Байрактара• 06 сентября 2023
Школа в 6 чи 7 років
6 не зарано?
палка-копалка• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Час на що? Вони в 1 класі бавляться, старша група садочку.
В кожного по різному, наші повноцінно писали, читали і вчили математику і німецьку
Великий сатирик• 06 сентября 2023
В условиях войны я бы отдала в 7 лет. Сейчас учиться очень трудно - постоянные тревоги.
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Це в якому році? Зараз НУШ майже у всіх
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Ну по такій логіці діти підуть в школу невідомо коли. В 8,9 і тд років
Фіфачка• 06 сентября 2023
Автор, однозначно в 7. Зараз більшість так і віддає.
По-перше, війна, багатьом дітям тяжко сидіти в підвалі без мами, де дуже шумно, тісно і немає вікон.
По-друге, в першому класі майже кожен день 5 уроків. В 2класі вже по 6 уроків.
По-третє, спина. Кожен день у вас буде 3-4підручника, до них зошити з друкованою основою + звичайні зошити, пенал, альбом... У мене самої спина боліла від такого рюкзака.
Мрію про космос• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Це в якому році? Зараз НУШ майже у всіх
Так, НУШ. І моя дитина просто нормально займається у школі. Ніяких ’група садочку’ чи ’вони там рік грають’, але й ніяких ’ой, дитині так важко, так важко’. Звичайна школа.
Великий сатирик• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Питання стояло в 6 або в 7. І якщо навчання онлайн, то краще у 7 років
Фіфачка• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Ніхто не бавиться. Вимоги на кінець першого навчального року залишилися такі самі як були. Якщо вчитель на уроці бавився, це означає, що батькам вдома більше робити уроків.
Мрію про космос• 06 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
У першому класі 5 уроків два рази з п´яти. А може й один, вже точно не пам´ятаю. Зараз 3-й клас. Або щодня 5 уроків, або одного дня 6 - тоді іншого 4.
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
Які «такі самі»? Такі як в старшій групі садочку раніше. Шо вам не так?
Забула що?• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
у вас у садочку є зошити, в яких потрібно писати? у нас ні
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляМрію про космос
Не не важко, про що й мова. Моя теж зараз перейшла в 2й клас. Так ось її перший - це те, що нас вчили в садочку. Хіба що гулять не водять
Мрію про космос• 06 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
девочку можна в 6, мальчика только в 7
Мої хлопці чудово пішли в 6, вони літні. Старший закінчив школу цього року. А дочка майже в 7, бо зимова.
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляЗабула що?
Я в садочку писала літери в альбомі, і в старшій групі ми листівки підписували самостійно.
І в 1 клас я йшла - тестували читання на швидкість, була мінімальна норма
Фіфачка• 06 сентября 2023
Ответ дляМрію про космос
В мого в першому класі тільки 1раз в тиждень було 4 уроки. Кожен день по 5. В 2му класі вже було кожен день по 5, раз в тиждень - 6 уроків. Зараз 3й клас - ще постійного розкладу немає - просто кожен день по 5уроків. Але ясно, що з наступного тижня буде більшість днів по 6уроків. НУШ
Мрію про космос• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Розумієте, є різні садочки і різні школи. У цьому випадку не треба всіх міряти своїм досвідом. У нас також в садочку займалися і були зошити з різних предметів, але школа суттєво відрізнялась.
Десь так, але...• 06 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Девочка и мальчик вам кто?
если вам так интересно, то внуки...
КапитанльнаЯ• 06 сентября 2023
Ответ дляБайрактара
Я теж думаю, що зарано, може краще дати час дитині.
Син пішов до школи в 6 (виповнилося в липні). В понеділок видали книги. Програма дуже легка. В мене склалося враження, що більшість матеріалу вони пройшли в старшій групі садочку.
Залетна Я тут• 06 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Старший пішов рівно в 6
Молодший в 5.9
Обидва вчилися легко та самі.
Зараз цей зайвий рік дуже допомагає.
Старший після коледжу в неповних 18 вже з дипломом міжнародного зразка ( його подавав для вступу в іншій краіні)
Але! Важливий момент - я ніколи не навантажувала в молодшій школі непотрібними ім гуртками, чіткий режим сну.
Гуртки - дійсно те, що подобалося дітям - карате/ брейк
А сон - лягати спати не пізніше 9 вечора . До 7 ранку абсолютно гарно висипалися , прокидалися самі бадьорими
Молодший в 5.9
Обидва вчилися легко та самі.
Зараз цей зайвий рік дуже допомагає.
😂😂😂😂
Что значит лишний год?
Он бы все это имел и через год.
Ложиться спать до 21, ну тоже такое себе удовольствие
Что значит лишний год?
Он бы все это имел и через год.
Залетна Я тут• 06 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
В кожного по своєиу.
Мої в 6 рівно. Обидва. Не рано.
Для старшого навіть можна було раніше - занадто розумний і усидчивий. Вже школу закінчив.
В війну так взагалі зрозуміла, що добре, що закінчив в 17 і встиг поїхати вступити за кордон. Його однокласники не змогли через те, що 18 було.
Молодша в 4 класі, теж все ок зі школою, і вона далеко не найменша в класі.
А племінниця пішла в 5. 6 виповнилось в кінці грудня вже в школі. Ми всі у виска крутили, дитина з молодшої групи садочка пішла в школу. Але тепер вона в 5 класі і все ок. При тому, що ще й дрібненька.
Хоча й діти, що в 7 пішли теж все ок. Є навіть хлопчик, йому в 1 класі восени вже 8 було. От йому важкувато в колективі було. Поїхав у війну за кордон, там посадили ще на клас менше. Мама в шоці.
Мої в 6 рівно. Обидва. Не рано.
Причем тут успел закончить и выехать? Другие тоже могли выехать до 18.
Не несите бред.
Обстановщица• 06 сентября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ідіть в 7, нікого не слухайте
Мої пішли у 6 не шкодую, гарно вчаться. По 12 років вчитися зараз. Куди в 7? Я майже в 7 пішла, часу шкода свого, так є медаль і т.д. проте Хотілося б швидше досягнути піку і кар´єри і решта. Тому для мене 6.
сама себе прекрасная• 06 сентября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Не несите бред.
В классе почти всем на момент войны было 18
Как выехать?
Залетна Я тут• 06 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Как выехать?
И?
Где связь?
Проблема в том, что война началась тогда, когда кому-то было 18, а кому-то 17. И это не имеет никакого отношения к тому, сколько детям было лет на момент первого класса.
Где связь?
Зрадорозганячка• 06 сентября 2023
Автор, якщо з дитиною займались вона трохи читає і пише, контактна, то можна і в 5 віддавати.Добре, що я не послухалась порадниць і пішли у 5.Дитина в школі розквітла, сама готує домашнє завдання, сама прибирає кімнату і всі думки про те коли ж знову в школу.З садочком такого і близько не було.Але я довго шукала гарну школу і вчителя.
Залетна Я тут• 06 сентября 2023
Ответ дляОбстановщица
В Европе учатся и по 13 лет и идет в 7 в первый класс и нет никакой трагедии
Швендяю містами• 06 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
Мій в 4 класі, в нього лише один день 6 уроків за розкладом, інші - 5. Не лякайте занадто)
Планшетница• 06 сентября 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Особливо щасливі зараз випускники які пішли в школу в 7 років і закінчують у 18.Тут уже вибору ніякого не лишається(