Птица Говоруша• 01 сентября 2023
Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду
Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
если бы снялись в джобцентре, то джобцентр сам данные бы передал, по крайней мере уже была бы какая-то зацепка, чтобы доказать, что автор выехала. А так, она просто сбежала, нарушив правила джобцентра о пребывании больше, чем на 21 день. Ее лишили пособия, но не сняли с учета. Автор по ходу попала :( Ей либо прийдется 8 к оплачивать, либо нанимать адвоката и доказывать, что ее в Германии не было
Ні, джоб центр не має нікуди передавати дані про виїзд, це особиста відповідальність людини.
Не пириживай• 01 сентября 2023
Интересно , а если там еще банк телефон электрика и еще остальное насчитают и выйдет 15-20 к евро долга ? А автор обычная женщина продавец в магазине? Откуда и как это платить? Ну вот серьезно, нет денег и? Что сделают посадят ?
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляKatya_
Але ж попереджали, що треба все ретельно позакривати.
Якщо ви рятувалися від війни, чому ж повернулися? Німці не розуміють.
Я теж вернулася 1.10.22 додому, все закривала за інструкцією.
Вибачте, вас не розумію.
Особисто треба було хоча б страхову і рахунок в банку, це для німців дуже важливо
Вибачте, вас не розумію.
чому так необхідно було закривати рахунок в банку? Сплачуєш за обслуговування й нехай він буде якийсь час
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Отож і я не можу зрозуміти... Чому через рік надіслали листа? Чому не одразу? Бо зручно їм, щоб борг капав... Якщо Джобцентр припиняє їм платити за мене, тоді логічно, що вони припиняють моє страхування. Тим паче, що я оформлена була по 24 параграфу. Я їм написала листа, що поїхала.
Ви ж зробили як вам зручно, і вони зробили
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Нічого собі мінімальний весок((( А скільки цікаво по страховці у вас в Німеччині вийде до прикладу УЗД грудей (чи іншого органу)?
Можливо, медицина в Бельгії частково фвнансується з бюджету, частково через страхові.
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Блін. Ви вляпались. Вимоги АОК цілком законні. Напишіть в страхову листа з роз´ясненням ситуації.
По собственной хитрожопости вляпались
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ще й допомога там шикарна, 1100 євро на одиноку людину (кінець 2022 р)
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Ні, просто таких людей додають в чорний список осіб, проти яких відкрите адміністративне впровадження. Якщо нікуди ніколи більше не збираєшся, можна забити.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Так, але головне - сплачуєш. І якщо потім захочеш закрити, то треба їхати, досить дорогі покатушки.
Ответ дляВолодарка мрій
Якщо сплачується, то можна не закривати якийсь час. Але я впевнена, що через рік все одно маєш закрити, адже це картки соціальні для нарахувань з джоб центру.
Нога на ногу• 01 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Простят, ведь безответственным дурочкам все простительно...
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я попередила джоб та куратора житла, де ми жили, що їдемо на 21 день. Вони сказали, якщо не повертаємося, то житло віддають іншим. Ми планували повернення. Але лишилися в Україні. Звичайно, джоб перестав платити, а страхова повинна була зв´язатися з джобом та закрити моє страхування. Це, наче, так логічно. А вони просто мені рік шпарили борг... Листа одразу не прислали... Через рік 8000 євро. Це треш просто.( Немає з чого їх платити, та і за що... Рятувалимя від війни, називається...
Треш- це не виконувати свої зобов´язання,ще й у Європі..я думала, а потім передумала,а потім забила болт
Україна понад усе!• 01 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
это так. есть процедура, для немцев это святое.
а не дунула-плюнула, уехала в отпуск и пропала с концами.
Даже в Украине эти правила работают. Вот представьте, вы оформили контракт на мед страховку в Украине и уехали в Германию на пмж. Думаете укр страховая автоматически перестанет начислять долг по контракту? Нет конечно, они не ясновидящие, да и в прочем, зачем им это нужно?
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
У банківському застосунку немає кнопки Закрити акаунт? Револют так можна закрити, в моєму бельгійському банку так є, щоправда поки що чекаю відповіді конкретної інструкції
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ дляПищалка
немного не поняла, как это - уехали на 3 недели и не вернулись. А личные вещи, оставшиеся в Германии? Жилье?
Вещи случайным образом забрались сразу
Нога на ногу• 01 сентября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Она не знала.
У неё лапки
И реснички...
У неё лапки
И реснички...
Смайликівна• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я поради прошу, хто зіштовхнувся із такою проблемою. Може, хтось порадить юриста/адвоката по цих справах.
В мене була схожа ситуація, але в Нідерландах, ми їхали додому, але не встигали повернутися в зазначений термін. Я лікували зуби, було протезування складне, тому залишилися вдома, дитині потрібно було ще й в школу повернутися. Закрила картку чз додаток, лист написала в хіменту. Чз півроку прийшов лист про розшук нашої родини відповідною службою і борг , що ми отримали гроші наперед і поїхали. Хоча всім, хто повертається 2 тижні оплатить, а нам зробили перерахунок 🤪 Я написала листа, просила скасувати борг, розказала ситуацію як є, про вимушене лікування, до того ж я декреті, не працюю, сказала, що витратила кошти на квитки. Написала заяву, що знаходжусь в Україні. Вони висилали бланк. Мені скасували борг, дякую їм за це, за прихисток. Там все фіксується, але дуже довго обробляється інформація. Кожен українець під контролем🧐
И.О. человека• 01 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
да, но пересечение границы - еще не доказательство того, что он перестал быть застрахованным лицом.
всех украинцев предупреждают, что если хотите уехать навсегда - пройдитесь заранее и уведомите об отъезде по всем местам, где вы региcтрировались: прописка, Rewag, страховая, банк, Джобцентр, интернет и мобильные услуги. не говоря уже о том, что арендодателя надо за 3 мес. до выезда уведомить. И мед. страховку также надо было уведомить, лучше личным визитом или хотя бы письмом по почте.
А немцы ж страшные бюрократы, им подавай бумажное письмо или заявление, с собственноручной подписью и копиями документов. Еще и правильной формы.
не доказывает, но совместно с какой-нибудь справкой с таможни, что она пересекла границу и обратно ее не пересекала , то может быть шанс....
Да, я знаю, что предупреждают, но она уезжала год назад, тогда все еще были перепуганные, толком не понимали как правильно все организовать. И да. немцы бюрократы - мне сегодня соседка-полячка жаловалась, как эта бюрократия ее замучала, а она живет здесь больше 30 лет)))) Немцы часто и сами не знают, как правильно разрулить какие-то ситуации, и у них один ответ - к адвокату...
Жаль мне автора, пусть найдет максимально безболезненный выход.
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А як же тоді страховка на машину в Україні? Ніякого боргу, діє тільки з... по... коли оплачено
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляKatya_
Так, закривати треба , вони теж просять оновити персональні дані, а що ти оновиш, коли у тебе документ про захист не подовжений?
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Звісно, що нема :) ви вперше чуєте про німецький банкінг ? :))))
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вот еще одно из приемуществ Украины - услуги не предоставляются, если ты за них не заплатил. Забыла я заплатить за интеренет, мне его отключили и все. То же самое со страховкой. А там люди деньги зарабатывают на том что ты не разобрался в договоре. Мрак.
И никого не волнует языковой барьер
Україна понад усе!• 01 сентября 2023
Ответ дляНога на ногу
Она не знала.
У неё лапки
И реснички...
У неё лапки
И реснички...
Ну я вижу только один выход для неё, упасть на дуру, тупая беженка не поняла не разобралась, языка не знает бла бла, но очень старалась и переживала по этому вопросу. Война, стресс, форс-мажор, сидела в подвале не до бюрократии было, и все такое. Писать много много жалостливых писем во все инстанции и надеяться на лояльность.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляСмайликівна
Ви запізнилися із поверненням на кілька тижнів і втрішили тоді зовсім не повертатися?
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Автор, краще вам списатися напряму із страховою, прикріпити паспорт з печаткою перетину кордону, пояснити що фізично не має змоги прийти особисто.
И придумать причину почему она не смогла сообщить вовремя?
неДодекаэдр• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Я зрозуміла, дякую. Але не розумію, чому людину, що стоїть на обліку в Джобцентрі, страхова рахує як людину з високим доходом і нараховує такий весокий внесок?
Коли ми оформлювали страховку- надавали документи з ДЦ. Ну тобто виплати від ДЦ на півроку і півроку вони сплачують страховку, коли закінчився цей термін необхідно було подавати нові документи від ДЦ, а якщо людина не подає такі документи, що вона стоїть досі на ДЦ і отримує виплати, то вони автоматично починають рахувати по високому тарифу.
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Взагалі, я розумію, ця справа не дуже швидка, але Україна з великою вірогідністю рано чи пізно стане членом ЄС. це означає повну гармонізацію багатьох політик, відповідно, адміністративні речі, наймовірніше, теж будуть гармонізовані. Зараз можна ще якось міркувати на тему ’не їздити в ЄС’, але згодом це не варіант буде. хтозна, який в них там строк давності по адміністративних порушеннях і який до того моменту буде штраф чи ще якесь покарання за ухилення від повернення боргів. я дуже співчуваю тисячам українців, які ще не уявляють, скільки їм може коштувати та вимушена еміграція:(. багато коштів вони нині отримують саме через механізми ЄС (навіть в межах окремих країн). найлогічніше, що цей ЄС захоче все отримати назад(((
Ксерокопия ночи• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну ви і троляка
зачот.
Та не,это дурость просто
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Так, не маю ніякого відношення до Німеччини, на початку своїх переживань в цій темі одразу написала, що була біженцем в Бельгії. І до речі - півтора роки тому в бельгійському банківському застосунку теж не було такої кнопки, оскільки родичка в червня 2022 року закривала онлайн, але через нас, що були там, з цифровим підписом з сильним головним болем
А зараз з´явилася така кнопка, може через таких як ми, що повертаються. Ми напевно перша нація, яка в такій кількості повертається додому, у війну
Україна понад усе!• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
О какой страховке речь? О так называемой ’автоцивилке’? Так там полис на год или несколько лет и оплачивается вперёд. А контракт действует до тех пор, пока срок действия не истёк или его не разорвали по соглашению сторон. У некоторых контрактов есть оговорка, что если стороны не изьявили желания его разорвать, он автоматически продолжает действовать ещё на год и т.д. Мы не не читали условия контракта автора. Неоплата по договору - не является поводом для окончания действия договора, если этого прямо не указано в договоре.