Глас_Народа• 01 сентября 2023
Мелатонин начинает вырабатываться в 22
А прекращает в 4 утра)
Бегом спать!)
В полной темноте - обязательно. Шторы закрываем.
Бегом спать!)
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Я каждое утро в 4:20 просыпаюсь чтобы посмотреть что по тревогам, а оказывается что это мелатонин не работает больше 😁
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
У мене графік на роботі перевели з 7 ранку до 15. Стала лягати не пізніше 23 години. Стало більше енергії і настрій краще. В цей час зазвичай вже готуюсь до сну, але сьогодні сімейне свято, тому ще тут)
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Тому семья должна насладиться вашим отсутствием?🤣
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
Пробували такий мелатонін-то спали як цуценята)) сон був міцний і навіть через тривоги не просинались, хоча у нас під вікном майже волає. потім ще пів дня сонні лазили і вставати було важко . Але це так бо доза велика.
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я працю з дома і моя сімʼя це чоловік і хвостаті) всі тепер живуть по такому самому графіку і щасливі)
Глас_Народа
• 01 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Дуже велика доза. Звичайна - 3 мг.
А я мала на увазі мелатонін, який утворюється в організмі, без пігулок.
І ще пігулки не працюють, якщо світло з вулиці, фонар і т.д., проникає в кімнату. Тому варто спати у масці для сну.
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Сколько монет такое снадобье, и на сколько одному взрослому хватает?
Марс атакует• 01 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Меня не берет вообще 😁мне кажется, что ещё хуже стала спать. Стабильно в 3-4 часа просыпаюсь все время как его пью....
Пані з калабані• 01 сентября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дуже велика доза. Звичайна - 3 мг.
А мені лікар приписала два тижні в дозі 10 мг
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дуже велика доза. Звичайна - 3 мг.
Так так, я зрозуміла) просто до слова вирішила досвідом поділитись. Була проблема безсоння, тому і вирішила таку дозу взяти щоб добити кошти на айхербі до безкоштовної доставки) Менші були дорожчі.
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ви так прикольно написали) ми брали за 5,94 баксів (перше замовлення, зробила з нульового акаунта чоловіка, то там знижка була) зараз дивлюсь без знижки воно 9,88 баксів. Одна таблетка і за пів години оченятка зліпаються і кличуть у солодкий сон)
Ось посилання саме на такі .
Але це дійсно велика доза. Дуже важко просинатись, хочеться спати і спати. Я зараз використовую коли робочий тиждень видався важким і з пʼятниця на суботу я відсипаюсь з цим мелатоніном.
Ось посилання саме на такі .
Ухахайкина• 01 сентября 2023
Ответ дляМрію про пончик
У вас це кортизол
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ось посилання саме на такі .
Боже, беру коробку 🤣🤣🤣 я могла бы спать сейчас, за неделю замахалась на работе...но к меня впереди запланированы все выходные, и я лежу мечтаю о завтрашнем дне, и спать ну никак...
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
У вас це кортизол
Это тот, который меня ожирил на пузе? Даааа😓
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
А я корвалтаб екстра п´ю, завжди вирубає до ранку
Я слышала, что корвалолы и барбовалы вызывают зависимость.
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
Ого, 10 мг не бере 😮
Не люблю натовп• 01 сентября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Мене і чоловіка просто вирубає цей! Я зазвичай читаю хвилин 30 перед сном, а тут тільки починаю і очі злипаються
Мрію про пончик• 01 сентября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Гів май мані!!!🤣🤣🤣