пані Солоха• 25 сентября 2023

У кого 2 кімн.квартира і діти. Ліжко чи диван?

В одній кімнаті діти в іншій я з чоловіком. Завжди спимо на дивані,складаємо і ставимо святковий стіл на свята. Гості в нас дуже рідко. Ось прийшов час диван викидати, старий вже. І ось я задумалася, можливо купити ліжко.. все життя мріяла про ліжко. Але ж його не складеш. Реально займатиме пів кімнати. І на свято доведеться всім сидіти на ліжку за столом. Але ж хочеться типу спальні , свого ліжка..
Що б Ви поставили на моєму місці?
Результат:
вже голосів: 64
41 (64.06%) Ліжко
18 (28.13%) Диван
5 (7.81%) Результат
Якось так і живу• 25 сентября 2023
Гостей в кафе...

Ліжко це кайф
Ручки-Крючки• 25 сентября 2023
В першу чергу думайте про себе, а не про гостей, які бувають пару раз на рік.
ША! я прийшла!• 25 сентября 2023
Якщо у вас є велика кухня, де можна сімʼєю з дітьми збиратися для дозвілля, спільних справ, то купуйте ліжко. Але якщо нема, то я би розглянула диван.
автор пані Солоха • 25 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Гостей в кафе...

Ліжко це кайф
Дякую, ну батьки наші бувають приїжджають
Всім шампаньського• 25 сентября 2023
Ліжко це звичайно краще ніж диван, але в мене теж була дилема купити донці диван чи ліжко, диван ніби склав і більше простору то ми купили диван який розкладається в повноціне ліжко і там навіть якийсь ортопедичний матрас, як застелиш то ніби звичайне ліжко стоїть а як треба скласти то оп і маленький диванчик.
автор пані Солоха • 25 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Кухня маленька. Поміщаємося лише сім´єю
ША! я прийшла!• 25 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Кухня маленька. Поміщаємося лише сім´єю
Якщо так, то чудово. Робіть так, як зручно буде вам тут і зараз. З гостями на нейтральній території можна зустрічатися, якщо з ночівлею- то винаймати готель або апартаменти
автор пані Солоха • 25 сентября 2023
Ми на дивані спимо все життя, а хочеться матрац суцільний.
БолеИменее• 25 сентября 2023
У меня кровать
Анонимарик• 25 сентября 2023
Когда жили в двушке то мы спали на диване. Каждый день складывали и раскладывали.
К сожалению кровать у нас никак не подходила.
Борода• 25 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
У нас однушка.
В кімнаті кровать двоспальна і двоярусна (внизу шафа), Ів кухні кутовий диван.
Ми на кроваті, дитина на ліжку, гості на дивані. Багато гостей - ще надувний матрац та розкладушка в коридор.
Колись ночувало 12 чол)))
Борода• 25 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Після дивану - це кайф
Говорю відверто• 25 сентября 2023
Мы весной избавились от дивана и купили кровать. Теперь одна спальня наша, вторая ребёнку. Но у нас нет привычки собирать дома гостей, поэтому никаких неудобств не ощутили.
Только комфорт для себя)
Може ще третю?• 25 сентября 2023
Як зручно саме вам? Не гостям. В нас теж двокімнатна та у нас з чоловіком ліжко, диван навіть не розглядала. 363 дня зручності набагато цінніше двох днів з гостями.
Хлопаю ресницами• 25 сентября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Підскажіть, який механізм, будь ласка. Якраз треба в прохідну кімнату такий диван для гостей, але щоб не заважав у звичайному житті
Всім шампаньського• 25 сентября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/divan-lzhko-mal... ми купляли в нашомі місті в меблевому магазині, такого плану, тільки в нас суцільний матрас немає цих полосок
Щебетуха• 25 сентября 2023
Ночевала у друзей и у них в кабинете/гостевой стоит диван+ какой-то матрас который сверху одевается.
По ощущениям как кровать)
автор пані Солоха • 25 сентября 2023
Дівчата дякую за поради. Тепер точно хочу ліжко! Дійсно краще кожна ніч в комфорті ніж один вечір гості. Всім гарного та мирного вечора 🇺🇦🤗💐
Ангел-предохранитель• 25 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
По ощущениям как кровать)
Это топфер называется.Мы купили в эпицентре всем супер
Балаболка• 25 сентября 2023
Ми в двокімнатній з трьома дітьми. Діти 14, 16 і 20 років. Зараз живемо так - в одній спальні я з донькою, на полуторних ліжках. В іншій - два сина студенти, обидва на диванах, старший на свій диван поклав матрац, каже, що зручно. Чоловік зараз живе у матері, в сусідньому будинку, із за стану її здоров´я, але вдома йому ліжка немає
Оце так цабе• 25 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
На нейтральній території (читай кафе, ресторан) треба мати гроші. Якщо в людей на чотирьох двокімнатна квартира та не стоїть питання розширення найближчим часом, то напевно грошей на ресторани з гостями не багато
Весёлая морковка• 25 сентября 2023
Я колись прожила в однушці 10 років, до цього 8 років на зьомних квартирах, весь час сон на дивані. Дуже мріяла про ліжко і я його купила. Більше ніяких диванів для сну. Вам пораджу передивитись планування своєї кімнати, можливо у вас є ’стєнка’, яку можна убрати взагалі і розмістити і кровать, і диван для проведення часу з сім´єю. Або купити диван и мати на нього хороший топер.
Душка-свекрушка)))• 25 сентября 2023
є два дивани і ліжко. особливої різниці не бачу, якщо якісні дивани.
ТаПрямТам• 25 сентября 2023
Мучаться 364 дня в году чтоб было комфортно принимать гостей.
У меня кровать стоит, комната 17 кВ.м.
ША! я прийшла!• 25 сентября 2023
Ответ дляОце так цабе
І це означає, що вони не мають право на ліжко? Чи в чому Ваша ідея?
Найщасливіша• 25 сентября 2023
У нас двушка. В гостиной стоит двуспальный диван, на котором спят два человека - пожилая женщина и девочка-подросток. Во второй комнате стоит односпальная кровать, на которой сплю я
Перша леді колгоспу• 25 сентября 2023
На дивані сплю 15 років. Про ліжко не мрію. Може вам подивитися в бік кращого дивану?
Ми колись його не збирали повністю - дуже мало місця було. Останнім часом збираємо повністю - супер, багато місця, набагато комфортніше.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 сентября 2023
Автор, ми такі ж, як і ви. Ось продавали черговий диван, будемо купувати ліжко, спина вже не витримує тих диванів. Гостей додому вже не кличемо, зустрічаємося на нейтральних територіях
Робот Вертер• 25 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
У Вас без вариантов- диван конечно. Не представляю спальню в гостиной. И смотреться будет нелепо. Выбор диванов/ уголков огромный. И если покупать диван, то не ширпотреб , сделанный в подвале( которые по 6 тыс на базарах продают). Покупайте только фабричный. Я за Блест, много лет в двух квартирах уголки мягкие служат верой и правдой. В одной из квартир аналогичная ситуация с Вашей( одна комната- гостиная, вторая комната сына).