Даксо• 23 сентября 2023
Лавров заявив, що РФ не розглядатиме пропозицій щодо припинення вогню в Україні
Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито готова до переговорів щодо України, але жодних пропозицій щодо припинення вогню розглядати не буде.
Матрьошки, ваш вихід. Як домовлятися з рашкою, якщо припинення вогню не розглядається? Невже вона буде воювати до останнього чмоні?
svetlapanna• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Воно колись називалось ніка весна чи щось подібне.
Удалено администрацией...
svetlapanna• 24 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Ота чудасія з мацкви? Та ні
Зрозуміла. ну мало що..раптом вже москалі почали мову вчити )
Дякую)
krasotalisa• 24 сентября 2023
Ответ дляsvetlapanna
Матрьохи нічо не скажуть.Вони будуть тільки під кожним постом пальці вниз ставити- це все. нна що вони спроможні.
одна вже отозвалась)) натякає на сварку між Україною та Польшею, але засмучу ії, у нас між країнами все прекрасно))
Ответ дляlilu1990
Что путину не нужны переговоры, нужна изматывающая война до выборов президента США, Россия если не захватит территории то превратит их в зону бедствия, на нашем примере даст понять всем постсоветским странам, что противостояние ей бесполезно
Удалено администрацией...
Ответ дляlilu1990
Саме так.
Звісно, вони й не збираються із нами домовлятися.
Тому що більш за все страждає в цій війні тільки народ України, всім іншим учасникам процесу норм. Росія своє его чухає і генофонд чистить, Запад нову зброю тестує, від старої позбавляється, Зе і ко тирять як навіжені.
Ответ дляspain2406
Удалено администрацией...
Я хоч і матрьоха на думку упоротих (тут це комплімент, що застосовується до усіх, хто здатен критично мислити), але, суто з теми допису- може то син їй як рідний? Раптом вона виховала його з пелюшок, і все таке, ми ж не знаємо. Мій чоловік мого сина виховав змалку, то теж його своїм називає.
Ответ дляArgesha
Саме так.
Я про это пишу в каждой теме, ’девочки а с чего вы взяли, что договор будет на этом этапе’? Какие его пункты и что вы видите?
В этом периоде с этими реалиями это невозможно. Хотя формула нашими прорабатывалась, рашу она не устроит.
Ответ дляArgesha
Саме так.
Отже, як не крути, все зводиться до світової змови.