Язвочка• 09 октября 2023

Язик мій ворог.

Живемо з батьками та сестрою в квартирі, місця всім вистачає. З батьками розподіляємо сімейний бюджет навпіл, перший час працювала за копійки, і ось отримала підвищення, зарплата збільшилась. Я з радості в першу чергу розповіла мамі, вона наче і зраділа, а потім через 10 хв почалось...Раз ти отримала кращі гроші, може б ти сестрі купила б ботинки, куртку(вона студентка, ще вчиться), і додому потрібно новий пилосос купити, бо старий поламався, ти б могла відкладати гроші на квартиру почати, ми тобі допоможемо. Як я шкодую, що я їй бовкнула це
Летчица• 09 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Вони типу відкладають кошти. Як менші були, то все робили порівну, а зараз більше я
Подарите сестре ботинки на НГ и будете всем хорошая
Летчица• 09 октября 2023
Ответ дляТрохи злякана
знаете, такое бывает, когда доводят просто. Родня бывает разная
Не бывает, что все плохие, а вы одна хорошая
Элька-Карамелька• 09 октября 2023
Автор, підтримаю вас.
Ви не егоїстка, ви хороша, аж занадто, донька і сестра.
А от родина ваша мені не дуже.
Маю доньку на пару років молодшу за вас, і не уявляю, як це з дитини вимагати гроші за проживання в батьківській квартирі, і ще й навішувати обов´язки по частковому утриманні сестри і себе...
Ми дітей народжуємо не для того, щоб їм на шию сідати.
Працюйте, відкладайте, навчайтеся, відпочивайте, мандруйте - живіть для себе. Якщо ви будете щаслива - батьки теж будуть.
А якщо не будуть за вас раді - зїжджайте. Але не ведіться на маніпуляції щодо того, що ви їм щось винні. Ви винні лише собі бути щасливою, як мама дорослої дівчини вам кажу.
Трохи злякана• 09 октября 2023
Ответ дляЛетчица
Бывает, что каждый видит только свою сторону и считает, что ему важнее. И каждый может быть по-своему прав и неправ
я про то, что должен быть баланс, а не одного доят, а остальные за его счёт катаются
Семейный опыт.
Айболитная• 09 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Авторе, хочете правду життя. Вам треба йти знімати квартиру чи кімнату. Так, буде скрутно спочатку, але життя заграє новими фарбами. Буде своє особисте життя. Ваші гроші будуть тільки ваші.
Ніхто вам не допоможе придбати квартиру. З чого ( 15+25=40,) сестра студентка
Вам будуть обіцяти гроші на квартиру, а по факту будуть витрачати ваші- батько заробляє майже у 2 рази менше ніж донька молода.
В знайомих була ситуація, що в сім´ї було заведено, що гроші молодих у себе зберігали батьки. Коли діти захотіли знімати житло і забрати свої гроші - ніхто не віддав, при тому що молодята заробляли більше батьків і у побут і комуналку постійно вкладали.
Трохи злякана• 09 октября 2023
Автор, лично мне уже не нравится то, что у ваших родителей позиция ’она младшая, она учится, ей важнее’
Если у них вправду такое выражено, то к доброму оно не приведёт
Крем для арбуза• 09 октября 2023
Ответ дляЛетчица
Не буде. Бо потім треба буде куртка, або ще щось. І знову давай. А як тільки автор відмовиться, то моментально стане поганою. Цей шлях тупиковий.
Трохи злякана• 09 октября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
золотые слова! И главное, родители этого не осознают
Трохи злякана• 09 октября 2023
Автор, вам либо переехать на съём. Будет сложно, но свобода.
Либо остаётесь, помогаете родителям и вас затянет
Заместитель Анонима• 09 октября 2023
Ответ дляЛетчица
Они уже сели на шею автора?
Я не могу точно сказать, не зная ситуацию изнутри. Я не знаю лично её родителей. Возможно они хорошие люди и у них сложный период.
Но есть знакомая, где мать уже 15 лет сидит на шее. Просто лентяйка.
мегамоСГ• 09 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Автор, підтримаю вас.
А от родина ваша мені не дуже.
Ну, якщо дитина вже вивчилась, працює і живе з батьками - це як раз нормально вносити певну суму в загальний бюджет. І є вибір: жити з батьками, економити на зйомі, відкладати щось або знімати окремо і бути цілком незалежним.
А з тим, що купляти щось сестрі - не має бути обов´язком.
Любви вам!• 09 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так мама каже що допоможуть
Допоможуть… якщо немає змоги придбати старшій дитині зимовий одяг, то навряд чи допоможуть.
Летчица• 09 октября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Семейный опыт.
Каждый- свою, сами же написали, а не все - одну, вы - другую!
Летчица• 09 октября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Тогда сразу стать плохой: съехать и жить своим умом
woman Warrior• 09 октября 2023
Верно, автор, будет вам уроком.
Не знаю, насколько вы со мной согласитесь, но вот это -все общее_ в некоторых сембях неправильный подход.
Помогут они когда нибудь-большой вопрос, чаще на словах и в будущем времени, а сестре пожертвуй сейчас.А потом еще разок, и еще.
И лично для вас -хоть изработайся. а все так и будет уходить куда угодно , но не для вас лично.
научитесь молчать.Ну, соврите что нибудь сейчас.Деньги откладывайте.
И никому о них не говорите.
И в будущем тоже.
Иначе всегда останесь ни с чем.
woman Warrior• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
І що вам такого страшного сказали?
Я зі своєї зп платила за навчання меншої сестри.
Близько року платила,поки в батьків налагодилося з фінансами.Мені лишалося тільки на проїзд до роботи та з роботи (це початок 2000х)
Зараз у мене вже дорослі майже діти, старший отримує стипендію,і то я йому кажу щоб з цих грошей щось придбав молодшому брату.
вы со своими деньгами вправе делать, что хотите, но давать вредные советы-явно лишнее.
Автор не мама своей сестре, чтобы ее содержать.
woman Warrior• 09 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Может младшей за обучение заплатили с этих доходов. Вы понимаете что такое семья?
В которой кто то один дойная корова?
Открою тайну-в семье есть личные границы, право каждого на свое, и никто не обязан один в ущерб себе быть спонсором для всех.
woman Warrior• 09 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Автор, вам пора сепарироватся.И жить отдельно.
И своей жизнью.И думать наперед.
Хочу на Балі• 09 октября 2023
Ответ дляЛетчица
Как вы живёте вообще? От мужа ныкаете, от родителей ныкаете, от детей ныкаете
Не жизнь, а именины сердца
А вы, та самая, вечно младшенькая, которой только дают? Вот и не приходится ныкать? И даже белое пальто с чужих подачек? ну а что?
Я_канеша_извиняюсь• 09 октября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
выделяйте им 5 тыс - пусть что хотят то и делают
За что им вьіделять деньги?
Хочу на Балі• 09 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
В семье не будут всю домашнюю работу перекладывать только на одного ребенка. По очереди, по зонам, но не на одного. А тут уже перекос и значимый. Так что нет, это не та идеальная семья и правила жизни будут другие.
Перекус беру завжди• 09 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Я і так їм даю таку суму регулярно, вони хочуть, щоб я крім цього ще сестрі купила ботинки, куртку, це ще плюс тисяч 5-9 , в кращому випадку, за які гроші тоді я житиму
Сказали бы , что сестра может и насосать, не маленькая.

Пригрозите, что в бордель ее сдадите ))
Перекус беру завжди• 09 октября 2023
Ответ дляЯзвочка
Батьки її не чіпають за це, типу хай краще вона навчається, вона молодша
Ну так и сказали бы бы родителям, что вы не хотели рождения сестры и пусть свой залёт сами содержат.
Міряно-переміряно• 09 октября 2023
тю, скажіть через пару міс,що на фірмі вашій скрута і зп знов зменшилась.от і все. і тримайте язик за зубами
Саджу все зарання• 09 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Бред! Мы когда жили вместе то деньги отдавала маме, потом когда вышла замуж то нет.
стали отдавать мужу?
Міряно-переміряно• 09 октября 2023
Ответ дляЛетчица
Не жизнь, а именины сердца
вона правильно робить. я маю власний досвід проте,що гроші люблять тишу і нікому про це говорити не слід. НІКОМУ! бо тільки дурні всі патякають скільки вони отримують,яка в них зп. той,хто не збирає,ледачіє,живе на широку ногу ,отримує зрештою все, а той хто і збирає,і щось там допомагає так і лишається з тим. Навіщо збирати гроші,як є дурна сестра,яка збирає,а іншій все готове лишиться. і ще- якби я не збирала собі заначку,то при розлученні лишилася б з голою сракою,а так я назбирала не один десяток у.е. жінка,котра має дітей,зобов*язана мати нз і мовчати про них,аби ніякі тітки,сестри,брати не почали канючити. всі дорослі,всі можуть збирати. але один ужимається і створює собі фін подушку,а інший про це не думає,все витрачає,а коли прикручує,то біжить до родичів,якщо знає,дай...і попробуй не дати- прямо зобов*язана..ви ще занадто молода і не бачили життя. воно може так крутанути,що виграє лиш той,хто має фін.подушку
Міряно-переміряно• 09 октября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Верно, автор, будет вам уроком.
И никому о них не говорите.
И в будущем тоже.
Иначе всегда останесь ни с чем.
++++именно. о деньгах надо молчать.ВСЕГДА,
Міряно-переміряно• 09 октября 2023
ні в якому разі не утримувати сестру. це дурість’!! під нг скажіть,що помінявся власник і тепер у вас зп така як була,або ще менша. хто вас перевірить????
Любви вам!• 09 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
При чому і для молодшої сестри це ведмежа послуга. Буде потім весь час чекати, що їй щось куплять і все за неї зроблять.
І ті суми, що ви написали , авторе, таки забагато для купівлі куртки і зимового взуття. Воно то так, якісне дешевим не буває, але , якщо в сім’ї така ситуація, що молодшу сестру має вдягати старша, то можна і дешевше знайти.
Штора с кисточкой• 09 октября 2023
я зараз вимушено живу у батьків, стараюся купити завжди щось в дім, ну типу як в рахунок аренди житла, чисто умовно. Мені приємно. Колись сестра лишилася без роботи і з кредитом на фігню, то я їй закривала ту суму. Це ж нормально, допомагати один одному. Але це не були забаганки, типу чергового взуття чи куртки.