УраганнаЯ• 07 сентября 2023
Що ви там їсте на своїх дієтах?
Це мій сніданок/ обід
На вечерю був омлет з броколі
Кучерявочка• 07 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
Дайте рецепт, пожалуйста
Я все роблю на 👁. На один цукіні 1 яйце, сіль, муки приблизно 2 ст/л і трохи оливкової олії.
Пукимончиг• 07 сентября 2023
Ответ дляКучерявочка
Я чего спросила, потому, что вы в вафельнице делали и не жарили на масле, я на диете, думаю с цельнозерновой мукой можно попробовать )
Аноним НаВсеГда• 07 сентября 2023
Ответ дляКучерявочка
Зараз млинці з цукіні
Вау! Без муки? Дайте рецепт.
Я на ІГ без вуглеводів. Тяжко...
Кучерявочка• 07 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
Я трохи оливкової додаю
Кучерявочка• 07 сентября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вау! Без муки? Дайте рецепт.
Я на ІГ без вуглеводів. Тяжко...
Вище написала, з мукою. Але її не багато
УраганнаЯ
• 07 сентября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
не сегодня делала фото, 35+ в прошлом спортсмен, но наела в себя прилично, было дело после второй беременности.
Вау
Аноним НаВсеГда• 07 сентября 2023
Ответ дляКучерявочка
Дякую. Виглядають дійсно дуже апетитно. Спробую як дійду до рівня ’їм хоч трохи муки’.
Аноним НаВсеГда• 07 сентября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Мало каші і багато м‘яса?
Ви знаєте, я зараз після всіх продуктів міряю цукор, записую. В мене діабет 2 типу. Вже не вірю ні в які стандартні дієти. Так от каша мені дає просто колосальний скачок цукру. І це я говорю про каші з низьким чи середнім глікемічним індексом, типу гречки. Тому мало каші, більше м´яса і зелені моєму організму, як виявилося, підходить набагато краще, ніж багато каші.
Дона Ко Ко• 07 сентября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
9 месяцев я ела, и разгоняла себя на правильное питание - примерно такой же рацион (на вашем фото). -22кг. за 11 месяцев.
Что такое разгоняла себя?
Стебель березы• 07 сентября 2023
Все ем, даже булки, но в пределах 1400 калорий в день. Вот мои главные помощники, что бы себя не дурить, уминая 200 грамм, думая что это 100)
Дона Ко Ко• 07 сентября 2023
Ответ дляСтебель березы
Ой, а что это за классная ложечка?
Борець за гаманець• 07 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Очень мало каши и много мяса
Я на дюкані, взагалі тільки м´ясо і їм без каш.
Да і без діет, шмат м´яса, салат і шматок чіабатти. Кашу варю, ну може раз в місяць плов, раз в місяц пшеничку, гречки взагалі дома не має
Тро Нью-Йорку• 07 сентября 2023
Ответ дляКучерявочка
Зараз млинці з цукіні
Дайте рецепт будь ласка
Стебель березы• 08 сентября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ой, а что это за классная ложечка?
Весы для чего-то маленького и сыпучего. Я на ней орехи и семечки взвешиваю
Тарабарщина• 08 сентября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Это не значит,что это здоровое питание.
Почки так не долго выдержат
Борець за гаманець• 08 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Это не значит,что это здоровое питание.
Почки так не долго выдержат
Так тема і не про здорове харчування)
Хоча каші в нашій сім´ї ніштт глобально не їсть. Яка в них користь? Так як і супчик, совдеповський загон, щоб набиты шлунок
Леопардові панчохи• 08 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Очень мало каши и много мяса
Идеально там, я вообще без каш обхожусь, просто больше овощей.