Небоброїдка• 16 сентября 2023
Буду летіти літаком, хвора, сопла, отьок носа. Що робити?
Читаю, що треба бризками судинозвужуючими каплями
Порадьте як краще
Взагалі лечу перший раз літаком
Летіти дві години
Порадьте як краще
Взагалі лечу перший раз літаком
Летіти дві години
ЛижТолько• 16 сентября 2023
Запхати у вуха вату, бо нереально буде навіть носа видути.
І нафтізін я брала з собою в кабіну.
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляElani
в большом самолете ничего не будет
а если на локальных мелких или лоукостах типа Киев-Варшава ... крепитесь(
Лечу wizzair
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ для90x60x90
Купите капли в нос перед взлетом закапаете. И все будет хорошо
Точно, цього вистачить? Бо переживаю капець, я така мнітєльна
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляЛижТолько
І нафтізін я брала з собою в кабіну.
А для чого вату? І коли саме її пхати?
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляElani
я в том плане боинг крупный - ничего не будет
а в мелких давление при больных ушах и простуде будет ощутимо
проходила :(
Я не знаю, якого розміру буде літак...
90x60x90• 16 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Точно. І жувачку при взлете т посадке жуйте. Щоб вуха не заклало, позіхайте.
Ну як це ніколи не літали, ну не віриться що є такі люди
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ для90x60x90
Мені 41 , не літала
90x60x90• 16 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
А для чого вату? І коли саме її пхати?
Не треба нічого нікуди пхати
Полтавська галушка• 16 сентября 2023
Літала так, перед самим вильотом закапати судиннозвужуючі каплі, при взльоті і посадці відкривати рота і дихати через рот. Можна ще смоктати кислі цукерки типу скітлс більше слини буде виділено частіше ковтати легше перенесете. Дві години так летіла, норм.
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую)
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляМарина-58d4
Випийте колдрекс чи щось типу такого перед вильотом.
Навіщо? Я таке не п´ю ніколи, вважаю, що це гроб здоров´ю, але дякую
Полтавська галушка• 16 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Дякую)
Ну або так, або так. )) при взльоті точно з відкритим. А потім вже по ситуації що краще допомогатиме.
Бойцовская• 16 сентября 2023
У меня проблемы со слизистой, нос в принципе всю жизнь заложен и не дышит, летаю часто, никогда не понимала зачем что-то капать или уши ватой закрывать, просто дышите ртом и ничего вам не будет.
черная мамба• 16 сентября 2023
Ответ дляElani
если перелет короткий - самолет не болшой тоже
беруши тогда уж пихать, а не вату
А навіщо беруші?
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Може у вас просто набряк , а слизу немає, тому?
Небоброїдка
• 16 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Якщо просто ротом дихати, то ніколи у вас не закладає вуха?
черная мамба• 16 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Тиск на барабанну перетинку з обох боків має бути однаковим і вона стоїть рівно, в звичайному стані. Якщо ніс закладений, нема або утруднене поступання повітря то тиск ззовні і зсередини різний і перетинка вигинається, що викликає біль.
ТихоЯ• 16 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
А то что остальных заразите и они заболеют Вас не смущает совсем?
черная мамба• 16 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Це не допоможе. Кажу вам як сертифікований драйвер.
Краплі в ніс, позіхайте, робіть рухи щелепою вправо-ліво, ковтанні рухи. Ніяких ват та беруш