Даксо• 23 сентября 2023
Лавров заявив, що РФ не розглядатиме пропозицій щодо припинення вогню в Україні
Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито готова до переговорів щодо України, але жодних пропозицій щодо припинення вогню розглядати не буде.
Матрьошки, ваш вихід. Як домовлятися з рашкою, якщо припинення вогню не розглядається? Невже вона буде воювати до останнього чмоні?
Nathalie27• 24 сентября 2023
Коняка так багато сьогодні наговорила, що воно не складається в цільну картину. Простроченого вівса пожував
А кто в курсе, сегодня Зеленский был в Польше, не видела чтобы он встречался с Дудой или даже каким-то министром хотя бы. Как-то странно, приехал, наградил волонтёров и поехал? Как по мне давят уже с обеих сторон. Не представляю чтобы Дуду в Украине не встретил Зеленский, это странно
Ответ длядивчинка
Все у них ок. Не переживайте так.
Ответ длядивчинка
да встретились они, неофициально где-то на даче ..по-любому)
Ольчик1998• 24 сентября 2023
Ответ дляelegante
Да чмони как раз никого не интересуют ..
Вот именно. Точно.
Inna_ya_krasivaya• 24 сентября 2023
кому интересно что он заявляет и что там в параше в принципе заявляют? пусть сосут молча
МАМА НИКИТКИ-2• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
та зараз приповзуть пальцями тикать
Вони щас соціальною політикою зайняти. Всім кодлом там щас наввипередки працюють
Ответ длядивчинка
Навеяло
svetlapanna• 24 сентября 2023
Матрьохи нічо не скажуть.Вони будуть тільки під кожним постом пальці вниз ставити- це все. нна що вони спроможні.
svetlapanna• 24 сентября 2023
Ответ дляowl62
Не по темі, але на іншому форумі прочитала, що ракети ’Нептун’ поцілили в два рашиські корита
Сьогодні? Де читали?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
новиє стариє ліца
ото добре стєрво - чи не второє прішествіє сари?
О, точно. А я вже годину голову ламаю, на кого мені та риторика схожа. Нагло-агресивна.