Ще з цiкавого ВПО Запоріжжя хтось отримав? +1 Премия/ боевые +27 Ой, не будет пенсии, ой демография, ой нищета ждет Украину-так нам +132 Подскажите пожалуйста. Инвалидность. +29 Инвалид 2 гр уволился, какое пособие может быть? +49 Що очікувати від центра зайнятості? +12 Хтось оформив ці 7000, хто народив в 25му +35 Дівчата, хто працює у пенсійному. Куди звертатись, мамі не додали пенсію +25 Как получить кешбек от налоговой за оплату обучения? +34 Вы понимаете, что пенсий для 80-х г.р. и позже не будет? +308
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Перетин кордону, не пропустила митниця!!!16+44616 Така красива молода дівчина загинула у Львові, поліцейська 7+2087 Чернигов. Клиника Filada. Женщина в коме6+1756 Подзвонила колишня мого теперішнього))) зі скандалом, на що вони розраховують?8+1748 Як у ваших дітей проходив/проходить перехідний вік?6+1516 Дуже завидую людям. Та машину купила, той квартиру, у тих бізнес5+1465 Львiв. Що діється?5+1305 ещё
Сейчас читают! У мене грубе обличчя?+1001 Как не допустить измены мужа? Пошли тревожные звоночки2+642 Пробула 7 днів в Київському борделі +631 І так депресія, так я ще й пофарбувалась(( 2+622 Перетин кордону, не пропустила митниця!!!16+5816 Я постоянно недооцениваю мелочи+521 Що у людей в голові?2+462