Nathalie27• 05 сентября 2023
Ответ дляalla1985m
Было бы неплохо чтоб СБУ отлавливали и наказывало тех кто распостраняет ложные фейки о войне.
Думаю, что экономические преступления и коллаборанты сейчас важнее, чем местные тролли.
Irina-5d24• 05 сентября 2023
Ответ дляNat-li
По-немногу и ботофермы накрывают.
Что ж вы работаете то?) Под прикрытием?)))
Ответ дляКаллипсо
Меня больше интересует ВР и Минобороны. Что-то скандалы есть, а судов, конфискаций и посаженных нет. И это во время войны. Это магия, магия
Зато смотрите как оно ’ работает’ доя глаз в мире
И как оно оборачивается .
⚡️Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що корупція в Україні значно впливає на країни Заходу при ухваленні рішень про постачання зброї Києву.
Про це він заявив в ефірі телерадіокомпанії LRT.
’Це важлива причина. Це дуже важлива причина. Оскільки ті держави, які надають підтримку Україні, є демократичними державами, отже, вони мають враховувати настрої свого суспільства та думку виборців’, – заявив Науседа.
’Уявіть, що виборці у тій чи іншій державі бачать, що в країні, куди направлена допомога, відбуваються дуже помітні корупційні скандали. Це величезний удар по репутації цієї держави’, – додав він.
И как оно оборачивается .
Екатерина27• 05 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
Не просто судов нет, а еще и премируют отличной новой должностью.
lekon-lekon• 05 сентября 2023
Ответ дляGirlSuper
Крали крадуть і будуть красти
Не працюють погано, працює СБУ - погано. Так що їм робить?
lekon-lekon• 05 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
И как оно оборачивается .
Чия би корова мукала! Якщо добре пошукати у них теж можна багато чого знайти у демократичних країнах. От недавно у прем´єрки Естонії виявилось, що чоловік має бізнес на расеї і нічого, просто бізнес. А скільки таких рашистських фублей стирчали в кишенях європейських чиновників. Хай радіють, що рашисти не на них перших напали, бо дуже розумні повчати інших. Якби Україну взяли в ЄС і НАТО, то ми теж були б зараз на іншому рівні розвитку, може й рашисти б не напали.
Ответ дляLudaSHS
И как оно оборачивается .
Ось вам …. 🤷♀️
Ответ дляlekon-lekon
Да, есть там и коррупция и кланы и лобби политиков, да. Просто у нас корупционные скандалы это прямо косяками пошло. Как специально
lekon-lekon• 05 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Просто це нова хвиля борьби рашистів на медійному/політичному фронті, щоб люди демотивувалися помагати. Корупція завжди була і буде, у всіх суспільствах і формах правління.
Ответ дляlekon-lekon
И рашистов, и украинских гнид, и глупых
И сливают что надо, и когда надо. И направляют куда смотреть, эмоционально раскачивая народ.
Ольга-f5e3• 05 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
У мера чернигова в о
Тоже обшуки. Снова
Ну если рыльце не в пуху, то и боятся нечего