Маю декілька думок• 06 сентября 2023
Младший 1.5 г мешает школьнику делать дз, когда я побьясняю задание - кричит
Дурдом был вчера
Школьник просит помощи а малыш кричит и забирает учебники
Сизоока бестія• 06 сентября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Так. Але в іншій кімнаті.
Можу помилятись, але причина криків може бути саме в тому, що він не бачить маму в полі зору і не відчуває себе в безпеці.
dahashutka19• 06 сентября 2023
Займатися зі старшим , коли молодший спить або ввечері дати молодшого чоловікові.
Або малого чимось закликати, щось нове та цікаве для нього....Може якісь кришки, чи якусь фігню )