60 метрів сметани• 03 сентября 2023

Крем-суп

Хочу почати готувати крем-супи. Які самі смачні, що треба враховувати та можливо хтось підкаже де подивитися дійсно смачні рецепти?
Коник-стрибунець• 03 сентября 2023
https://hozoboz.com/recepty/krem-sup-dyubarri/

Добродійка• 03 сентября 2023
Я сегодня делала из тыквы, получилось великолепное пюре🤦
Поэтому тоже послушаю рецепты
автор 60 метрів сметани • 03 сентября 2023
Ответ дляДобродійка
Поэтому тоже послушаю рецепты
Ось я теж не розумію як так зробити, щоб не було занадто густо чи навпаки рідке
Можу брикнути• 03 сентября 2023
Цибуля, часник, селера, морква тушкують у вершковому маслі, потім інші овочі, бажано щоб було щось типу цвітної, кабачка, гарбуза, картоплі, зеленого горошка (не все відразу). Дуже важливо мінімум рідини при варці - не покриває овочі. Долити можна завжди, але рідке то не виправиш і не смачно. Дуже важливо хороший блендер, завдяки якому можлива кремова структура.
Можу брикнути• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Варите з мінімальною кількістю рідини, після того, як перебили - доливайте потроху. В ідеалі курячий бульйон.
Йосип_молодий• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Воды добавить (бульон, сливки)
Можу брикнути• 03 сентября 2023
А, ну і смакові додатки - трави (наприклад, тимʼян до броколі з горошком), блакитний сир (до грибного), пармезан (практично всюди)

Ответ дляКоник-стрибунець
Цікавий рецепт, але нажаль син не їси цвіту капусту
Можу брикнути• 03 сентября 2023
https://www.instagram.com/p/BoY0Y28BEQm/?igshid=
Ось один з дуже смачних
Скоро піде сезон гарбузів, хочу спробувати крем суп. Колись давно я була в Кьольні в тайському ресторані та подавали гарбузовий крем-суп з тигровою креветкою. Але він був такий гостренький. Мені тоді дуже сподобалось.
АБВГДэшница• 03 сентября 2023
з перцю дуже цікавий: лук смажений, морква, селера, перець, томати без шкірок, можна консерврвані у власному соку, трошки вершків. Сіль, перець часник, червоний перець, соєвий соус
Белая и пушистая• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Подивіться ще рецепти гарбузового з червоною соцевицею. Дуже смачно и поживно.

Я готую ’на око’, тому свій не пишу.

А з приводу рідини. Перед тим як блендерити, злийте частину бульону. Залиште так, щоб просто овочі покриті були. Перебили блендером і доливайте бульон, скільки потрібно.
Ответ дляМожу брикнути
Ось один з дуже смачних
Супер. Як раз хочу гарбузовий
Ответ дляАБВГДэшница
Перец треба попередньо запікати? Щоб зняти шкірку
АБВГДэшница• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
ні, це на роботі таке готуємо. Смажемо тільки лук
АБВГДэшница• 03 сентября 2023
по пропорціях по об`єму десь частина моркви, частина селери, 4 частини перцю.
АБВГДэшница• 03 сентября 2023
з моркови ще готуємо, але я його не люблю. моркву не люблю
ФФФФристайла• 03 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Мне кажется проще варить в нормальном количестве воды а когда взбиваешь овощи доливать уже жидкость сколько нужно. Чем разбавлять потом водой
Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Зазвичай холоне і густішає,особливо крем- суп,бо він готується з вершками.
Я обсмажую на суміші оливк.і вершкового масла цибулю,часний з тим´яном,додаю трохи білого сухого вина,основний інгредієнт( гарбуз,гриби,цв.капкста,шпинат з картоплею,заливаю суп пюре водою чи бульоном і подрібнюю блендером,сіль/перець/ спеції за смаком. В крем суп додаю вершки,подрібнюю і довожу до кипіння.

Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Це вже для подачі скоріше..бекон,сухарики,сири,зелень,олії різні...
Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Раджу приправу каррі і кокосове молоке замість вершків
Ответ дляВолодарка мрій
Добре. А чим кокосове молоко краще за вершки? Я так розумію, що жирність має значення
Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Головне це смак! Але це не критично,можна і звичайні вершки взяти,якщо нема кокосового молока. Я про страву з ресторану. Сама готую так і це улюблений варіант гарбузового супа. Ще раджу спекти гарбуз,тоді смак взагалі неймовірний і готується швидше.
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую!
Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Якщо вже зовсім заморочитись,то візьміть сирі креветки,почистіть і зваріть з лушпиння бульон,а сиру креветку додати після подрібнення супу і вже в ньому їх зварити- 3-5 хв.
Ответ дляВолодарка мрій
Чомусь згадався випуск передачі, де Висоцька раків чи крабів з панциром у блендері подрібнювала
Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Погугліть біск...це і справді готують так.
Ответ дляВолодарка мрій
Та я знаю. Але мені воно точно не до смаку
Володарка мрій• 03 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я радила бульон для супу зварити...але біск це дуже смачно- тут треба кулінарні вміння і точний рецепт.