Язвочка• 09 октября 2023
Язик мій ворог.
Живемо з батьками та сестрою в квартирі, місця всім вистачає. З батьками розподіляємо сімейний бюджет навпіл, перший час працювала за копійки, і ось отримала підвищення, зарплата збільшилась. Я з радості в першу чергу розповіла мамі, вона наче і зраділа, а потім через 10 хв почалось...Раз ти отримала кращі гроші, може б ти сестрі купила б ботинки, куртку(вона студентка, ще вчиться), і додому потрібно новий пилосос купити, бо старий поламався, ти б могла відкладати гроші на квартиру почати, ми тобі допоможемо. Як я шкодую, що я їй бовкнула це
талый снег• 09 октября 2023
Ответ дляМафиозная
А вам сестра потом тоже покупала вещи?
Это только в одну сторону работает. Кто-то везет, а кто-то едет.
Ошеламиссимо• 09 октября 2023
Щодо пилососа я ще можу зрозуміти, так як він потрібен всім. Але свою доньку хай її батьки вдягають, ви тут до чого?
Элька-Карамелька• 09 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Ну, якщо дитина вже вивчилась, працює і живе з батьками - це як раз нормально вносити певну суму в загальний бюджет. І є вибір: жити з батьками, економити на зйомі, відкладати щось або знімати окремо і бути цілком незалежним.
А з тим, що купляти щось сестрі - не має бути обов´язком.
Так автор темі і так майже половину заробленого віддає в сімейний бюджет, ще й час і зусилля (прибирання, яким займається тільки вона), і батьки хочуть ще більше з неї тягнути...
До автора в мене немає питань, вона і так робить для батьків більше, ніж треба. А от до баттків в мене багато питань, як і до молодшої сестри.
мегамоСГ• 09 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я згодна, мій пост був відповіддю форумчанці, яка не розуміє, як можна взагалі брати гроші на проживання від своєї дитини.
Фізик-ядерщик заочно• 09 октября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
стали отдавать мужу?
Вы умело съязвили, браво!!!
Лукава Кішка• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
І що вам такого страшного сказали?
Я зі своєї зп платила за навчання меншої сестри.
Близько року платила,поки в батьків налагодилося з фінансами.Мені лишалося тільки на проїзд до роботи та з роботи (це початок 2000х)
Зараз у мене вже дорослі майже діти, старший отримує стипендію,і то я йому кажу щоб з цих грошей щось придбав молодшому брату.
А какая сейчас стипендия у студентов?
Оля_с_киркою• 09 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так мама каже що допоможуть
У них немає грошей купити сестрі автора куртку, з чого допоможуть?
Оля_с_киркою• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
І що вам такого страшного сказали?
Чим молодший такий особливий? Чим він краще старшого?
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Бред! Мы когда жили вместе то деньги отдавала маме, потом когда вышла замуж то нет.
И у мамы поднималась рука брать Вас деньги? Странная мама.
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
І що вам такого страшного сказали?
Ви народ или старшого, щоб він утримував меншого? Чи щоб Вас ненавидів і його потім?
Дама-мадама• 09 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
А что вам плохого сказали? Что вы должны помочь и вам потом помогут?
А почему она должна одевать и обувать взрослую сестру? Пусть сестра идёт подрабатывает. И не факт , что ей помогут квартиру купить. Скорее отложить ничего не удастся, всё будут вытягивать.
Робот Вертер• 09 октября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
В якому сенсі особливий?)
Не особливий,але це брат,з яким можна і потрібно розділити те,що маєш.
Моя сестричка мені віддячила, можна так сказати,тим,що я також завжди на неї можу покластися.
Брат за потреби прилетить до мене на допомогу.
Хіба не так потрібно виховувати дітей?
Підтримувати один одного.
Хіба не так потрібно виховувати дітей?
Підтримувати один одного.
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
5 тисяч автор сама ж і проїсть потім, плюс комуналка і тому подібне. Фактично її обов´язковий вклад в загальний бюджет.
Щоб у мене руки повідсихали, якщо я у своїх дітей буду гроші просити до сімейного бюджету. Мені цього ніколи не зрозуміти. І навіть страшно представити, аби мої батьки в моїй молодості брали з мене кошти. Це треш якийсь!
Я розумію, якщо фінансові труднощі, чи захворів хтось. Але просто брати гроші, бо дитина заробляє, то пздц .
Оля_с_киркою• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
В якому сенсі особливий?)
Хіба не так потрібно виховувати дітей?
Підтримувати один одного.
Хіба не так потрібно виховувати дітей?
Підтримувати один одного.
А що молодший розділяє зі старшим?
Робот Вертер• 09 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
До чого тут утримував?
Купити сущі зі своєї стипендії і пригостити брата це утримувати?
Поділитися тим,що маєш.
Ну тоді я на знаю що вам сказати.
Мої діти виховуються так,що вони рідні,а не конкурент один одному.
Поділитися тим,що маєш.
Ну тоді я на знаю що вам сказати.
Крем для арбуза• 09 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви емоції притримайте.
Треш якраз навпаки - якщо дорослі працюючі діти і далі сидять у батьків на шиї, живуть у них, харчуються за їх рахунок, і ні копійки не вкладуть від себе.
Просити тут не потрібно, діти й самі повинні розуміти, що це норма.
Моторошні троянди• 09 октября 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Яка ви егоїстична. Коли батьки потрібні були заради житла то віддавали гроші, стінка, телевізор. Потім знайшли чоловіка і якість життя батьків погіршилася без вашої допомоги. І вони ж не стали молодшими. А засуджуєте мене. Тьфу як ницо. Ось де брєд, точно) Ви хоч стінку та телевізор не забрали до чоловіка? 😅
Робот Вертер• 09 октября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
А що молодший розділяє зі старшим?
Меншому 11 років.
Якщо щось дарують особисто йому,він завжди поділить з братом.
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
До чого тут утримував?
Поділитися тим,що маєш.
Ну тоді я на знаю що вам сказати.
Поділитися тим,що маєш.
Ну тоді я на знаю що вам сказати.
То Ви ж сказали старшому купити. Це не старшого ініціатива. )
Робот Вертер• 09 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так,а хто має сказати що так буде правильно?
Хіба не батьки?
Крем для арбуза• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Хіба не батьки?
Категорично ні.
Ніхто не має права вказувати іншим, як тим іншим розпоряджатися своїми грошима, а також, що саме, кому та коли дарувати.
Це має бути добровільно від серця, а інакше - просто імітація. Красива картинка без душі.
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ви емоції притримайте.
З емоціями в мене нормально, не хвилюйтесь.)Норма- це коли дитина свої кошти витрачає на себе, коли батьки молоді і здорові і все добре.
Зі своїх дітей я не буду брати кошти за тарілку супу і світло, яке вони використали.)
Фізик-ядерщик заочно• 09 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Де я вас засуджую???
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Хіба не батьки?
Взагалі ніхто. Ваш син вже дорослий, навчається. Якщо захоче, сам щось купить брату. Якщо ні, то ні. Завтра Ви скажете черевички меншому купити. Потім ще щось. Ви меншого для кого народили?
Крем для арбуза• 09 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
’Витрачає на себе’ - це в тому числі на їжу, комуналку. Ви своїм дітям ведмежу послугу так створите, бо у них буде викривлене сприйняття, що у них багато грошей. Не буде анінайменшого уявлення, скільки грошей насправді йде на оті пресловуті ’тарілки супу’.
ПлакалаВАвто• 09 октября 2023
Живіть своїм життям.
Краще знайти собі окрему квартиру і знімати по мінімальній сумі, залишки накопичувати на власне житло (можно подумати про іпотеку), і ,по-можливості, допомогати батькам.
Може зустрінете чоловіка і народите дитину і будете витрачати гроші на власну родину.
Кудрі кручу сама• 09 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Реально?)) сестра это сестра, на дочь автора. И ее траты на ее родителях. Не на сестре
Техпаспорт на медузу• 09 октября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
З мене батьки гроші не брали і все зі мною нормально. Так що не хвилюйтесь. І уявлення маю.)