Семенівни сусідка• 30 августа 2023

Ваші підлітки хотіли б жити окремо ?

Від скількох років?
Результат:
вже голосів: 73
42 (57.53%) Так
20 (27.4%) Ні
11 (15.07%) Результат
Like-995b• 30 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
А ви обидва не працюєте?
Вы читаете , что я пишу? Я о племяннице , муж удаленно , у нее свободный график. Секс не только ночью под одеялом

Жинси на дитину• 30 августа 2023
В нас будинок великий, ніхто нікого не напрягає, про переїзд думали лише через навчання, а не дискомфорт від спільного проживання
Рік тому довелося поїхати з дому обом, на навчання і релокація по роботі
Не хотіли…
автор Семенівни сусідка • 30 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
13, хоче хоч зараз, просто не розуміє, що її чекає. Каже заміж не піде, заведе собаку і буде жити сама.
Взагалі то це кайф жити окремо, я не розумію чому дочка не хоче
Прикуси Язика• 30 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
15, щодня слухаю, як хоче жити окремо. Хоча сама як побутовий інвалід
І мій з 14 мріє жити окремо. А в кімнаті такий срач , що двері вже не відкриваються.
Поміркована думка• 30 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Я теж в 18 жухнула з дому, малу свою чудово розумію)
Ответ дляПоміркована думка
Я теж, тому не розумію
Кракадэ• 30 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Так странно такое читать.
Моему ребёнку тоже 10 и когда я говорю ему, что ты кого-то от нас уйдёшь- он отвечает, что не планирует этого делать...
А мой ребенок любит быть себе хозяином, ему нужно его собственное пространство,которое функционирует по его правилам

Поміркована думка• 30 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Моя мама постійно бідкалась, як я буду сама жити, бо ж нічого не вмію, а ще мені дієта потрібна, бо гастріт - «пропадеш у своїх інститутах». Навчилась і прати, і прибирати, і готувати, і гастрит зник. Вчилась важко, так, бо жила у гуртожитку зі старшокурсницями, вони швидко руки на місце поставили, бо ніхто за мною срач не вигрібав і терпіти його не збирався.
Нічна ненажера• 30 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
У мене була аналогічна ситуаці,, але рерший місяць мого студентсткого життя я реально їла оише йогурти і булки, поправилася на кіло 5, мабуть.
Нічна ненажера• 30 августа 2023
Ответ дляПрикуси Язика
До речі, в мене син, який не мріє жити окремо, і їсти готує, і порядок у нього в усьому. Може, це пов´язані речі? :)
Вельми шановна• 30 августа 2023
Моя пока не хотела бы, но ей еще только 14
Чудовий каламбур• 30 августа 2023
Син навчається з 16 років у іншій країні. Не те, щоб дуже хотів, але життя заставило. Там поки що годують, він сам не готує. Коли приїздить на канікули, не хоче їхати, йому з нами добре. Але я бачу, що став набагато дорослішим.
А я женатая• 30 августа 2023
думаю все подростки хотели бы жить отдельно. Они ж жутко самостоятельные и все знающие. И это нормально совершенно.
А вот после 20-ти их обычно отпускает Потому что прикольно прийти с тусовки и сточить свежий мамин супчик.
Это я утрировано конечно
Разгуляшка• 30 августа 2023
Мій малий років до 12-ти лякав мене тим, що все життя збирається зі мною жити
В 16 вже казав ’ось виповниться мені 18 - піду окремо жити’
Зараз йому 19, то на питання коли він вже з´їзджає, надувається, каже ’я Вам що заважаю?’)))
Вредняжка• 30 августа 2023
Сыну 19.
С 17 живёт отдельно, с 18 в другой стране
Да, хотел
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 30 августа 2023
Моєму 15, дала шанс , правда всього на 1,5 неділі жив окремо. Був дуже задоволений. Вдома був порядок.
Христя в тiстi• 30 августа 2023
Хотіли в 17, спробували, повернулися в 18, більше не хочуть ))))
Обнимашкина• 30 августа 2023
Не хоче. Але я хочу, тому попередила , що з 18 будемо жити окремо
Попихтю та й годі• 30 августа 2023
Ответ дляНезламна Україна
У меня дочери почти 30 . Не хотят с мужем от нас уходить)))
Хотя есть куда
Мамо.... 🤣 Нас с мужем и сыном мама выгнала из дома только, когда выставила дом на продажу) кв сдавали, но дом родителей был в более удобном районе)))

Попихтю та й годі• 30 августа 2023
Стоит пустая кв через дорогу от той, где живём. Сказала сыну, что в хоть завтра идёт с вещами жить отдельно. Не, не хочет пока.
Попихтю та й годі• 30 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Мой в 12 заявил, что хочет жить отдельно. Сказала, что ок, пусть собирает вещи, есть где жить. Как раз квартиранты съехали. Сразу такой милый и домашний стал.....))))
Поміркована думка• 30 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Я взагалі не памʼятаю щоб щось їла, на пиві жила, як зараз здається))