Сірничок• 27 сентября 2023
А от давайте правду
На роботі мої жіночки тримають чоловіків вдома, хтось не працює, хтось перевівся працювати віддалено. Тай кажуть що чоловіки не ходять у магазин навіть.
Одна каже , мій їздить на роботу на таксі 400 грн в день , щодня.
Просто вже ніхто не приховує це.
Раніше там казали , так підуть захищати неньку Україну.
А от ситуація тепер вже інша. Думку змінили.
Хлопці які їздять у рейси закордон по шляху, хочуть виїхати і там лишитись , але не можуть бо кожен раз везуть то людей то посилки
Чи багато ви знаєте таких людей? Які не соромляться і кажуть вже відверто що ніхто не хоче йти на війну
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
Просто вже ніхто не приховує це.
Зараз буде, матрьошка,тріль і тд
Понеслося
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
З вами - ні
Слава богу, що вам хоч щось ясна- панятна
а что со мной не так?
то что у меня отличный от вашего взгляд на ситуацию?
Ответ дляАнонимба
Є одні знакомі, він звільнився, в магазини не ходить, на дачу не їздить, сидить в неї на шиї, хотя в нього батько інвалід 2ї групи і інших дітей не має.
Вона нервує, тримається за ту роботу, 25 тис. Заробляє. Я згорнула спілкування, мені не приємно. Ми з чоловіком вирішили, якщо його призовуть, то піде, бронь на роботі не робив (можливість була), але поки повісток не було.
от в мого теж повісток не було, не служив, 46 років. Сказав, що як прийде повістка, то піде, я кожного разу від цих слів в істериці.
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляtanysha777
Так немає ні танків, ні літаків, ні ракет - нічого, щоб можна було перемогти
ага. с саблями пошли на фронт
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А ви на фронті? Чи може рідні ваші там, що ви знаєте ситуацію? Ви ж навіть не знаєте на якому він напрямку, щоб писати за ситуацію
Я, естественно, нет. Но есть близкие люди на фронте. Трое уже погибли.
Ответ дляБізешка
Якщо вже без анонімів, то давайте поговоримо, багато хто пише, що потрібно закінчити війну, я теж мрію, щоб вона закінчилась, але як? росія обіцянки свої не тримає, під росією нам буде жити ой як не солодко, Європа приймати біженців не буде . Що тоді робити звичайним людям?
а про це потрібно було думати в 18..., коли говорили що війна може бути.
і готуватись. А звичайним людям думать головами, а не вірить в казки.
Зараз живем так, як голосували тоді.
Ответ дляЕленнн
Зараз живем так, як голосували тоді.
А зараз що робити, той час не вернути, втікати? Всі не втічуть. Воювати? Не хочуть
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
В якійсь мірі так, бо люди втомилися, заміни немає, відпочинку немає, не може одна людина рік вивозити те, що там бачить, а інші не хочуть іти на війну, тому чим далі, тим гірше буде. Зброя є, але втрати теж є. Пропонуєте здатися?
Ирина-bbd0• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
На фронте она информационном по раскачке Украины
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Яка зброя? Втрати є - мягко сказано. А Вы что предлагаете? До последнего украинца?
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
ох и лютый треш пишет мадам на скринах
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Ні, не до останнього, бо як мінімум ваш українець залишиться з вам на кінних прогулянках
Так я - за то, чтобы украинцы были живыми, понимаете? А не всех мужиков перебить на войне. Мой муж - еврей.
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Вам Україна ніколи ж не подобалась, то вам всеодно під ким бути, а я люблю її і Крим люблю, де залишилась моя домівка, що мені робити?
А мужа любите? Или Крым дороже?
ПекельнаКрасуня• 27 сентября 2023
короче я так понимаю что Украина не варта того щоб за нее воевали.
это основной посыл темы, да?
Слава богу что на фронте другие настроения
это основной посыл темы, да?
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Розкажіть як це зробити, ми вас слухаємо
Выехать из Украины, и жить счастливо в спокойной стране с нормальной экономикой и с Живым здоровым мужем! А Родину пусть Кошевой защищает, а Зеленский ему донатит!
Ирина-bbd0• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
ох и лютый треш пишет мадам на скринах
Ага.в перерывах между конными прогулками и хваставством подружкам покупкой недвиги всё про Украину переживает. Прям есть не может ))))
olgabaluta• 27 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А як виїхати, якщо немає грошей на хабар? Всім виїхати? Чи тільки обраним?
Так Вы отчаянно любите Украину или просто немає грошей на хабар?
Ответ дляПекельнаКрасуня
это основной посыл темы, да?
Так, здати Україну, виїхати і бути щасливими, коли виїхали з Бучі, то на шию ЗСУ кидались і кричали, що вони рятівники, а зараз ті хто на війні лохи, бо за депутатів воюють
Ирина-bbd0• 27 сентября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
это основной посыл темы, да?
Еще чтоб все украинцы выехали из Украины! Ага.для балут с рашистским дерьмом освободить землю под конные и гольфовые поля)))))