Навіть якщо до цього жодного разу не сиділи, але маршрут дуже цікавий?
Зажуженная Жужжа• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
в мене є трохи інша статистика)
Ну, и что вы от нас хотите? Я лично бы не поехала, о чем и написала.
Яичница с беконом• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
це саме словенія, просто вставив перше фото, що було)
Я знаю це місце, ми там зупинялися. Там недалеко російська капличка і нижче гірська річка?
Яичница с беконом• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
там занадто багато серпантинів, є такі, що аж подих захоплює
От в Хорватії і Словенії дуже багато серпатнинів, і на півночі Італії також, особливо біля Барчису. Там до речі в цьому році вода піднялася?
Яичница с беконом• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
про російську капличку нічого не знаю, але це триглав
Так там є маленька дерев´яна капличка на самій горі.
ХвостПистолетом• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
в мене є трохи інша статистика)
сейчас нет)) но мастерство есть)) эх были времена... на чопах на Казантип в Поповку (Евпатория)... нам с мужем есть что вспомнить))
Простецкая• 24 сентября 2023
Нет,мне это не комфортно. Если вам норм,то почему бы и нет. Моя кума вышла замуж за немецкого байкера,уже весь мир с ним на моцыке объездила, а вот мне нет. Я просто не люблю такие путешествия
Автопортрет нурофена• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
навіть якщо дуже обмежена кількість речей?)
Чому б ні, головне, щоб необмежена кількість грошей))
Я за будь -який кіпіш, аби не дома
Яичница с беконом• 24 сентября 2023
Ответ дляішо
Це фото пʼятирічної давності, нічого не знаю про цей рік
Ось ця свіжііша
Дуже красиво, схоже на Хорватію або Черногорію.
З родзинкою• 24 сентября 2023
Так, звичайно. Але ще залежить від того, наскільки довга дорога. Бо все ж затерпне, руки, ноги. Тільки з перепочинком час від часу.