Байрактара• 06 сентября 2023

Школа в 6 чи 7 років

6 не зарано?
Швендяю містами• 06 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
девочку можна в 6, мальчика только в 7
Прекрасно мальчики идут в 6.
Патріотка з дивану• 06 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Я отдавала одного в 6,5, второго в 6,3. Младшего в сильную гимназию. Ни разу не пожалела.
Сейчас, когда дети будут учиться 12 лет, даже не задумывалась бы. Только в 6. Они и так в 18 окончат школу. Куда еще на год продлевать? Еще немного и ждем тем ’исполнилось 18, учиться не хочет, школу бросил’.
Погоджуюсь. За новою програмою(НУШ) віддала би дитину в 6 років. Моя молодша пішла в 6,5. Якщо дитина народжена літом, то можна і в 7. Програма не складна, багато чого в ігровій формі. Практично всі в класі шестирічки були. А от старша йшла в 7, але по складнішій програмі Росток і навчатись буде 11 років, а не 12(тоді Нуш ще не було). Але ми перед школою з нею ходили до психолога, вона і порадила віддавати її в 7 років.
Головне, наладити режим, щоб дитина не пізно лягала спати і висипалась.
Зрадорозганячка• 06 сентября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
В Европе учатся и по 13 лет и идет в 7 в первый класс и нет никакой трагедии
Так и детей они раньше 40 и не заводят, а универ заканчивают ближе к 30.Не всем такой темп подходит
Планшетница• 06 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
В классе почти всем на момент войны было 18
Как выехать?
отож
Залетна Я тут• 06 сентября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
В какой стране не заводят детей раньше 40?
😂😂😂😂 у всех дети начиная с 25+.
Електрохарчування• 06 сентября 2023
Ответ дляФуліганка
Вам в 18 хотілося б в школу ходити чи бути студентом?
ну такое... кому то и в 15 хочется быть студентом...
Зрадорозганячка• 06 сентября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
😂😂😂😂 у всех дети начиная с 25+.
Германия, Франция например.
Патріотка з дивану• 06 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
Автор, однозначно в 7. Зараз більшість так і віддає.
По-перше, війна, багатьом дітям тяжко сидіти в підвалі без мами, де дуже шумно, тісно і немає вікон.
По-друге, в першому класі майже кожен день 5 уроків. В 2класі вже по 6 уроків.
По-третє, спина. Кожен день у вас буде 3-4підручника, до них зошити з друкованою основою + звичайні зошити, пенал, альбом... У мене самої спина боліла від такого рюкзака.
В Нуш в 2 класі 6 уроків? Покажіть ваш розклад, аж цікаво. Моя зараз в 2 класі: кожен день по 5 уроків. В школі 4 уроки, а 5 дистанційно: або проводять, або асинхронно (вчитель задає завдання на опрацювання). В підвалі більшість діток нормально себе почували, моя не разу не жалілась. Не тісно було точно. І ще раз напишу: в нашому класі практично всі йшли в 6 років. Стосовно рюкзака погоджуюсь, з другого класу більше книг і мені здається, що він важкуватий. До війни книги залишали в школі, це звичайно кращий варіант. Київ.
Кукусикиииииии• 06 сентября 2023
Ответ дляФуліганка
Чого мати хоче ’дати’ дитині лише рік? краще ’дати’ два, а ще краще три і піти в школу в 9
Та навіщо, взагалі, вчитись, напружуватись, без школи життя набагато цікавіше
Фуліганка• 06 сентября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, і в 15 діти також іноді вже є студентами технікумів, наприклад. різниця між 15 і 18 дуже суттєва. В 18 це вже дорослі люди, в школу в 18 ходити їм вже зовсім не хочеться. І вплинути на 18річного хлопця, наприклад, буде вже не так просто.
палка-копалка• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Це в якому році? Зараз НУШ майже у всіх
І у нас НУШ, зараз 4 клас, теж всі казали будем бавитись в 1 класі, а ніфіга, вчились як має бути. Напевно ще від вчителя залежить, бо в нас і домашні з першого класу, в багатьох знаю не задавали.
Зрадорозганячка• 06 сентября 2023
Для відома тих , хто пише про навчання з 7- самий активний розвиток і бажання вчитися у дітей припадає на вік з 4 до 9 років.
Електрохарчування• 06 сентября 2023
Ответ дляФуліганка
я с вами не согласна...есть четкий алгоритм.... школа, потом техникум или институт... и не важно кому что хочется и во сколько лет...
Електрохарчування• 06 сентября 2023
Ответ дляпалка-копалка
у всех так... я вообще разницу между нуш и обычной школой не вижу... младший в нуш идет примерно по той же программе что и старший ранее... один в один...
Вакцениро Вона• 06 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
В 2 класі по 6 уроків? В мене дочка в 4 класі, лише один день 6 уроків, всі решта дні 5.
палка-копалка• 06 сентября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Мабуть від школи залежить, в моєї в 3 класі було кожного дня по 6, один день 5 уроків ( на рахунок другого не пам‘ятаю). В 4 кожного дня 6. Але в нас кожного дня німецька, 3 рази в тиждень англійська
Вакцениро Вона• 06 сентября 2023
Ответ дляпалка-копалка
В нас поки одна іноземна, друга почнеться з 5 класу
Шиворот Навыворот• 06 сентября 2023
В 7
Форс мажор• 06 сентября 2023
автор, никого не слушайте. Только ваши личньіе ощущения! Советчицьі вашего ребенка не видят!
И не забьівайте, что есть мамьі, которьіе ради того, чтоб потом на площадке похвастаться, готовьі и в 4 года отдать в школу.
У меня у сьіна в сентябре ДР. Он мог бьі пойти в 5 лет, а потом ему в сентябре исполнилось бьі почти сразу 6, но он пошел в 6 лет, а в сентябре ему 7 исполнилось. Так по нему прямо видно мне бьіло, как маме, что в 5 - єто еще не школьник, єто детсадовец. Хотя у него в классе бьіли дети, которьіе в 5 лет пошли, но єто решения их родителей. Некоторьіе отдавали в 5, чтоб к конкретному учителю попасть, на ребенка особо не смотрели...
Форс мажор• 06 сентября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Германия, Франция например.
нет, позже всех детей заводят итальянки.
В Германии в 25+ рожают. Не знаю пока ни одной немки, у которьій бьі первьій ребенок в 35+ появился, поєтому єто не является мейнстримом.
Форс мажор• 06 сентября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
ну и какая разница, будет у ребенка єто желание до 4 или до 5 класса? Если в старших классах не напряжется, то его желание от 4 до 9 лет - до одного места.
А вот недавно• 06 сентября 2023
НУШ розрахована на те, що дитина йде у 1 клас у віці від 6 до 7 років. Тобто, якщо на 1 вересня дитині 6,1 це ок. І якщо 6,11 це теж ок. Якщо менше 6 і більше 7 це вже батькам потрібно вирішувати, звичайно бувають індивідуальні випадки. Син пішов в 6,8. Вихователі і психолог вмовляли віддати в 5,8, але я не бачила сенсу в цьому, у мене є пед.освіта, орієнтуюсь в питаннях вікової фізіології та психології. Зараз 5 клас, все чудово, вчиться добре, нікого дискомфорту від школи не було і немає. В ліцеї зараз по 6 і 7 уроків, навантаження хороше. Але тут треба дивитись по кожній дитині індивідуально.
Області пітьми• 06 сентября 2023
старший сын пошел в 6,2, младший - в 6,11. Обоим было идеально, смотрели по детям
Потішаюся• 06 сентября 2023
Нет, в 6 не рано. Программа рассчитана именно на начало учебы этом возрасте, и ничего сверхъестественного, что было бы ребенку тяжело, в началке не изучают. Если ребенок ходил в садик (или сидел дома, но у него был четкий режим дня), для него особой разницы в школе не будет. Считаю, что это не дети не готовы, а родители - дают себе еще год ничегонеделания, забирая этот год у ребенка.
Алгонавт• 06 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
Как долго предлагаете держать детей дома? Мой старший и в 8 был бы не готов к школе. Отдали в 6,5 в обычную школу. Он только к 7 классу начал учиться.
Безусловно, что ребенок в 6 и ребенок 7 - это небо и земля. Дополнительный год развития. А в 8 еще более развит. Так и до 18 додержать можно. )))
Зоркая Зорро• 06 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Старший пішов рівно в 6
Молодший в 5.9
Обидва вчилися легко та самі.

Зараз цей зайвий рік дуже допомагає.
Старший після коледжу в неповних 18 вже з дипломом міжнародного зразка ( його подавав для вступу в іншій краіні)

Але! Важливий момент - я ніколи не навантажувала в молодшій школі непотрібними ім гуртками, чіткий режим сну.
Гуртки - дійсно те, що подобалося дітям - карате/ брейк
А сон - лягати спати не пізніше 9 вечора . До 7 ранку абсолютно гарно висипалися , прокидалися самі бадьорими
А що це за колледж з дипломом міжнародного зразка?
Алгонавт• 06 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
Разница будет, когда ему 18 исполнится, а еще 2 года нужно в школе штаны просиживать. Особенно, если ребенок осенний - зимний. Из школы выпустится почти в 20.
АфродитаПетровна• 06 сентября 2023
Син зараз першокласник, пішов в 6.6, програма інтелект
Три дні в тиждень -5 уроків, два дні - чотири
В класі є шестирічки і семирічки, перших більше
Я б особисто віддавала б ближче до семи, тим паче на Росток, Інтелект
Анонім-ка• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Я в садочку писала літери в альбомі, і в старшій групі ми листівки підписували самостійно.
І в 1 клас я йшла - тестували читання на швидкість, була мінімальна норма
Тестували ч тання на швидкiсть?? А нахрен, вибачте, тодi перший клас?!...
Усатая полосатая• 06 сентября 2023
По детям нужно смотреть.
И месяцы тоже решают.
Моего определили а школу в 6,2, когда мы приехали в страну в марте, дома ещё в сад ходил. Ему было рано, плакал, грустил, не мог высидеть все уроки, с 8.30 до 13.00.
Учитель помогла перевести его в сад до середины сентября.
Пошёл в 6,8 уже в первый класс.
Отлично, дозрел.
По моим наблюдениям, ровно в 6 большинству детей ещё рано, ближе к 7 уже хорошо почти всем.