Радуга-дуга• 23 сентября 2023

У вас на роботі теж треба кожному доклад зробити що і як?

Вийшла на роботу після лікарняного по вагітності та пологах, це просто капець, вже почула і що в мене горе трапилось,і що я сурогатною мамою була, цирк на дроті, ще й ображаються що нічого не розповідаю, кожна падлюка вважає за необхідне запитати чого я у декрет не пішла, чого я на роботі, чого те, чого се, а що ж чоловік.
Сьогодні просто скандал був з керівницею, звинуватили мене у всіх смертних гріхах, вивалила на мене відро помиїв, при цьому запевняє що претензій до роботи немає взагалі, тільки особисті.
Я може чогось не розумію, але ж є якась субординація, етика в кінці кінців?
Чого я маю докладати усе і кожній Варварі у відділі і поза його межами доповідати про подробиці свого особистого життя?