Любі матусі, до вас за порадою й допомогою. Доньці 14 років. Влітку сильно зламала ногу, дуже довго пробула в гіпсі. В той час почала дивитись відео з блогерами, що збирають колекції ляльок. І недавно сказала мені, що мріє зібрати колекцію Монстрів та Евер афтер. Я дуже стурбована таким хоббі в такому віці, чи нормально це? Я їй кажу, що ти ж їх в руках ще не тримала, може не сподобаються і купувати зараз нема змоги. Вже знайомих попитали, ніхто про таких не чув. Дівчата, чи потурати такому хоббі? І може в кого є такі старі непотрібні ляльки кому не шкода?
Елена - 79• 16 сентября 2023
Дочке 15 лет, активно увлекалась эвер и монстр с 6 до 10 лет.
Кукол сняли с производства, но недавно монстриков начали снова провадать на амазоне, новая коллекция по норм цене.
Елена - 79• 16 сентября 2023
Ответ дляshelti
А з 10 вже не цікавиться ними?
Еще до 12 лет попросила пару кукол, мы покупали. Потом сказала, что уже не хочет. Самые красивые отобрала, они у нее лежат на память, смотрит на них как на коллекцию.
А вообще с 12 лет резко изменилась, покрасилась, подстриглась, начала интересоваться аниме, плакаты, фигурки, вечеринки, костюмы. У них с подругами целое движение.
Моїм донькам 15,5 і 13 років. Приблизно місяця 3 назад дістали з дальніх кутків Monster High та Ever After High і почали реставрувати. В нас їх багатенько було. Діти сказали, що це їх найулюбленіші ляльки. В колекціях найбільше цінуються базові моделі, а вони досить дорогі.
Ответ дляshelti
Дівчата, та вони якісь страшні, вовки та вампіри. І рук багато є😅😅😅
Моїй старшій доньці 13 років. Колись гралась цими ляльками, в років 9 десь). Нічого страшного не бачу в тому, що донька хоче колекціонувати ляльки, але ж це недешеве задоволення. В свій час ми багато лол купували, грошей потратили тоді немало.
А, монстряшки мені теж не подобаються, взагалі не хотіла їх купувати)). Так і не зрозуміла цих ляльок. А ще вони часто ламалися, там де локті-коліна.
Ответ длямарго 13
Спасибі Вам! То я не одна мама, яка їх не зрозуміла)
Аноним Первый• 16 сентября 2023
Теми з проханням подарувати ляльку монстр хай ,дуже часто з’являються на порадниці. Всі теми як під копірку, про нема грошей і дитина збирає. Підозріло… якось
Natalifairy• 17 сентября 2023
Мені 34, тільки мрію про них, але одну. А ще хочу ляльку рейнбоу хай.