175см55кг19лет (она)• 26 сентября 2023

Чоловік кричить що я сиджу з дитиною з дз і тому 2-3 бали по урокам

Каже що привчила дитину постійно допомагати і вона погано вчиться
Сиджу плачу( як же інакше? Якщо завтра кр по укр мові та математиці, повторюю правила з дитиною.. бо сам не може
Але таке відчуття що нічого не запам‘ятовує…
Двієшник… це моє найстрашніше сновидіння…
З 1 року ношусь з дитиною по розвивалкам, репититори з 2 класу… дуб дубом… знати не хоче і не намагається зазубрити, щоб не червоніти перед однокласниками
Чемна панночка• 26 сентября 2023
дислексия? сдвг?

автор 175см55кг19лет (она) • 26 сентября 2023
Ответ дляЧемна панночка
дислексия? сдвг?
Як це все проявляється?
Семенівни сусідка• 26 сентября 2023
Моя в 9 кл
Тоже самое.
По физике оценка 2-3
Лапка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вірші треба вчити 2 дні
Щоб гарно запам‘яталось
Тобто день в день розповість погано
Ну так у многих. У моей тоже так. Тоже, кстати, не рассказывает толком, что в школе происходит, я все у ее подружки выспрашиваю. Но учится хорошо.
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Розкажіть як має бути
Бо в мене нервові зриви бувають
Змалечку привчаєте дитину вчитися самостійно і відповідати за свої помилки. В 12 років навіть не знаю, що порадити
Княгиня пітьми• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я всю школу провчилась без репетитора…
Я просто сиджу і плачу( як так… мені дуже дуже образливо в душі що всі мої старання до одного місця
Ваш ребенок - личность. И не такая, какую вы себе придумали и что вы от него ждёте. Он другой и имеет право на существование и на родительскую любовь каким бы он ни был
Ні за холодну воду• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Розкажіть як має бути
Бо в мене нервові зриви бувають
Ну наприклад читати і переказувати він може?

Ольга520• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Що таке гвпоксія?
Важкі пологи або кс, важка вагітність. Кислородне голодання мозку під час пологів або на останніх термінах вагітності несе такі наслідки. І це нажаль не лікується
Не обижаюсь• 26 сентября 2023
Пусть делает уроки сам. В 12 лет уже давно пора. Первое время помогайте, если что-то непонятно. Ну и если все таки не дано ему обучаться наукам - есть ещё спорт и искусство.
Ответ дляЛапка
У мене те ж саме.. все в подружки
Моя ще читає повільно для свого віку
Менше 100 слів, однолітки по 120-140
Вумна вутка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Розкажіть як має бути
Бо в мене нервові зриви бувають
Не сидіти з 12 річ дитиною.
Просто звязда• 26 сентября 2023
Ответ дляЛапка
То він повторює правила чи Ви? Якщо правила повторює, то може він не розуміє як їх застосовувати?
Таке теж може бути. У сина в школі була така фізичка, сцуко. Вона їм по новій темі давала правило або визначення, вони записували у зошит, потім записували формулу і все. А я не могла з початку зрозуміти як це син правило знає, формулу знає, а задачу вирішити не може. Як перейшов до іншої школи, то виявилось, що фізика то легкий предмет і там все зрозуміло.
Ні за холодну воду• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Розкажіть як має бути
Бо в мене нервові зриви бувають
Який сенс вчити правило якщо ти його не розумієш?
Вумна вутка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
У мене те ж саме.. все в подружки
Моя ще читає повільно для свого віку
Менше 100 слів, однолітки по 120-140
У вас син чи донька? По постах то він то вона
Лапка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
У мене те ж саме.. все в подружки
Моя ще читає повільно для свого віку
Менше 100 слів, однолітки по 120-140
Не, моя хорошо читань и учится хорошо. Но я из тех, кто не панькается. Не умею учить, меня раздражают те, кто не понимает после 1 объяснения. Поэтому во 2-3 классе нанимали репетитора по англ. Остальное ребенок сам. Я только проверяла.
Дівчата порадьте як вилізти дитині з двійок
Забрала планшет з роблексом- можливо в ньому проблема?
Бо на планшет завжди має час
Небалувана Галя• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
А ще, я згадала .. як пішла дитина в садочок , а потім і в школу - я все намагалась допитатиь в неї - що розповідали, що цікавого - вона не могла мені нічого відповісти… ніколи нічого не розповідає в деталях, що було в школі, і навіть зараз в 12 років
Ого 12 років)
Та ну, мне повезло наверное ттт
Никаких уроков не делала, на выпускном 4 кл оказался отличник
Сейчас 5 класс, сам пусть делает или изворачивается как хочет.
Хотя сказала ему что когда математика сложнее начнется то буду с ним голову напрягать, чтоб альцгеймер не спешил ко мне..
Но говорит что ерунда пока что
Ответ дляВумна вутка
Вона
Ольга520• 26 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А в садочку 4 строчки також важко було вчити?
Я не автор, але у мене така ж дитина. Це дійсно дуже важко морально і за весь садочок жодного вірша так і не вивчив і зараз не вивчить у 6 років. Перший клас і я знову мрію вийти у вікно як і тоді у пологовому

После шести ни-ни• 26 сентября 2023
Во-первых, сводите ребенка к неврологу и нейропсихологу для диагностики. Может у нее проблема на уровне физиологии и она должна корректироваться или медикаментозно или другими способами.
Во-вторых, ребенок может так от вас заколебаться, что просто отключается, чтобы вы там не танцевали. Я, как-то с малым села английский делать, он два слова не связал, на следующий день он читал и пересказывал тот же текст репетитору на видео, и делал это идеально.
Больше я в эти ролевые игры не играю, мама только для любви и заботы, для учебы есть репетиторы
Вумна вутка• 26 сентября 2023
Ответ дляОльга520
Що ви таке говорите?(((
Без комплексів• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Як це все проявляється?
Вы с ребенком у невролога никогда не были что ли?
Ответ дляПосле шести ни-ни
Моя англ не може вивчити простий текст(
Брюлик в стразах• 26 сентября 2023
Ответ дляПатриоточка
Я тоже страдаю. Таке понаписує, що на голову не налазить. Треба прослухати аудіо і відповісти на питання. Питаю зробила, так, зробила. Давай дивитися, написано від балди, тупо що небудь, аудіо ніхто не слухав.
І так куди не глянь. На отєбісь усе
И у меня все от балды пишет. То есть видно, что человек ни секунды не пытался думать. Это ппц
13чудоСВЕТА• 26 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Ну вот и мой не рассказывает что в саду, что в школе. Потому что это неинтересно ему. Не помнит что ел в обед. Потому что это не важно ему.
Но, когда был в саду, дома несколько недель перед сном слушали аудиосказку собачка Соня(2 истории). Он ее запомнил наизусть. А это очень длинная штука. Рассказывал 20 минут слово в слово, невозможно остановить было.
Файна пані• 26 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
А право на любовь это как?
Право любить самому я понимаю.
Брюлик в стразах• 26 сентября 2023
Ответ дляОльга520
Співчуваю... у мене такий же. Гіпоксії в родах не було? Це наслідок гіпоксії
А что вы предпринимаете?
Лапка• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Бо на планшет завжди має час
Почніть з того,, що ’Ось правила, вчи, я через 15 хвилин перевірю’.
Треба ось так• 26 сентября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
май гад
да тут любой отупеет от такого напора, в качестве защитной реакции. Вам нечем заняться кроме как затюкивать ребенка?
Кошмар.
Отстаньте от ребенка и действительно, делайте как муж велит
Ольга520• 26 сентября 2023
Ответ дляВумна вутка
Що ви таке говорите?(((
Що є. Це не реально важко і перспектив ніяких немає. Моє життя під откос.