ВсеЧетко• 20 сентября 2023

65АА

Зайшла я сьогодні в Анабель Арто, шукаю тілесну білизну, бажано топ під біле, щоб не світити в очі 💥💥 людям. І все на мене велике. Сподобався топ, але 70 і чашка трохи більше, ніж в мене є…
Дівчата XS-XXS , де ви купуєте нормальні топи під базові білі, щоб вдягнути, наприклад?
Я далеко не підліток, а бюсти взагалі не ношу,… але вже мабуть треба 🤡
Допоможіть, куди піти міряти накшталт такого тілесного, щоб під білий базовий топ?
булоТАЙминуло• 20 сентября 2023
Грудь отрастить
ЦібаФу• 20 сентября 2023
Магазин «Вулиця білизни», там білизна від Клео, є хороші знижки, ціни краще, ніж в Анабель Арто.
Але я ношу 75B на свій XXS.
ПочтальЁнша• 20 сентября 2023
Я ношу хс, але чашка Д, не допоможу вам😄
А по темі, подивіться некст в дитячому відділі, я там донці на параметри як у вас беру таке.
Рожева юбка• 20 сентября 2023
65АА - це шо?
Советчица Года• 20 сентября 2023
Ответ дляРожева юбка
65АА - це шо?
Та походу нічого хорошого
Мелочунь• 20 сентября 2023
Кельвін Кляйн беру в мене, правда, 70А
автор ВсеЧетко • 20 сентября 2023
Ответ дляЦібаФу
Але я ношу 75B на свій XXS.
Подивилась. Клео стартує з 70а..
Нагайна• 20 сентября 2023
А Ви точно впевнені, що у вас такий розмір? Може варто переміряти себе та порівняти з таблицею? 65- це дуже мало.
автор ВсеЧетко • 20 сентября 2023
Ответ дляНагайна
Я 155 зростом і струнка 🥳 сьогоні в магазині ж була. 70 було великим, хоча це може бути тільки в Арто 🤔
Неробименінерви• 21 сентября 2023
Бюсты si e lei 65B хорошо садятся на -1 размер. Топы giulia бесшовные.
Айболитная• 21 сентября 2023
Я дочери подростку, топ купила в Giulia, по качеству вроде норм. Но рекомендую найти офлайн магазин, тк нужно мерить.
автор ВсеЧетко • 21 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Дякую! Поїду міряти, в Гуліі сдвоєний S/M, xs немає, але поїду поміряю 🤍
ЦібаФу• 21 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Подивилась. Клео стартує з 70а..
Там і дитячі такі топи є, як от на фото, я поруч працюю, проходила і бачила.
Не гавкаю- но охраняю• 21 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Грудь отрастить
Для начала отрастите себе мозги)
автор ВсеЧетко • 21 сентября 2023
Ответ дляЦібаФу
Поїду міряти. Дякую!
Айболитная• 21 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Посмотрите, там есть несколько моделей топов, одна была прям очень маленькая на неё, хотя дочь у меня очень стройная
Marmu• 21 сентября 2023
Автор, точно такий бежевий топ-ліф я собі купила у brabrabra. Вони маломірять дуже, я зазвичай беру S- він на мене був малий, вам буде добре якраз) у них і магазини є, де приміряти
автор ВсеЧетко • 21 сентября 2023
Ответ дляMarmu
Такий? Але ж він великий навіть на моделі… ці складочки🙈