Дівчата, порадьте, будь ласка, лікаря/лікарню де в Києві професійно оглянуть і якщо потрібно - видалять родимку. Щоб змогли і на аналіз її відправити, бо росте і з неї витікає водичка... І скільки це коштує, можливо хтось знає ...
пані Солоха• 26 сентября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Я б поїхала в клініку богомольця на Тараса Шевченка. Погугліть
1200 грн тільки консультація
виделення однієй десь 3 тис.грн
Котики-муркотики• 26 сентября 2023
Інститут раку, на Ломоносова. Поліклініка, каб. 414 (якщо не помиляюсь), Гордієнко - тато і донька (онкодерматологи). Там і гістологію зроблять, як треба.
Апофиозная• 26 сентября 2023
В Евродерм удаляла все.Последние несколько раз у Василенко Сергея (Сергеевич,если не ошибаюсь)
Был там ещё очень хороший врач.но он в Виннице сейчас.