Відкушу все що стирчить• 07 октября 2023

Діти 80х, а ви їли сирий зварний крем?

Згадала дитинство, дуже любили гризти тей заварний крем, виглядає як зараз є супи швидкого приготування в брикетах квадратних). Був ще такий кисіль, кисіль не їли, а от крем любили )).
Мішечок щастя• 07 октября 2023
Ні, я їла кисіль сухий. Схожий зараз в Аврорі продається

пАлАвинкА• 07 октября 2023
Да,крем,кисіль полуничний,дуже смачний був і какао в брикетах. Ще згущенка кавова 👍
Чаклунка-ведунка• 07 октября 2023
А я какао гризла
Василина Семеніч• 07 октября 2023
И я кисель, но очень редко, с подругой заодно. Мне он не нравился
ХуАнита• 07 октября 2023
Конечно ели))
автор Відкушу все що стирчить • 07 октября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ой так, кавову згущенку теж любила 🥰. Такої зараз не бачила ніде, лише шоколадну
Задолбулька• 07 октября 2023
Кисіль памʼятаю, гризла 😂, а крем - ні.

БезникаяЯ• 07 октября 2023
Я крем даже не помню. Кисель конечно грызла.
Заставляличка• 07 октября 2023
Так. І кисіль гризли
Задолбулька• 07 октября 2023
А ще ЮПІ пили 😆
Без Баяна• 07 октября 2023
Нет.
Мию вікна у мороз• 07 октября 2023
Гризли і кисіль, і крем, і какао в брикетах. Ще купували дітячу суміш ’Малиш’ і їли її ложками просто сухою з пачки.
Я в дамках• 07 октября 2023
Я уже дитя 90х, но крем этот ела, до сих пор этот вкус помню. Ну и кисель в брикетах тоже
Кисіль здається був трішки з кислинкою , крем здається був якийсь ніжніший чи що. Але більше 1/4 не могла з´їсти. Але ж цей присмак ....🥰
Ответ дляЗадолбулька
А ще ЮПІ пили 😆
Було таке 😁. Я недавно в Аврорі купила якесь Літо в пакетиках, типу як Юпі, дітям показати 😁, трішки схоже
english book• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Юпі то вже 90-ті.
Дівчина Бобула• 07 октября 2023
Нет.. что это за крем? Помню бабушка варила, взбивала, с пирожным ела
Задолбулька• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мені той юпі така хімоза 😆 але ж пили. От кисіль прямо смакота якась нереальна.
Ответ дляМию вікна у мороз
Малютку мабуть? Вона ніби саме молоко, малиш зі смаком крупи здається? Теж пробувала, тільки не пам´ятаю де... ))), бо спеціально не купували

Ответ дляЯ в дамках
Я думала його вже не було тоді )
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Я 79 р н - ніколи такого не їла 🤷‍♀️
Крем мама з бабусею самі робили, тому я напевно не знала про існування тих брикетів
Заставляличка• 07 октября 2023
Ответ дляЗадолбулька
А ще ЮПІ пили 😆
Юпі вже пізніше було. Ми вже його в баби в селі в самогону сипали. Щоб смачніше було. А крем їли геть малими
Мию вікна у мороз• 07 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Може й Малютку, вже не згадаю. Там хлопчик був на пачці)
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Я в дитинстві до блювоти не переносила кисіль і зараз навіть думати про нього не можу. Він мені як соплі, вибачте за порівняння.
Ответ дляДівчина Бобула
Я не знаю який він у вареному вигляді , просила маму щоб купила просто погризти сирим ))
Ответ дляДівчина Бобула
Він мав ніби вершково - ванільний смак
Задолбулька• 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ми про сухий. Я теж не розводила його водою бо не могла його сьорбать 😆
Мішечок щастя• 07 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
А для мене це смак дитинства, тільки той з брикета сухий їла, а любила, як мама готувала, фруктовий і молочний
Ответ дляЗадолбулька
А який тей Юпі був смачний якщо пальцем в сухий вмокати..))
Мрію про пончик• 07 октября 2023
Ответ дляЗадолбулька
А ще ЮПІ пили 😆
Просто добав води
Мені мама з собою в табір давала той Юпі та ще один якийсь, теж популярний був. Памʼятаю як ми у пляшку воду у фонтанчику наберемо, ту фігню набадяжимо і кайф 😆 як ми вижили?