Лагшмивара• 13 сентября 2023

Львів Краків

Перший раз буду їхати в Польщу без машини. Підкажіть оптимальний спосіб добратися зі Львова.
У Кракові треба бути о 8.00, тому скоріш за все з ночівлею. Буду з 2 дітьми, 2 і 12 років.
Думала інтерсіті, але він у пшемишлі о 21.00 вроді, що далі?
Думала брати зі Львова таксі і їхати на піший перетин, наприклад на Краковець ( там же вроді є піший?). А після кордону як? Є автобуси чи маршрутки? Куди завезуть? Чи є прямі на Краків?
Дякую за поради.
Как_б_не_так• 13 сентября 2023
050-519-77-19 - це номер перевізника зі Львова у Краків ( і в Перемишль у Варшаву).
Гуляю босоніж• 13 сентября 2023
Зі Львова до Кракова купа перевізників. Додаток Infobus вам у поміч.
автор Лагшмивара • 13 сентября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Так але перевізники стоять на кордоні як і всі просто смертні. Мені ж потрібно перетнути кордон відносно швидко і прогнозовано.
А 9 годин в черзі я і своєю машиною можу.
Вареничніца• 14 сентября 2023
Я б іхала інтерсіті, ночувала в перемишлі, далі до кракова. Стояти на кордоні в атобусі для мене не варіант
автор Лагшмивара • 14 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Скажіть будь ласка скільки часу займає дорога з перемишля до Кракова? Поїзд?
Вареничніца• 14 сентября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Два часа до перемышля , но на аамом деле дольше- задержки + таможня, и до кракова три часа, на колео смотрите