Минулого тижня починала дивитися на Ютубі, але не змогла додивитися до кінця - дуже сумно стало. Сьогодні морально налаштувалася, тільки тепер чомусь фільм на Ютубі не знаходжу
lisenok_8282• 12 сентября 2023
автор , вам стало сумно, хоча фільм і наполовину не передав всієї правди. ви уявляєте, як воно було насправді?
Зайченятко• 12 сентября 2023
На мою думку ніяких художніх фільмів не може бути про цю війну. Лише документальні. Без дописів і фантастики режисерів. Світ повинен знати правду
Чашечка кофе• 12 сентября 2023
Фільм цей абсолютно перекручений. Не треба витрачати час на таке сміття
Ответ дляMede
Мені теж так здалося. Хотіла додивитися щоб мати щодо фільму свою думку
Смотрела именно из этих побуждений. Мне никогда не понять чувства людей из Мариуполя и судить фильм только им безусловно. Он художественно приукрашен в сторону сглаживания фактов и, на мой взгляд, не очень талантливо сыгран и снят. Лубочный вобщем. Но всегда надо складывать именно свое мнение.
Ответ дляv_o_l_n_a
Я теж звернула увагу на погану акторську гру