175см55кг19лет (она)• 26 сентября 2023
Чоловік кричить що я сиджу з дитиною з дз і тому 2-3 бали по урокам
Каже що привчила дитину постійно допомагати і вона погано вчиться
Сиджу плачу( як же інакше? Якщо завтра кр по укр мові та математиці, повторюю правила з дитиною.. бо сам не може
Але таке відчуття що нічого не запам‘ятовує…
Двієшник… це моє найстрашніше сновидіння…
З 1 року ношусь з дитиною по розвивалкам, репититори з 2 класу… дуб дубом… знати не хоче і не намагається зазубрити, щоб не червоніти перед однокласниками
Лапка• 26 сентября 2023
То він повторює правила чи Ви? Якщо правила повторює, то може він не розуміє як їх застосовувати?
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
А ще, я згадала .. як пішла дитина в садочок , а потім і в школу - я все намагалась допитатиь в неї - що розповідали, що цікавого - вона не могла мені нічого відповісти… ніколи нічого не розповідає в деталях, що було в школі, і навіть зараз в 12 років
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Я з дитиною сиджу і як папуга читаю йому правила.. а потім питаю його повтори - він не може нормально розказати
Образливо до сліз..
Чоловік псіхує і каже - краще б вечерю приготувала смачну, а то все на швидку руку, бо треба уроки робити
Образливо до сліз..
Не пириживай• 26 сентября 2023
я вас обнимаю... тоже такое было, точно такой же дуб... но пошел в 5 класс и как то оно само немного пошло... стало намного легче.. и учится начал хорошо.
Патриоточка• 26 сентября 2023
І так куди не глянь. На отєбісь усе
Лапка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Образливо до сліз..
А в репетитора що?
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Тобто ви в 12 років робите з дитиною уроки? Звичайно він не буде вчитися
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
Я всю школу провчилась без репетитора…
Я просто сиджу і плачу( як так… мені дуже дуже образливо в душі що всі мої старання до одного місця
Ответ для175см55кг19лет (она)
Образливо до сліз..
Співчуваю... у мене такий же. Гіпоксії в родах не було? Це наслідок гіпоксії
Добротная• 26 сентября 2023
Ви ж бачите, що Ваша тактика не спрацьовує. То, може, зміните її? Гірше навряд буде
Княгиня пітьми• 26 сентября 2023
Чем раньше вы бросите учить уроки вместе, тем лучше. Иначе ребенок так и вырастет неприспособленным к взрослой жизни. И вы наверное слишком давите на него, он уже затурканый и не знает что вам рассказывать, что вы от него хотите
Позитивна• 26 сентября 2023
Если он упустил начальную тему, то ничего у него не получится, особенно в математике.
Мы репетитора нанимали, потому что я ору. Репетитор быстро разобралась где упущено и подтянула его супер.
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А віршики легко вчити з ним?
Вірші треба вчити 2 дні
Щоб гарно запам‘яталось
Тобто день в день розповість погано
Щоб гарно запам‘яталось
Тобто день в день розповість погано
Вумна вутка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Образливо до сліз..
В 12 років? Ви гоните?
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября 2023
Ответ дляОльга520
Дитина з неврологією тим більше повинні а навчитися робити все сама для кращої соціалізації
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так
Кожного дня
Сиджу і допомагаю з уроками
Кожного дня
Сиджу і допомагаю з уроками
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так
Кожного дня
Сиджу і допомагаю з уроками
Кожного дня
Сиджу і допомагаю з уроками
Це не нормально , ви шкодите дитині
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Що таке гвпоксія?
Бензопирен• 26 сентября 2023
Я понимаю, что Вы хотите, как лучше, но ваш муж в чём то прав, готовьте ужин, отдохните, а уроки оставьте ребёнку.
Ні за холодну воду• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Образливо до сліз..
Ваша дитина не вміє читати чи для чого ви йому їх читаєте?
Правило потрібно розуміти, а не зубрити
Ваш чоловік інвалід? Він не може приготувати чи посидіти з уроками?
Правило потрібно розуміти, а не зубрити
Просто звязда• 26 сентября 2023
Ваш чоловік правий. Не треба носитися з дитиною, не треба вчити з ним правила. Ви за нього ту контрольну завтра не напишите. Таким чином ви лише привчаєте дитину, що хтось за нього має нести відповідальність та приймати рішення. Він ті оцінки своїми не вважає, це на підсвідомості. Тому дайте йому можливість відповідати за себе самостійно. Можливо йому дійсно важко вчитися, бо не має здібностей до навчання. Значить після 9 класу піде у коледж та навчиться щось руками робити. Не всім дано бути професорами.
13чудоСВЕТА• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вірші треба вчити 2 дні
Щоб гарно запам‘яталось
Тобто день в день розповість погано
Щоб гарно запам‘яталось
Тобто день в день розповість погано
А в садочку 4 строчки також важко було вчити?
175см55кг19лет (она)
• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це не нормально , ви шкодите дитині
Розкажіть як має бути
Бо в мене нервові зриви бувають