. Так, буває трачу на примхи дітей- але це діти.
Чоловік підробляє, тяжко, так- але докидує ще грошей на родину.
А що він хотів?
Нехай нянче двох, я вийду працювати, буду десь як він і заробляти.
А що він хотів?
Лгин• 30 августа 2023
Праві ви обоє якщо чесно. І вас розумію і його
Скільки обійшлось те плавання в комплексі?
Просто розумієте якщо навіть на їжу не стає піти в комплекс це дивно..
Джага-джага• 30 августа 2023
Ответ дляSo_so
Не погоджуюсь категорично. Тут чоловік не правий, я 100% на боці автора
Барбітта• 30 августа 2023
Если бы вы были единственным добытчиком в семье в нынешних условиях, думаю, вы бы тоже иначе отнеслись к этой ситуации. Орать, конечно, не вариант, но если честно - вы же постоянно игнорируете его точку зрения на рациональность трат?
И да, если в семье плохо с деньгами, это нормально, что и на детях сказывается. В любом случае намного меньше, чем на взрослых. Потому что обычно детей любят и балуют их с большей охотой, чем себя. Но это нормально, если развлечения детей станут попроще или пореже, потому что денег нет.
Все будет, но потом
• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Я собі нічого не купую вже давно. Із салонних процедур - один раз була на педикюрі. Це все, що я потратила «на себе».
Могла піти, нікому не сказавши, до косметолога, наприклад, чи до гарного перукаря на ті кошти (чоловік би все одно не помітив змін). Але ж витратила, щоб порахувати дітей.
І все одно «не така»
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
ну шож, такого вибрали
Мамина корзиночка• 30 августа 2023
Автор, насколько великий трудности? Есть долги или просто доход упал? Сколько муж зарабатывает?
Просто одно дело, когда он один думает, что 1000 гривен до зарплаты осталась, а нужно и продукты купить, и проезд оплатить. И получается, что на еду денег нет, а на развлечения есть.
И другое - когда все не так плохо, никто не голодает, а муж паталогически жадный
Что у вас?
Ермолайчик• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Він зобов’язаний утримувати дітей і дружину в декретній відпустці! Це її право заробляти або ні в декреті.
Natalia505• 30 августа 2023
Автор, який дохід щоб розуміти співчувати чи заздрити? Якщо можна звичайно. Бо зовсім не інформативно
Все будет, но потом
• 30 августа 2023
Ответ дляSo_so
У нього є «його» - це авто, на яке в нього завжди є кошти, як б не була фінансова ситуація. Заміна тканини на стелі авто - це явно не першочергова витрата, яка зараз необхідна.
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Може він у вас жлоб?
Ответ дляВсе будет, но потом
Тогда Вы неверно назвали свою тему. И говорите вообще не о том. Что у Вас общего в этой семье?
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Где написано это обязательство?