Дівчата, вітаю!
Трошки кіт ліжко зверху подрав. Ліжко із кожзаму. Фото подібного прікрипила.
Треба сам спинку перетянути. Може боковини знизу, але головне спинку.
Кожзам знайшли, замовили такий як і був.
Судячи з замочків, це все знімається.
Тепер головне перетянути це. Підкажіть будь ласка у Києві майстрів, котрі за адекватні кошти зроблять це, попитали в декількох конторах, котрі в інтернеті знайшли, ціни просто нереальні.
Питання не в самій ціні, а в тім що, можна докинути і ліжко вже купити нове.
Буду вдячна за контакти майстрів, хто може зробити не за всі кошти світу в Києві таку роботу.
Дякую!
Судячи з замочків, це все знімається.
Дякую!