Княгиня пітьми• 11 октября 2023
Как выехать с Украины с мужем и ребёнком?
Вот задумалась уехать, очень боюсь что не выпустят мужа, даже уверена🙁я не пускаю воевать, хотим увезти ребенка в безопасность 🫣
У кого получилось уехать? Подскажите как что правильно сделать🙏
Княгиня пітьми
• 11 октября 2023
Ответ дляВесела моль
Хлопці вчора з Авдіївки можливо теж хотіли виїхати. Чим вони гірше за вашого?
Я не сказала что кто то хуже, просто я не вижу смысла идти моему мужу воевать, и не вижу смысла жить и дальше в Украине
КапитанльнаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляD_A_V
в тому році так було від 3 тис доларіа, а щараз від 10-15 тис доларів
Все дорожає, і тут теж
Ніяк не нажруться вже
5-10 це було березень-квітень цього року
І то гарантій не було, але всіх успішно перевезли
Ніяк не нажруться вже
Бандитка Сью• 11 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Було було, но щоб вивезти чоловіка, це вже капець. Якщо хтось і знайшов такі шляхи, то Вам тут точно не напишуть.
Почему же?
Можно создать тему без анонима и в личные обязательно прилетят контакты ’волшебников’
Kidstaff Bot• 11 октября 2023
Тема вичерпала свою актуальність та/або не має більше продуктивного обговорення. У зв´язку з цим, ми вирішили закрити цю тему для подальших коментарів.
Ми дякуємо учасникам за внесок та участь в обговореннях на нашому форумі. Очікуємо на ваші інші цікаві теми або питання для обговорення. Ми завжди раді бачити активних учасників і ваша участь є цінною для нашої спільноти.