Mede• 12 сентября 2023

Де подивитися фільм Юрик?

Минулого тижня починала дивитися на Ютубі, але не змогла додивитися до кінця - дуже сумно стало. Сьогодні морально налаштувалася, тільки тепер чомусь фільм на Ютубі не знаходжу
Molochay• 12 сентября 2023
Этот фильм вызвал огромные споры, поэтому его и удалили

dajkiri-irina• 12 сентября 2023
Он удален отовсюду,так как не соответствовал действительности
neortoju• 12 сентября 2023
Тупой фильм, нечего там смотреть
lisenok_8282• 12 сентября 2023
там скандал з тим фільмом і його просили зняти з показу
lisenok_8282• 12 сентября 2023
автор , вам стало сумно, хоча фільм і наполовину не передав всієї правди. ви уявляєте, як воно було насправді?
Лена-018b• 12 сентября 2023
Зачем смотреть? Если там все неправда показано
In limbo• 12 сентября 2023
На щастя його зняли з усіх ресурсів. Шкода, що не будуть притягнуті до відповідальності ті, хто це зняв.

v_o_l_n_a• 12 сентября 2023
Ответ дляneortoju
Тупой фильм, нечего там смотреть
не знаю, что вы имеете ввиду и почему он тупой? он поверхностный, не отвечает заявленной правдивости и фактам.
автор Mede • 12 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Уявляю, дивилася на ютубі багато розповідей людей, які пережили те пекло
Зайченятко• 12 сентября 2023
На мою думку ніяких художніх фільмів не може бути про цю війну. Лише документальні. Без дописів і фантастики режисерів. Світ повинен знати правду
Seehund• 12 сентября 2023
Мариупольцы были и есть очень обижены и фильмом и хамскими ответами в сети режиссера, когда ей указали на неточности.
автор Mede • 12 сентября 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Мені теж так здалося. Хотіла додивитися щоб мати щодо фільму свою думку
Чашечка кофе• 12 сентября 2023
Фільм цей абсолютно перекручений. Не треба витрачати час на таке сміття
v_o_l_n_a• 12 сентября 2023
Ответ дляMede
Смотрела именно из этих побуждений. Мне никогда не понять чувства людей из Мариуполя и судить фильм только им безусловно. Он художественно приукрашен в сторону сглаживания фактов и, на мой взгляд, не очень талантливо сыгран и снят. Лубочный вобщем. Но всегда надо складывать именно свое мнение.
автор Mede • 12 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Та не буду вже тепер. Значить Всесвіт теж не хотів, щоб я даремно витрачала час
автор Mede • 12 сентября 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Я теж звернула увагу на погану акторську гру
ЮлияL• 12 сентября 2023
Его сняли с показа и отправили на доработку.
Karin-S• 12 сентября 2023
Будуть переробляти, так написали СТБ