Штора с кисточкой• 11 сентября 2023

Какое ваше любимое место/город куда хочется вернуться?

Не считая дома
Кусман Сиру• 11 сентября 2023
Пекин, Яншо, Джанцзяцзе, Бейдайхе, Пном-Пень,Крым. Все эти места прекрасны и везде хотела бы побывать снова. Очень.
Холодная каша• 11 сентября 2023
Сейшелы
БезникаяЯ• 11 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Аналогічно. Дуже сподобалось це місто.
Так, об´їздила всі міста навкруги, ніде нема бажання зупинитись, переїхати. Навіть повернутися до рідного міста не дуже тягне)
Библиотекарь• 11 сентября 2023
Ех...хочу в Прагу....
Санта Барбара• 11 сентября 2023
Гурзуф
Потужна махіна• 11 сентября 2023
Херсон ❤️
Відповів всім• 11 сентября 2023
До війни діти працювали у Львові, винаймали житло. То ми до них їздили. Закохалися у місто, подорожували по Карпатах, обʼїздили приміські красоти, багато екскурсій… Як дітей переводили до іншого міста, стою на вокзалі, прощаюсь із містом та кажу, ну все, тут ми все передивились, більше сюди ніколи не приїду. І декілька років з любовʼю згадувала Львів, місто де залишила частинку серця, і думала: от сюди би повернулася б залюбки. І тут війна, евакуація, очі розплющили - Львів. Майже рік прожили. Чи варто боятись своїх бажань? Зараз боюсь загадувати, куди б хотіла повернутися, бо ще здійсниться…
Соображалочка• 11 сентября 2023
В таком порядке:
Не город - Майорка

Париж,
Ницца.