Дівчата, знаю що треба в окремому розділі, Але прибираю і закриваю будинок, тому може кому треба, відпишіться у лічку до вечора, якщо ні то винесу до баків. відправлю за ваш рахунок, нп чи укрпошта. Нп можу сьогодні. Укрпошта через 3-4 дні.
Пи.си. Речі ношені, тому прохання це врахувати. Філа оригінал, сумка шкіряна зара, все мите, але подошва в кросах не відмивається руками, потемніла. Часу немаю то перевірю пізніше відповіді, гарного дня
Бесбардак• 27 сентября 2023
Уже кто то за голову схватился, что не так хочется спросить?
Может кому то и надо
Кіна не буде• 27 сентября 2023
Сумочка уже негодная, облупившееся покрытие
А кроссы вполне симпатичные)
Кіма кепка• 27 сентября 2023
Кто-то подскажет как почистить такую белую подошву в кроссах? У меня желтая за сезон стала - гуляя по грязи и листьям
Шаманю второпях• 27 сентября 2023
Ответ дляКіма кепка
фарбувати, є фарба для підошви