Угадайс• 04 сентября 2023
Чи знає мама вашого чоловіка, яка в нього зп?
Чоловік влаштувався на нову роботу, вперше за дуже багато років. Свекруха перше питання: яка зп? Кажу: чесно, не буду казати. Вона: ну скажи,скажи! Я: ні, ми з вашим сином тільки вдвох знаємо його зп, більше ніхто. Вона: кажи давай, тобі що жалко?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Я не сказала, вона образилась
А у вас знають ваші зп?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Я не знаю какая у него зарплата . В курсе ли его мама- хз. Но она производит впечатление человека тактичного,поэтому вряд-ли задаст подобный вопрос
Ручки-Крючки• 04 сентября 2023
Я не знаю какая зп, честно об этом говорю, а родители так тем более.
Калинові вуста• 04 сентября 2023
не знаю говорил ли муж родителям свою зп, но мне свекровь бы такой вопрос не задала
Не танцую- но пою• 04 сентября 2023
Мы не знаем зп друг друга. Только приблизительно. Муж знает, что у меня +- 60 000 в сезон. У него, наверное, так же. Женились уже сознательными с квартирами, машинами и т.д. В деньгах друг друга интереса нет. Каждый умеет заработать сам
ЗновЗдоров• 04 сентября 2023
Хай сина питає.
А, взагалі, мами все одно мають якісь викривлені дані про життя дорослих дітей. Хоть сто разів скажи, як є, вона щось своє уявляє. 🤷
Сусідка зверху• 04 сентября 2023
Приблизну суму знає і мою теж, але в нас нормальні відносини, тому таємниць не робим.
Все будет, но потом• 04 сентября 2023
А чего у сыначки не спросила?
Думаю, моя свекровь знает в формате «хватает» «не хватает».
Она далеко живет, и сумма ей ни о чем не скажет. Она не знает цен в магазинах
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Я фигею с комментов. Как это вы не знаете з.п мужа?)) Это норм по вашему??
Мій чоловік мою не знає
Бо як дізнається, викотить цілий список на що треба збирати/міняти/тощо
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
І жінка знає, то свекрусі хочеться
Угадайс
• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Ну вы женщина. А вот не знать з.п мужа странно для меня . Вдруг он вам говорит я получаю 20 тыщ, а на самом деле 100. 🤦♂️🤦♂️
Теж не розумію, як це не знати зп мужа. Ну можна 20 тис, а можна 200
Доставучая• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Чого ж вдруг, таких багато насправді
Виділяють на сімейний бюджет енну суму і все, інше на свої забаганки
Угадайс
• 04 сентября 2023
Я просто знаю, якщо вона дізнається зп, то це будуть знати її дочка з чоловіком, її сестри, їх діти. Тобто сестра чоловіка і всі його двоюрідні. Нащо нам таке щастя?
Прагматик флегма• 04 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Это абсолютная норма. И да, зарплата каждого- его личное дело, главное- достаточно на покрытие общих расходов