Подвійна веселка• 31 августа 2023
Відбудова України.
Звісно, зараз про це говорити ще рано…
Але, як ви думаєте? Чи відбудуємо ми повністю все? Інфраструктуру і архітектуру? Вде було декілька форумів про відбудову України. Багато країн вирішили нам допомагати у відбудові міст і областей. По декілька країн взяли «шефство» над обраною ними областю.
Вони будуть відбудовувати нам, якісно і сучасно? По європейські? Що якась область буде схожа на Італію, якась на Данію, якась на Британію, якась на Нідерланди? Це так буде? Чи як ви думаєте?
Психологічка• 31 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Зараз європейки прийдуть і розкажуть про руїни.
С меня хватит одного советчика из германии
Простецкая• 31 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Та які корупціонери? Де ви їх бачите? Он Настя сьогодні писала що сонцейсяйний поборов корупцію.
Звездочка идёт на второй срок)) хотя казав шо идёт только на один ☝🏻
Усміхайлик• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
Заводы не восстановят. Но в Луганской и Донецкой области много полезных ископаемых. Будет добыча и будет работа.
Та ну. У нас в городе было 60 тыс населения. Половина ездила на заработки, так как в городе на всех не было работы. Вторая половина работала на производствах и т д. У нас из ископаемых уголь один, ну, песок и мел ещё) (это то, что я знаю) вряд ли на этом можно далеко уехать.
Как_б_не_так• 31 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Сонцейсяйний ето хто ? На местном уровне ’кручу -верчу, запутать хочу’ , продолжается . В Харькове так точно !
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Значит лично вам не стоит возвращатьс из-за границы)
Простецкая• 31 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Балута щас прийдет
все пропало, Украина будет …
Каляка маляка• 31 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Балута щас прийдет
все пропало, Украина будет …
Поправлю.
’ ...Украины не будет’
сладкий_ноябрь• 31 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Боряться прості люди, а не влада.
Влада на цьому заробляє.
Скарга на хамство.
Влада на цьому заробляє.
Скарга на хамство.
Усміхайлик• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
Да, тоже так решила. Цепляюсь руками и ногами за возможность остаться.
Цигарний шланг• 31 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
А заводы тоже будут восстанавливать? Вот у нас в Луганской области город разбит. И производства разгромлены. Если их не восстановить, работы в городе не будет. И в чем тогда смысл восстановить жильё?
Вернутся только пенсионеры и небольшое кол-во работников сферы обслуживания пенсионеров. Молодым там делать нечего, из работы будет горгаз-водоканал-рэс. Будет глубоко дотационный регион (пенсии, субсидии, пособия).
Простецкая• 31 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Поправлю.
’ ...Украины не будет’
Ну да
а васичкина со своим гренадером по закоулкам бывшей югославии мотается
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Правильно делаете. Украине не нужно столько миллионов сколько было до войны
Вапщета• 31 августа 2023
У нас университет восстановили. Киево Могилянка, была разрушена в хлам. Сейчас всё красиво.
Не знаю, кто восстанавливал. Возможно Дания.
Простецкая• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
Меньше народу - больше кислороду?
Вишнёвая Леди• 31 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
буде якось так.
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
10 ч. ·
ПРО НАШЕ ПРОМИСЛОВЕ МАЙБУТНЄ
Я часто ставлю собі питання - а як ми будемо жити далі? Тобто, для мене особисто питань нема - я в армії. Моє життя пряме і зрозуміле, аж до самого наказу про демобілізацію. Мою долю вирішую не я - вирішують за мене, бо так треба під час війни. Я - служу.
Проте. У тилу живуть мільйони наших співгромадян, які мусять десь працювати і якось заробляти на життя. До Збройних сил нереально призвати всіх - хтось має працювати у тилу і сплачувати податки. Таких за визначенням має бути більшість, жодна армія ще не становила більше 5% населення. Тобто потрібні умови для розвиику бізнесу і технологій. Чи створює їх держава?
Поправка. Саме зараз такий період, коли Збройні сили потребують дуже багато товарів і сервісів, від ремонту автівок до виробництва БПЛА. Чи працює влада в цьому напрямку?
Отут відкривається цікава деталь. Я ношу зимовий бушлат, випущений за Порошенка - він український. На ньому відповідна бірка з указанням виробника. Нині вся країна обговорює закупівлю теплих курток для ЗСУ у... Туреччини. Купували не тільки у Туреччини. Мені наприклад, видали теплі штани (якість - лайно повне) з якоюсь незрозумілою біркою, в якій читачі впізнали середньої паршивості виробника з Болгарії.
Тобто, Міністерство оборони, замість збагачувати виробника українського (який шиє, і шиє дуже якісно) штучно збагачувало виробника іноземного - який постачав непотріб. Якого біса? Стислими термінами Міністерство оборони не виправдається, я пам´ятаю як Дана Ярова ще в червні 2022 року била на сполох, що треба замовляти зимову форму. Замовляти почали упритул до холодів, коли в дупу дзьобала зграя смажених півнів - і замовляли у мутних іноземців.
Якого біса?
Це не межа. У ЗСУ досі бігають чудові вантажівки ’МАЗ-Богдан’, які закуповували за Порошенка і які збирали в Україні. Повторюю - збирали в Україні, тобто годували українських виробників і розвивали український автопром. Завод ’Богдан’ влада штучно довела до банкрутства (бо ’свинарчуки’), а сама заходилася купувати вантажівки... за кордоном. Ну, багаті ми.
’Укроборонпром’ хвалиться як він налагодив випуск боєприпасів ’в одній з країн НАТО’, читайте - вклався в розвиток промисловості даної країни. А в Україні виробництво розвинути він не думав? Що? В Україні може прилетіти? Відкрию ’Укроборопрому’ таємницю, в Україні є маса виробництв по яких НЕ прилітає, бо вони дотримуються правил техніки безпеки. ’Укроборонпрому’ розповісти як виробництва розгортають по селах і видають за виробництво полуничного джему? Познайомити з відповідними підприємцями і волонтерами?
’Укроборонпром’ - державна структура, типу. Мене до біса цікавить, він працює на яку державу - на Україну чи на ’одну з країн НАТО’ за наші кошти?
Все це разом складається у вельми неприємну картинку. В умовах війни зелена влада своїх громадян, по суті, кидає на призволяще. Під тиском громадської думки влада худо-гірко вирішує проблеми поточні, але вона взагалі не дивиться у майбутнє.
Ще один приклад - кричущий. Зараз, коли Україна потребує сотень іновацій, українська наука, по факту має жервіти на ’власних ресурсах’. І війну тут не звинуватиш.
Українська наука завжди фінансувалася за остатковим принципом і виживала виключно завдяки іноземним грантам. Проте. В період від 2015 по 2018 рр. цей тренд був зламаний, фінансування науки стало зростати від 0,4% до 5,2% від обсягу державного бюджету. Що сталося за ’команди яка хакнула державу’? За неї фінансування науки впало до 3,9% бюджету у 2019 р. і до 1,9% у 2020 р. Це в умовах КОВІД, цифровізації коли весь світ вкладався в науку. Про період війни я мовчу як таке.
А тепер зважте. Вже зараз кожна українська гривня на 60+ копійок - іноземна допомога, яка не буде вічна. Після перемоги тисячі солдатів повернуться до дому і потребуватимуть роботи. Що вони всі побачать? Їм знову запропонують вустами Верещук, виїхати за кордон?
Влада, як ми жити будемо?’
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
10 ч. ·
ПРО НАШЕ ПРОМИСЛОВЕ МАЙБУТНЄ
Якого біса?
Влада, як ми жити будемо?’
Цигарний шланг• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
Какие ископаемые там есть? Шахты дотационные были, тот уголь и в печке не горел. Соль добывали, газа немножко.
Усміхайлик• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
Ну, если честно, я в первую очередь о себе думаю) тут по моей специальности такие зарплаты, что нам дома и не снились)
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Меньше народу - больше кислороду?
Так во всем мире так. Технологии идут вперёд. Низкоквалифицированный труд востребован все меньше.
Щось не спиться• 31 августа 2023
Ответ дляПростецкая
Хочется верить)) хочу, чтобы Одесса была похожа на Италию
а затока- на портофино 😍
О!
а я хочу, щоб у нас Монако було...
ой, ні, краще Ліхтенштейн! і до міста пасує навіть : Львів - Ліхтенштейн
а я хочу, щоб у нас Монако було...
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Уголь, газ, литий. Это только то, что знаю я.
А про дотационные шахты - смешно
Простецкая• 31 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
О!
а я хочу, щоб у нас Монако було...
Львів - це Швейцарія
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Значит для вас это шанс изменить свою жизнь
Как_б_не_так• 31 августа 2023
Советую посмотреть документальный фильм, как полуразрушеная и разворованная послевоенная Германия , через 20 лет стала самой сильной экономикой Европы . Правда та часть, что осталась по совком ( ГДР) , естественно была хуже, чем ФРГ. Восстановлением ФРГ занялись США и Великобритания .
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
О!
а я хочу, щоб у нас Монако було...
А чем вам у нас сейчас не Монако?
Ехала сегодня вдоль моря и думала: ну чем не юг Франции...
Усміхайлик• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
Да, все наши химики усиленно учат язык. Потому что та, которая его знала, уже работает и нам очень нравится её зарплата)
Цигарний шланг• 31 августа 2023
Ответ дляPORKA
А про дотационные шахты - смешно
Вы рассказываете это тому, кто в Лисичанске более 40 лет прожил. Про какую шахту Луганской области вам рассказать? Мельникова, Капустина, Нрводружанку, Тошковскую? Уголь для Луганской ТЭЦ у сепаров покупали, т.к. наши угли ’газовой группы’ (пополам с породой) даже в печку не годятся. Спалишь ведро угля - вынесешь 3 ведра золы, а в хате холодно.
PORKA• 31 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Ну вы сначала выучите язык, чтобы его было достаточно химиком работать